Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Haha če bi to bil dejansko razlog je kar neumen no, ker tisti dve ali tri tekme ki jih je odigral je bil kar super in so Netsi zgledali precej legit, sploh pred poškodbo Dinwiddieja. Zdaj pa... :D:D Ampak pri teh modelih res ne moreš vedet. Harden average-a 5 prostih na tekmo, hahahah. 

Povezava do prispevka

Kolikor sem jst gledu Hardna v končnici je ful rad podajal, več kot npr Luka, tko da "Žoga je samo ena" ne bo spet taka panika. 

 

Mene bolj skrbi za obrambo kako bodo branili 3 take iso majstre ki ti lahko prodirajo pod koš, šopajo trice al pa passajo, eden od njih ti pa lahko še na hitr kakšen conspiracy razloži :D

Povezava do prispevka

Noben od teh igralcev ni alfa, leader. Vsi pa imajo  velik ego. Sam iso te ne popelje daleč v PO. Ok, Harden rad poda, ampak ko nima žoge, je dead weight. Mogoče bo spot up shooter. Kyrie je.... je eliten igralec v napadu, sploh prodorih (pa k se mu odpre met za 3). V obrambi je imo below average, razn, k se mu da (isto k Hardnu). Noben od teh treh ni brilijanten v obrambi. KD je fajni "weak side" blocker/rim protector, Harden post up defender, Kyrie pa?? K se mu da, je ok, hitre roke, nadležen. Noben pa ni ne perimiter ne help defender. Ampak kdo rabi obrambo, k imaš TNT v napadu :D  (in slačilnici).

Povezava do prispevka

Hah to mi deli smehi levo desno.

 

Kyrie vedu za trade pa kako se bo zgodil, pa je rabil mal time offa da predela in premisli 100% :sorcerer:

Edino kar mi ni jasno, je zakaj so rabl Allena vn dat pa v Cavse, a kao za un first rounder? Center bo pa kaj DeaAndre pokriv v celoti, KD je pa small ball 5 al kva? lol

 

Zdej bodo KDja igral kot upgradano verzijo novodobnega wing centra :P

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka

Also, 

Navedek

[Charania] Sources: Full current trade: Rockets: Victor Oladipo, Dante Exum, Rodions Kurucs, 3 BKN first-rounders (22, 24, 26), 1 MIL first (22, unprotected), 4 BKN 1st round swaps (21, 23, 25, 27) Nets: James Harden Pacers: Caris LeVert, 2nd-rounder Cavs: Jarrett Allen, Taurean Prince

 

uredilo bitje carek
Povezava do prispevka
Saury reče Dne, 28. 12. 2020 at 18:10:

pa še za Hardna zaj 100 posto ne bojo trejdal

 

Se vidi kolk mam pojma :D

 

Na koncu se mi zdi, da je Houston še dokaj slabo bero odnesel, vsaj kar se igralcev tiče, tisti 4 picki + 4 swapi bomo pa še vidli kolk bojo vredni

 

Pri Netsih pa je možno prav vse, od totalne implozije do sprehoda do naslova

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...