Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Rossoner reče pred 1 uro:

Kaj ima Usage rate z obrambo :nicjasno: A ni to popolnoma offensive stat

 

Pač po USG% sem si rangiral igralce, ker mi je bil stolpec bližje :D in videl da v večini kar drži, recimo tudi za pre-KD Curryja, 2018 Hardna, Irvinga pri Bostonu, čeprav v manjši meri kot za Westbrooka. Vzročne korelacije med USG in obrambo pa verjetno res ni.

uredilo bitje Saury
Povezava do prispevka

Ma igrali so dokaj povprečno celotno tekmo ampak vseeno bili skoz blizu, lahko bi vzeli tole tekmo no. Pa kdaj bodo že Lukatu jebene trice začele padat not?! Ampak mi je kul da ne forsira več toliko step backov. Je pa tudi res da je v njegov % za tri treba vzeti v obzir tudi vse tiste half court šute, itak skoz meče od kjerkoli ob koncih četrtin. :D

Povezava do prispevka
Seth reče pred 23 urami:

Pa kdaj bodo že Lukatu jebene trice začele padat not?!

 

Trojke so res katastrofa, še Giannis ga gladko nese po % trenutno. Sicer ne čist na mestu primerjava, ker slednjega večinoma puščajo samega, ampak vseeno. Ne morš metat 7 trojk na tekmo, če jih zadeneš 26%

uredilo bitje Saury
Povezava do prispevka

Durant 42 pik, Harden triple double na prvi tekmi

 

Lmfao, kaj bo s tem Bruklinom, ko Kyrie pride nazaj, pa po moznosti se on zacne ballat na polno :D KD je se vecji freak of nature ko pa Giannis. Po poskodbi, ki bi ga mogla poslat v penzijo, se je po 18 mescih okrevanja vrnu nazaj in dela karkoli se mu sprdne proti komurkoli na igriscu. Prav noro ga je gledat. Po 10 tekmah je drugi, faking DRUGI v ligi po PPG, po tistem, ko si je strgal ahilovo. Granted, Orlando se je tut ful fajn drzal gor, Vucevic je tut ratal zvad. Ampak jebemti no, po vseh pravilih bi lah bil srecen, ce bi se s 50% vrnu nazaj po okrevanju, namest tega model igra kot da smo leta 2015, rofl :D

 

Plus zej se Harden zraven, to je tut mindblowing trade. Netsom je v procesu ratalo obdrzat Irvinga in fuknit bek vse future picke ter morebitno prihodnost, LaVerta je tut ful skoda. Sam zej so na papirju glavni favoriti za naslov, vprasanje kolk realistic outcome je to, ko se enkrat PO zacne

 

Kyrie mi pa gre iz dneva v dan bolj in bolj na kurac s tem svojim obnasanjem. Tipac je top 2 PG v ligi kadarkoli se mu zljubi in predvsem ČE se mu sploh zljubi, pol ma pa te finte, da ne igra zarad "work days", se kurci na Instagramu, ce pa ze pride nazaj v gym, pa zakuri sage in iz dvorane odganja zle duhove pred tekmo z Bostonom, opica jedna. Res upam, da si postima podstresje in da zacne igrat na nivoju nazaj. Tale team bo bolan, ce se jim vse poklopi  

Povezava do prispevka

A je gledal kdo celo tekmo Netsov mogoče? Jaz sem pogledal samo polovico zadnje četrtine na koncu ker sem drugače gledal NFL playoffse, ampak tiste par minut je bilo smešno. Tako je zgledalo evo en napad ti James, drugi napad ti Kevine pa če je kdo slučajno odprt na trici se mu da žogo. :D Imo če bi dobili zeleno luč od KD-ja da trejdajo Kyrieja bi ga morali. Komaj čakam naslednjo tekmo ko bodo vsi trije available, tole bo res must see tv, kako dolgo bo pač trajalo. :D 

Povezava do prispevka

Jest sm si pogledal tekmo in v napadu sta bla KD pa Harden pricakovano neustavljiva. Harden je sicer mel dost zgubljenih zog, sam te so ble predvsem zarad neusklajenosti s soigralci. Kako bo zgledalo ko bo se Irving hotel met zogo si ne prestavljam najbolj.

 

Lakersov nimajo sans premagat zarad AD. Ampak Netsi nimajo zdej niti enga kompetentega centra, tko da bodo mel probleme vsaj s 76s pa Miamijem. Tud Ginannisa ne vidim kako lahk zabremzajo. Vucevic sicer ni slab, ampak ni pa spet eliten, pa jih je solal.

Povezava do prispevka

Da bi bilo še bolj epic bi Bradonja moral do takrat še na polno trashat Houston vsakič ko ima šansko hehehe, My teammates were trash, Team is hopeless, No future in Houston, fak res bi bila cool tekma :D :D 

 

Jst sem drgač gledal prvo polovico tekme in je izgledal tip casual as fuck :D tko mal bauherčka, dres zabasan v hlače, happy obraz ker je ravno maznil porcijo sirovih štrukljev, par casual podajic na trojke, par zgrešenih metov, brez žoge stoji na mestu in gleda kaj bo, pač en tak bradati dobrovoljček, ki je vesel, da lahko igra v NBA :D 4 pike je dal v prvi četrtini mislim da, pa še to 2 iz prostih. Pol pa odprem RTVSLO pa sam tripple double pa lep ,lp

 

Okrog insane Duranta se pa prov spomnim, da sem bral lani neko anketo, kjer je bil prime Durant izglasovan za najboljšega ISO igralca vseh časov. Za prime Jordanom lol :D 

Povezava do prispevka

Realno Duranta ko ima svoj dan ne more zaustaviti nihče, za visoke igralce je prehiter, za nizke pa previsok, pa res ma noro noro gibljivost za svojo višino, nekateri pravijo da gre Ingram po njegovih stopinjah, no ja, podoben mu je fizično, ostalo niti ne tok...

Povezava do prispevka

The NBA has issued a stat correction following last night’s game, crediting Luka Dončić with a 10th rebound. Dončić finished the game with 28 points, 10 rebounds and 13 assists.

 

He is now tied with Michael Jordan for the 16th-most triple-doubles in NBA history.

Povezava do prispevka
Ignis reče pred 2 urama:

Danes ma da Dallas zmaga, nimajo več izgovora da Donketa ni blo, me pa zanima če bodo počivali Porzingisa z domnevnim zvitim gležnjem

Odvisno kolk jih bo dons igralo pr Dallasu. Po Lukatu je tole 6 (Powell letos ni v elementu) naslednjih najboljsih igralcev Dallasa:

 

Brunson, Jalen Questionable Health and Safety Protocols

Finney-Smith, Dorian Out Health and Safety Protocols

Hardaway Jr., Tim Questionable Injury/Illness - Left groin; Strain

Kleber, Maxi Out Health and Safety Protocols

Porzingis, Kristaps Probable Injury/Illness - Left Ankle; Sprain

Powell, Dwight Out Health and Safety Protocols

Richardson, Josh Out Health and Safety Protocols

 

Ajd KP bo verjetno igral, Brunson pa Hardaway pa manj verjetno. Ce bosta KP pa Luka sama z rookiji in folkom na minimalcu bo kar brutalno.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...