Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

te clippersi so bli res brez kemije, pg pa kawhi mi itak kot duo nista dišala že od začetka, ni uno da bi mela kkšne akcije al pa pase en drugmu

 

pr pgju se mi zdi da je problem da sploh nima go-to mova, on če jih hoče dat 30 mu pač more it šut, nima pa nobene safe vrjante v primeru, da mu ne gre

 

verjetno rabjo novga coacha, ker tut doc je forsiru dost jadno igro, pa itak po temu failu rabjo neko spremembo

 

pa kkšen bolj zanesljiv branilc jim manka ala kyle lowri ker ob kawhiju je met brezveze na igriscu razne reggie jaksone pa lou williamse, ki ne znajo dat žoge od sebe

uredilo bitje sskj
Povezava do prispevka
sskj reče pred 1 uro:

te clippersi so bli res brez kemije, pg pa kawhi mi itak kot duo nista dišala že od začetka, ni uno da bi mela kkšne akcije al pa pase en drugmu

 

pr pgju se mi zdi da je problem da sploh nima go-to mova, on če jih hoče dat 30 mu pač more it šut, nima pa nobene safe vrjante v primeru, da mu ne gre

 

stavim na partypoker da rabjo novga coacha, ker tut doc je forsiru dost jadno igro, pa itak po temu failu rabjo neko spremembo

 

pa kkšen bolj zanesljiv branilc jim manka ala kyle lowri ker ob kawhiju je met brezveze na igriscu razne reggie jaksone pa lou williamse, ki ne znajo dat žoge od sebe

 

Čeprav vidim, da se tukaj v velikih primerih ne strinjama se tukaj 100% strinjam s tabo. Clippersi rabjo novega trenerja tako kot si rekel in tudi enega branilca. Sem 100% če bi Kawhi ostal v Torontu bi šel Toronto do konca tudi letos... škoda ker je šel..

 

uredilo bitje Bogi77
Povezava do prispevka
Bogi77 reče pred 28 minutami:

 

Čeprav vidim, da se tukaj v velikih primerih ne strinjama se tukaj 100% strinjam s tabo. Clippersi rabjo novega trenerja tako kot si rekel in tudi enega branilca. Sem 100% če bi Kawhi ostal v Torontu bi šel Toronto do konca tudi letos... škoda ker je šel..

 

 

Se strinjam. Zmagovalne ekipe se ne zapušča. On je mislil, da kamorkoli bo prišel bo takoj prstan. Malo morgen. Tudi če maš super ekipo pa ni dobre kemije ali pa ni dobrega trenerja te hitro zjebe.

Povezava do prispevka
keba reče pred 3 minutami:

 

Se strinjam. Zmagovalne ekipe se ne zapušča. On je mislil, da kamorkoli bo prišel bo takoj prstan. Malo morgen. Tudi če maš super ekipo pa ni dobre kemije ali pa ni dobrega trenerja te hitro zjebe.

po mojem mu je (bilo) vseeno za prstane, samo, da je šel v kalifornijo

Povezava do prispevka
WoreH reče pred 6 minutami:

kaj je bolš, dončičevih 30 10 10 al jokičevih 15 20 15 ... :ninja:

ne sej denver ma bolšo ekipo od dallasa, čeprav sm ziher da bi bli fejst zagreti za napredovanje dallasa če bi slučajno fasal denver namest clippersov. uglavnem dallas smrdi tole je nov pokazatelj

 

Dallas ma super ekipo in če se KP ne bi poškodoval bi denes gledali 7 tekmo med Denverjem in Dallasom v kateri bi napredoval Dallas v to sem 100% prepričan. V finalu bi gledali pa Miami:Dallas!

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...