Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Janša reče pred 29 minutami:

Manj bulšitovski trejd, pa vseeno ne vem, če bi bilo pametno za mavse vzeti 226 milijonsko 5 letno pogodbo PGja, ki ima težave s poškodbami, poleg max KPja, ki ni nič boljši v tem, hkrati pa odrezat ves supporting cast

  

Janša reče Dne, 3. 12. 2020 at 11:38:

Ma to je ful nefer, da se okliče Haywarda za injury prone igralca, ki je imel res nesrečen zlom takrat.

 

Povezava do prispevka
dg90 reče pred 3 urami:

Kaj mislte o tem?

A je tak bullshit kot tisto z jokicem al je kej na tem?

 

Dallas Mavericks Receive: Paul George, Patrick Beverley

Los Angeles Clippers Receive: Tim Hardaway Jr., Maxi Kleber, Jalen Brunson, James Johnson, 2022 1st Round Pick, 2024 1st Round Pick, 2026 1st Round Pick

 

Kje pobirate te trejde? 

 

Dallas ne bo zabil cap space dokler se ne vem kaj bo z Greek Freakom. 

Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 1 uro:

 

Kje pobirate te trejde? 

 

 

Google praktično vsak dan nabija s tole stranjo nbaanalysis.net ki ima res zablužene trade ideje. Pred free agency so težili s po tremi teoretskimi tradei na dan. En bolj blesav kot drug v veliki večini primerov. :D 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 5 urami:

Včeri se je pri Dallasu precwj izkazal tretji pick, Nate Hilton

 

Sem našel tale njegov HL clip in izgleda, da so v Mavsih dobili zelo lačnega zamorca :D Very nice, upam da se mu rata uveljavit...

 

 



Nate je DOG v pravem pomenu besede, v UNI je bl TOP REBOUNDER.
TOP!

 

Kar se mene tiče prosm da ostane v ekipi, ker to kar ta tip prnese na treninge itd pomoje noben drug ne more, da ne govorim, da mislm da ma nevrjetn upside

Povezava do prispevka

Ej dejte mi pls povedat ker ste bolj košarkaško izobraženi 

 

a ni tko da bi morali biti 3&D igralci po višini in konstituciji bolj krila? Tam idealno 2,00 - 2,05 m višine? Zakaj sprašujem. DFS je 2, 01 m, OK legit, proper obramba, skače, atlet, lepo se razvija tudi trojka, pač legit 3&D igralec, čeprav IMO malo nižjega tierja. OK. Ampak tale novi možakar Richardson je pa že "samo" 1, 98 m pa tudi jako švohcen in brez mišic mi deluje, Luka je zraven ko Martin Krpan ob ministru Gregorju. Tale novinec Nate je pa že samo 1,96 m in vaga samo faking 95 kg - toliko kot jaz zdajle pozimi. A ne bi morali biti 3&D igralci malo bolj atletski in višji?

Povezava do prispevka

Ja sej vloge (oz vlogi, ker sta samo dve, hehe) so mi jasne. Zato sem ciljal na atlecizem, višino in dobre telesene predispozicije - da si pač lahko res uno obrambni stroj, če je to ena dveh nalog, ki jih imaš :D  Kaj bo pa naredil 1,96 m 95 kg shiran modelček Kawhiju, Giannisu, Boh ne daj Durantu itd, sam v jok pa na Proteini.si.

 

Verjamem da imajo trenerji in štabi malenkost več pojma od mene hehe, ampak tko, presenetljivo mi je :) Sem mislil da je večina 3&D modelov grajenih ko Kawhi in da če si pod 2 m da sploh več ne prideš v NBA :D

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Ma saj lahko krije pač PG/SG, itak bo rezerva kolikor bo igral, če bo igral. Bo že Carlisle gledal da ne bodo ravno sami undersized playerji hkrati not. :D One ta boljše small forwarde bo pač moral pokrivat nekdo drug. Mogoče bo oni Bey, ki je tudi na two way pogodbi, kaj pokazal. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...