Skoči na vsebino

Trenutno igram [07/2022]


Priporočeni prispevki

Že cel večer igram Inscryption, dokaj fun. Kul so mi mehanike igranja, pa da so bossi tok wack in igrajo izven pravil, mood in grafika sta mi všečna, tko mal je češko, mal je kul pa temačno, kar mi pa najbolj sede je najt neko zmagovalno kombinacijo pri kraftanju kart in pol razvalit kak game ko ti pade v pravem trenutku.

  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 9 urami:

Že cel večer igram Inscryption, dokaj fun. Kul so mi mehanike igranja, pa da so bossi tok wack in igrajo izven pravil, mood in grafika sta mi všečna, tko mal je češko, mal je kul pa temačno, kar mi pa najbolj sede je najt neko zmagovalno kombinacijo pri kraftanju kart in pol razvalit kak game ko ti pade v pravem trenutku.

Ja, res carska igrica. Pa to ko omeniš, da bossi igrajo izven pravil, meni je to bil res kul moment, ker so pač bossi res v no fucks given moodu. Se spomnim, da sem enkrat izbral nek artefakt, pa mi ga je boss vzel vstran kao "tega ne boš zdaj uporabljal, ohladi se" :avadodo: :rofl: 

 

Drugače pa pri kraftanju mi je enkrat uspela res brutalna karta, namreč pri unem "izberi kok bo karta stala" mi je dalo na izbiro eno, ki ni imela pogojev za igrat, potem za health/power pa unega 7/7 monstruma, ne vem, če si že naletel nanj. Tako da sem pol dobil karto, ki si jo lahko takoj igral brez pogojev kot da gre za veverico, naredila pa je 7 dmg :D 

 

Drgač pa obvezno delaj puzzle po sobi. Ker najdeš dosti dosti novega stuffa, karte so še najmanj. Pa v bistvu je skoraj vse nek puzzle, tudi predmeti, ki na začetku zgledajo neinteraktivni

Povezava do prispevka

Drgac evo, taka tuga da sem med cakanjem da zloada miloš moralesa, sel naprej igrat ta prvi run pri Dead Cells. Prisel sem do Hand of King, ta pa me je za las potamanil. Prebral sem da je to zadnji boss, se pravi sem skor obrnu igrico. A se to splaca nadaljevat rune kot pri Hades al je to to

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 3 urami:

Ja, res carska igrica. Pa to ko omeniš, da bossi igrajo izven pravil, meni je to bil res kul moment, ker so pač bossi res v no fucks given moodu. Se spomnim, da sem enkrat izbral nek artefakt, pa mi ga je boss vzel vstran kao "tega ne boš zdaj uporabljal, ohladi se" :avadodo: :rofl: 

 

Drugače pa pri kraftanju mi je enkrat uspela res brutalna karta, namreč pri unem "izberi kok bo karta stala" mi je dalo na izbiro eno, ki ni imela pogojev za igrat, potem za health/power pa unega 7/7 monstruma, ne vem, če si že naletel nanj. Tako da sem pol dobil karto, ki si jo lahko takoj igral brez pogojev kot da gre za veverico, naredila pa je 7 dmg :D 

 

Drgač pa obvezno delaj puzzle po sobi. Ker najdeš dosti dosti novega stuffa, karte so še najmanj. Pa v bistvu je skoraj vse nek puzzle, tudi predmeti, ki na začetku zgledajo neinteraktivni

Haha ja ja, najprej me je motilo, pol ko sem playal along s tem vsesplošnim kaotičnim podtonom igrce, mi je postalo carsko. 

 

U ta je res brutal, valda vem kira karta je. Sej pol poštekaš da se ti ne splača pimpat ene karte ful, ampak vse po malo, ker zapraviš vse bonuse za eno karto pol pa jo dobiš vsake 6 iger in nisi naredu nič. Jaz sem imel ful napimpanega volka, ki je tamanil v vse tri smeri, to je blo op af. Če nima defensa ga one shotaš ko nič. Pol pa še nek kombo ne vem kire poceni karte, ki je imela en power, da napadalcu zniža napad za 1 in drugi power, da hodi defendat kadar nekdo napade prazno polje in večina napadalcev ima 1dmg in je samo karta letela okoli in vse za đabe defendala. Taki kombiji so sweet, igra ti dovoli, da si ustvarjalen, to mi je res všeč.

