Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Waslich reče Dne, 1. 9. 2020 at 12:52:

Westbrick in Harden sta joke od igralcev. Imata talent maksimizacije statpaddanja, ki ga omogoča sedanji stil košarke. Zato tudi v medijih, sploh v raznih Bleacher in ESPN, ki si ga mečejo na statsih, jih izdatno medijsko sponzorirajo.  Mularija z recency bias jih potem po socialnih omrežjih pumpajo kot all time superstarse.

 

Berbasecks reče Dne, 1. 9. 2020 at 15:10:

 

@Waslich  Harden JE all time offensive superstar, pa če se na glavo postaviš

 

MihaKihot reče pred 8 minutami:

lol, harden  2-11 iz igre (pa še 16 prostih je metal, 4 več kot lakersi)

 

 

lp

 

 

Povezava do prispevka
Waslich reče pred 1 uro:

 

 

 

 

lp

 

 

 

Meni je tudi Harden totalen kralj in tudi Rocketsi so mi še vedno epic team za gledat, čeprav bodo očitno naspenkani s kurcem po faci. Kolikor sem gledal Hardena zdej v končnici (4 ali 5 iger) mi sploh ni "stat padder", ful podaja, proba razigravat, takoj odda žogo, skratka ni mi deloval kot nek one-man-band (Russ mi deluje precej večja solerčina, pa tudi precej manj pameten mi deluje lol). Pa tisti njegov pass od tal mi je res ubijalski, pizda model bo šel lahko balinat s to levo roko na stara leta. Tko da ja, Harden mi je na primer precej precej manjši soler kot naš dragi Lukec, ko smo že pri tem :D 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 11 urami:

 

Meni je tudi Harden totalen kralj in tudi Rocketsi so mi še vedno epic team za gledat, čeprav bodo očitno naspenkani s kurcem po faci. Kolikor sem gledal Hardena zdej v končnici (4 ali 5 iger) mi sploh ni "stat padder", ful podaja, proba razigravat, takoj odda žogo, skratka ni mi deloval kot nek one-man-band (Russ mi deluje precej večja solerčina, pa tudi precej manj pameten mi deluje lol). Pa tisti njegov pass od tal mi je res ubijalski, pizda model bo šel lahko balinat s to levo roko na stara leta. Tko da ja, Harden mi je na primer precej precej manjši soler kot naš dragi Lukec, ko smo že pri tem :D 

 

 

Zgrožen sem nad temi besedami. Sploh glede Donketa.

 

Sicer jaz sem nazadnje ga gledal (Hardena), ko je bil še CP3 in so igrali v konferenčnem finalu proti  GSW. Če bi bil jaz trener, bi Hardna fuknu v slačilnico in ga zaklenu do konce sezone in potem ga trejdal. Igral je približno takole, v obrambi ni igral oziroma je pričakoval, da bodo ostali 4 branili namesto njega. V napadu, so ostali 4 igralci šli vsak v svoj kot. Harden je potem 12 sekund se drkal z žogo in potem zadnjih 5 sekund fuknu step back trojko. Več ali manj vse zgrešil. V tem cajtu ostali njegovi soigralci bi lahko imeli šank ob igrišču, pa vsak svoj pirček in počakali, da se napad izteče. Kaj takega jaz še nisem videl. Če je to košarka, potem očitno jaz sem vajen igrati drugačen šport. Pa da ne omenjam to neverjetno že skoraj bolestno forsiranje prostih metov. Tako ne moreš zmagat tekme in niti osvojit prstana. Ni šans. V RS se da igrat tako, zato ker večina ekip igra na izzica in tekme v splošnem v večjem delu sezone ne igrajo bistvene vloge in potem lahko furaš run&gun košarko s katero lahko nabijaš statse. V PO, ko se začnejo obrambe fokusirati na posamične igralce, potem to ne gre več. Donketa kljub temu ne uspejo ustaviti, ker je tip all-time ofenzivna superzvezda, Harden to pač ni.

