Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Galko reče Dne, 14. 1. 2021 at 10:07:

Ker burek je spekel Dallas, in to brez štirih zelo pomembnih članov ekipe, fuck. Kakšen 180-stopinjski obrat je tole od lanskoletne obrambe wtf

 

Pa WCS + KP mi je nora postavitev za obrambo rakete :D Prov smešno je izgledal, ko je kak revež iz Hornetsov poskušal prodirat, hue he he, no mogoče bomo rajši probal trojke metat :D 

 

WCS, KP, DFS, JRich, Luka peterka, m m mmm, sweet sweet D

 

Priznam, gledal sem samo včerajšnjo tekmo celo zaenkrat, ampak tole je :rofl:. Dva softiča v obrambi, težko temu, kar sta onedva včeraj počela sploh rečem obramba, bolj stanje pred nasprotnikom :ododava: 

 

Trenutno je Luka boljši defenzivni igralec od obeh.

Povezava do prispevka
Rossoner reče pred 1 uro:

 

Priznam, gledal sem samo včerajšnjo tekmo celo zaenkrat, ampak tole je :rofl:. Dva softiča v obrambi, težko temu, kar sta onedva včeraj počela sploh rečem obramba, bolj stanje pred nasprotnikom :ododava: 

 

Trenutno je Luka boljši defenzivni igralec od obeh.

 

Quotal si moj post iz 14.1., bumbar :D   Poglej si tekmo proti hornetsom, na katere se ta post nanaša.

 

Včeraj sta oba, WCS in KP, res smrdela po konjskem dreku. Sploh KP je izgledal kot najslabša investicija po ICO offeringih.

 

 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 13 minutami:

 

Quotal si moj post iz 14.1., bumbar :D   Poglej si tekmo proti hornetsom, na katere se ta post nanaša.

 

Včeraj sta oba, WCS in KP, res smrdela po konjskem dreku. Sploh KP je izgledal kot najslabša investicija po ICO offeringih.

 

 

 

Vem ja, saj pravim, da sem samo eno tekmo v celoti pogledal letos :D Ampak tole je bilo res next level bogo.

 

Iskreno rečeno je KP-jeva obramba smrdela že lansko leto, zdaj ali model pač ni nikoli zdrav, ampak meni zgleda kot nek softy, ki se boji vsakršnega kontakta,  tudi postavljanje njegovo je obupno.

Povezava do prispevka

mene je pri KP-ju skrbelo že celo lansko sezono, kako se očitno ne ujameta z Luko. Pizdarija, Luka vsakega povprečnega scuma spremeni v shooterja s svojimi passi, KP-ju pa kar ne poda in ne poda, tudi kadar je sam. Kot da mu noče podati, heh. Tudi tko "kolegialno" ne delujeta, da se tok štekata kot se npr. Luka in kakšen Jrich ali THJ. In to sezono je dosti podobno.

Povezava do prispevka
sskj reče pred 9 minutami:

dobr morte se zavedat, da WCS je bil že v saramentu hejtan, ker ni znal igrat obrambe tko, da na njega zanašat se nima smisla 

saj smo nekateri pisali kolko je WCS shit, ampak tu ste večinoma mislili da je uporaben big... pa niti ne, da ne zna igrat obrambe, sam je effort blizu nule, se mu ne da večino časa

Povezava do prispevka
Galko reče pred 23 minutami:

mene je pri KP-ju skrbelo že celo lansko sezono, kako se očitno ne ujameta z Luko. Pizdarija, Luka vsakega povprečnega scuma spremeni v shooterja s svojimi passi, KP-ju pa kar ne poda in ne poda, tudi kadar je sam. Kot da mu noče podati, heh. Tudi tko "kolegialno" ne delujeta, da se tok štekata kot se npr. Luka in kakšen Jrich ali THJ. In to sezono je dosti podobno.

 

Jaz nisem dobu tega občutka, kar gledam ga kar feeda. Verjetno mata pa vseeno drugo dinamiko z njim, ki je eden od dvojice, kot pa z ostalimi ki so bolj kot ne NPCji. 

 

Ne vidim pa neke dolgoročne prihodnosti v KPju, preprosto se mi zdi res malo možnosti, da mu rata. Potreboval bi vsaj ene 2-3 sezone brez poškodb da si spuca glavo in pade nazaj v formo in pravi ritem, pa da neha igrat s strahom. Šanse, da se to zgodijo so pa imo minimalne - mogoče ne bo mel večjih poškodb, bo pa najbrž cel čas nekaj, zarad česar bo out mesec, dva v sezoni, tako da bo konstantno prisoten nek strah in dvom. Če bodo dobil 70% pravega KPja je to že veliko. 

 

Nisem lih domač v NBA trejdih, kakšne so šanse da ga elegantno zapakirajo dokler se spet pošteno ne zjebe? Verjetno je v tej vmesni fazi, ko je steklen ampak ne-poškodovan še vedno vreden precej? Če mu gre spet tisto koleno je Dallas verjetno pečenka. 

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 19 minutami:

KP mora najprej dobr igrat, sele pol se ga splaca trejdat.

 

Sej KP je dobr ko je zdrav, ampak  z Lukatom tud men nima neke prave kemije. Drugac ma pa Dallas dost cap spacea da se ojaca preden bo trade deadline, sam kdo bi vedu a mislijo kej nardit letos. 