 

Aja, jaz sem rešil samo une 4 čudne puzzle po trial and error metodi, še zdaj nimam pojma kaj je tam igra hotela od mene. Drugače sem pa vse probal poklikat ampak mi govoreči karti pravita, da je nekje skrita še tretja.

 

Kako se ti zdi težavnost drugače? Men je mal nenavadna, na momente se mi zdi da igri malo uide iz rok in zato so uni itemi, da to zbalansirajo.

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 28 minutami:

Aja, jaz sem rešil samo une 4 čudne puzzle po trial and error metodi, še zdaj nimam pojma kaj je tam igra hotela od mene. Drugače sem pa vse probal poklikat ampak mi govoreči karti pravita, da je nekje skrita še tretja.

image.thumb.png.989d4f03013e5b04a108667bea95a5c4.png

V bistvu igrica hoče, da odigraš "rundo kart" s temi ploščicami, tista številka 0/5 pa kaže, koliko hitpointsov moraš zadat. Ploščice = karte (upoštevaš tako power kot efekte), pol pa porazdelš, da daš točno 5 hitov

 

Saj nek zelen artefakt, ki ga lahko najdeš med igro, ti razkrije, v čem je fora. 

 

Zelo se ti splača še ostale secrete po sobi pogruntat, ker najdeš ful uporabnih stvari (lite spoiler): dodatno svečo, opcijo za rerollat karte, pol se ti vse veverice spremenijo v 1/1 bee, ki je ful bolj uporaben, ker v skrajni sili tudi sam lahko napada ...

 

Težavnost je definitivno malo nenavadna haha :D. Ne vem čisto, kaj si mislit o tem 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Končno sem ponovno zagnal Pathfinder Kingmaker, ki se mi je zagabil tam v House at the edge of time. Ugotovil sem da sem imel še 6 bojev do konca tistega dela ...

Ok. Pol je spet vredu, še dober konec mi je uspel. Zdaj se nekaj jebem na Unfair difficulty ampak moram rečt da je zadeva dokaj ... unfair. :)

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 55 minutami:

Ker se je fajn zleknit na kavc in sam za zabavo igrat igrice ali pa s prijatelji. Pa nobena igrica mi ze dolgo ni tok vsec, da bi igral neki zares - nazadnje sem kompetitivno igral World of Tanks.

Lahka bi probal kak resen in zajeban spil.

darkest dungeon, naprimer.

Povezava do prispevka
stom1c reče pred 9 urami:

Jst sm temu nigru ze zdavnaj rekel, da bi mogu zacet streamat pa mal kesa sluzit z igranjem, ker obvlada igrce. 

res je nadpovprecno dober prakticno pri vsaki, ki jo prime v roko, sam me ne poslusa.

Ma ja. Meni je Kočevc med najbolj antipatičnimi in tryhard liki na forumu, ampak za pridet v prvo do Hand of King pa samo :worship:

  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Mene je pa izgled in občutek v HK prav triggeral, kot da je notri sežeto vse, kar mi gre na živce pri modernem duhu časa, način prezentacije občutkov mi je bil tako neki pozerski, kulski na nek emo način s hidden powerjem, ne vem kako opisat, igral sem 5 minut in nisem zdržal več, samo ko vidim kak skrinšot al animacijo od HK me zgrabijo krčevine, prav otročje mi je. Mislim da je to neka moda ki je prišla iz animejev, da ima nekaj na videz zelo otročjega neko ful globino, ampak če primerjaš to globino recimo z zaresno globino, kot jo uspejo prikazat razni svetovni umetniki ala Tarkovsky, Holderlin ali Beckett, je v bistvu neki najstniškega.

 

@Hernier zdej sem v Inscyption prišu v dva figha zapored, ko nisem mogu zmagat no matter what, pač probaval sem vse kombinacije (Ki jih v bistvu spet ni blo tok velik, ker vsakič dobiš isti set kart v roke) in ni blo šanse da ga zmagam, sem mogu pušnit in od začetka game.

uredilo bitje Vse_je_najslabse
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...