uredilo bitje Waslich
Povezava do prispevka
Nodi reče pred 6 minutami:

Pa Don ćić je lockdown defender in odlično meče proste tako da res ni dileme, future GOAT pa seveda nikoli ne joka če sodniki ne piskajo v njegovo korist, to mi je še najbolj všeč

 

V bistvu se je v playoffu izkazal kot OK obrambni igralec. Če si seveda gledal tekme, ampak glede na hejt bi rekel da ne. Tole balkansko flopanje glede prekrškov gre tudi meni na živce. Možno, da je to Realova šola :D

Povezava do prispevka
gerozaver reče pred 5 urami:

Ja, sam v PO se pa userje na moč. Bilo je govora da pride v PO zmatran, ker tolk spila cez sezono. Letos pocitka kok češ, pa spet "zmatran". Ni material za champa, mlinček mu odpove 😇

Westbrick zna pa sam laufat pa skakat gor pa dol po igrišču, izraz na obrazu pa kot da se je glih zbudu 😬

Ni da se userje, sam njegova iso igra v PO ne deluje tko kt redni del sezone. Ekipe se pripravijo nanj, ga podvojijo ce je treba in ker se mu ne da tekat naokol brez zoge pol stoji stran od akcije.

 

Giannis tud ne pride do izraza v PO, sam to je bolj zato ker mu manjka alternativa ko mu zaprejo pot do kosa ne pa ker se ne trudi. Zdej al se bo rabu naucit metat al pa imet pravega soigralca in akcije kjer bo delal se kej druzga kt dobil zogo na trojki in rinu pod kos.

Povezava do prispevka

Še najbolje je imeti ekipo 4-6 zmožnih košarkašev, ki so vsi sposobni povlečt ekipo naprej, noben pa pretirano ne izstopa in se druge ekipe težko dobro pripravijo na dvoboj, vedno je kakšna neznanka ali pa ima kdo dober dan. 

Tako ekipo ima recimo Miami. Pri Indiani so rekli da so bile vse 4 tekem odigrane na drugačen način in so se težko pripravile.

 

Ali pa če imaš v ekipi 1-2 superzvezdnika, ki sta allaround sposobna kot sta Kawhi pa James.

 

Harden, že tako ni najboljši material za končnice potem ima pa še ob sebi serigo westbrukico in je že dobro da so prišli do tukaj.

Povezava do prispevka

Rocketsi so v precejšnjih težavah v naslednjih sezonah. Pickov nimajo nič in so izjemno hendikepirani zaradi plač, še posebej s Hardnom in Westbrookom, ki imata  skupaj zagotovljenih 80+ milijonov še leta. Najdražji duo v ligi, precej nad LeBronom in ADjem, Kawhijem in PGjem in ostalimi. Bo zanimivo videt kako bojo šli naprej. Lahko probajo še eno leto, če jim rata in potem v res hardcore rebuild, dokler lahko še kaj dobijo z menjavami.

uredilo bitje Jurus
Povezava do prispevka
Thrivial reče pred 5 urami:

 

A tebi je Donke kdaj kaksno bejbo poflodral ali je od kje drugje ves ta nerazumen hejt?

 

jst sm drugače edini realen v tej temi glede don ćića vsi ostali so njegovi dickrakderji tako da lahko pozabiš na kakšno objektivnost, dejstvo je da je don ćić prišel v ligo v pravem času ko lahko brez problema nabijaš statse ker se ne igra obramba ali pa se ne sme igrati

Povezava do prispevka

smo pa nekateri pričakoval lebron številke dončiča že po njegovi igri zadn let v evropi. pač glih zarad tega ker so tekme daljše, napumpan tempo pa nigga defenderji ... medtem ko si ti uizi napovedoval don čič bust, varianta vlade divac, tak da pomoje te glede dončiča glih ne gre poslušat. js upam da za slovenijo bo še kdaj igral, za njegovo nba kariero se mi pa jebe, ker se strinjam da je cheat code jokica in ne uživam ko ga gledam

Povezava do prispevka
keba reče pred 7 urami:

Še najbolje je imeti ekipo 4-6 zmožnih košarkašev, ki so vsi sposobni povlečt ekipo naprej, noben pa pretirano ne izstopa in se druge ekipe težko dobro pripravijo na dvoboj, vedno je kakšna neznanka ali pa ima kdo dober dan. 

Tako ekipo ima recimo Miami. Pri Indiani so rekli da so bile vse 4 tekem odigrane na drugačen način in so se težko pripravile.

 

Ali pa če imaš v ekipi 1-2 superzvezdnika, ki sta allaround sposobna kot sta Kawhi pa James.

 

Harden, že tako ni najboljši material za končnice potem ima pa še ob sebi serigo westbrukico in je že dobro da so prišli do tukaj.

Kolkrat je naslov osvojila ekipa brez superstarja? Pistons leta 2004 je blo nazadnje.

 

Dost tezko je zmagat brez igralca ki je neustavljiv in na katerga se lahk zanasas v koncnicah ko ni lahkih metov.

Povezava do prispevka
Nodi reče pred 5 urami:

 

dejstvo je da je don ćić prišel v ligo v pravem času ko lahko brez problema nabijaš statse ker se ne igra obramba ali pa se ne sme igrati

 

 

Človek ima enostavno že celo življenje srečo.

 

Od tega, da je v Real prišel ravno v času, ko so iskali nekoga, ki bo potem že pri šestnajstih letih igral s člani, potem pri osemnajstih dobil podarjene MVP naslove in evroligaški naslov do tega, da je bilo sicer kristalno jasno, da niti približno ni dovolj dober za NBA, ampak ima spet srečo, da je bil najprej ROY, potem v naslednji sezoni pa proti najboljši obrambi lige v playoffu prikazal tudi kakšno Michael Jordan level simultanko. Za povrh ima pa srečo še, da celotna svetovna košarkaška srenja ne spregleda tega, da - ima enostavno srečo in sploh ni nek wunderkind. 

No, imamo pa vsaj mi na mn3 srečo, da nam nekdo predstavi stvari take kot so.

uredilo bitje Thrivial
  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Thrivial reče pred 1 uro:

 

 

Človek ima enostavno že celo življenje srečo.

 

Od tega, da je v Real prišel ravno v času, ko so iskali nekoga, ki bo potem že pri šestnajstih letih igral s člani, potem pri osemnajstih dobil podarjene MVP naslove in evroligaški naslov do tega, da je bilo sicer kristalno jasno, da niti približno ni dovolj dober za NBA, ampak ima spet srečo, da je bil najprej ROY, potem v naslednji sezoni pa proti najboljši obrambi lige v playoffu prikazal tudi kakšno Michael Jordan level simultanko. Za povrh ima pa srečo še, da celotna svetovna košarkaška srenja ne spregleda tega, da - ima enostavno srečo in sploh ni nek wunderkind. 

No, imamo pa vsaj mi na mn3 srečo, da nam nekdo predstavi stvari take kot so.

Oblak ma tud srečo, sicer več kt za Olimpijo ne bi spilal.

Povezava do prispevka
Nodi reče pred 13 urami:

pa Jordan Brand bo prvo zanj nardil signature shoes ne pa za Ziona, silly me...

 

K to ma res kakršnokoli vezo s kvaliteto teh dveh igralcev :rofl:

 

Drgač pa sej sem ti že reku, js mislim da je v SLO s strani medijev in fanov še vedno daleč najbolj precenjen športnik (in mi je logično, da jih bomo mal overratali) gladko Samir Handanović

Povezava do prispevka

hahaha ce ste se kdaj vprasal zakaj so wizardsi dno nba.

 

njihov ze dve leti sfukan franchaise player/thug

 

 

 

je zgleda med zdravljenjem noge, postal clan Bloods.

 

 

haha bogi white guy, k placuje temu 40M na leto

 

 

P.S. short investigation je pokazal, da je bil tip gang kriminalc preden je prsu v NBA

uredilo bitje Adam
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...