Fora je tut, da bodo verjetno hotl pripeljat nazaj dosti svojih igralcev, ker nekih velikuh free agentov ni.

Če bi hotl Jricha (ki ima Player option, sam nevem če ga bo vzel) pa THJ-ja nazaj, bi se verjetno rabli za ene 25-30 mio skeširat... potem pa ne ostane velik...

 

V kolikor pa hočjo neke večje free agente podpisat, pa nevem kako bodo, hkrati pa razen tega, da jih podpišejo kot trade material, ne vidim uporabnosti marsikaterega:

 

1. Mike Conley (bo verjetno hotu okol 10-15 glede na to kako igra... jst ga ne vidim v Dallasu za tak denar)

2. Kyle Lowry (bo po vsej verjetnosti šou nazaj v Torronto za tiste 2-3 leta za kokr ga bodo podpisal)

3. DeMar Derozan (bo hotu cca 20... njegov midrange stil igre pa spet nevem, kako paše v Dallas)

4. Andre Drummond (bo verjetno tut hotu 20+, kar pa je v guard oriented league čist preveč, čeprou bi ga mogoč še lahk vidu v Dallasu zard njegove obrambe in hustla... tut če ne space-a)

5. Victor Oladipo (bi bil verjetno super za Mavse, sam bo hotu preveč keša... zdej pa a bodo pripravljeni tvegat z njim?)

6. Otto Porter Jr. (verjetno ne bo dobil več kot 10, bi pa zlo pasu v Mavs sistem)

7. LaMarcus Aldridge (bog ve kok bo hotu pa kam bo šou, sam verjetno ne v Mavse pomoje)

 

Potem pride pa že THJ po svoji vrednosti... vsi ostali omembe vredno Big Free agenti majo pa Team al pa Player option

uredilo bitje Ignis
Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 urama:

mene je pri KP-ju skrbelo že celo lansko sezono, kako se očitno ne ujameta z Luko. Pizdarija, Luka vsakega povprečnega scuma spremeni v shooterja s svojimi passi, KP-ju pa kar ne poda in ne poda, tudi kadar je sam. Kot da mu noče podati, heh. Tudi tko "kolegialno" ne delujeta, da se tok štekata kot se npr. Luka in kakšen Jrich ali THJ. In to sezono je dosti podobno.

 

se zelo zelo strinjam, KP je zame razocaranje, tip je tolk predvidljiv, da dol pades, al ena neumna trey young trojka pri 220cm (lol model umiri se) al pa nek prezakompliciran v obratu half range cez 20 cm manjsega igralca.

 

pod kosem ga prakticno ni, zabija prakticno nc, ce je pod kosem me spominja na harmonika vrata, sam zvija se neki.

 

V obrambi ne vem ce so branil 20% metov iz blizine, dobesedno vsak prodor s strani 10-15cm nizjega igralca je sel not bam.

 

 

tip me trenutno spominja na worse shooting +30cm seth curry-ja

Povezava do prispevka

KP res očitno igra s strahom, ko se je predlani vrnil po težji poškodbi sploh ni imel teh problemov zdaj pa nekaj cvika. Pa tudi ni pomagalo ko mu je že na prvi tekmi malo gleženj klecnil. Upam da se sestavi mentalno. Drugače pa res Luka s vsemi drugimi nekako boljše povezan kot pa z njim. 

 

Dvomim da bo Dallas kaj pametnega dobil od free agentov. Verjetno bodo podpisali THJ in upali da bo KP pravi. Razen če bi izpeljali kak trade ampak kaj dosti nimajo za ponudit. 

 

Bomo videli čez kak mesec kako sploh deluje ekipa ko so kompletni. 

Povezava do prispevka
Seth reče pred 7 minutami:

Drugače pa res Luka s vsemi drugimi nekako boljše povezan kot pa z njim.

 

Mislim, da KPju ni najbolj všeč njegov položaj v Dallasu. Knicksi so bili crapfest, ampak tam je bil top dog. Ko je prišel v Dallas in so mu dali max je verjetno mislil, da bo nek enakovreden duo z Dončićem ampak je dejansko postal njegov sidekick. Ima Luka vso pozornost, pa če mu gre dobro ali slabo. Še najboljše obdobje izven mehurčka je imel, ko je lani februarja Luka se poškodoval in je KP prevzel položaj. Takrat je imel cel mesec povprečje 30+ pik, 10+ skokov in so Mavsi brez Luke zmagovali več, kot takrat ko je manjkal on. Napadi so bili izdelani za njega, vzel si je čas. Ko je z Luko in ima ta 90% časa žogo, pa čuti neko potrebo jo fuknit na koš v prvih treh sekundah, ko jo dobi, pa tudi če stoji dva metra za črto od trojke. Mehurček je bil dejansko edini čas, ko sta skupaj igrala, kot smo vsi upali, da bosta.

Povezava do prispevka

The Cavaliers are planning to release or trade Kevin Porter Jr. after an outburst in the locker room.

Porter Jr., who has yet to play this season with what the Cavaliers are calling personal reasons, "grew angry" when he walked into the locker room to find that they gave his locker to Taurean Prince. The second-year guard began yelling and threw food, and when GM Koby Altman tried to confront him, KPJ remained "combative." The Cavaliers spent the weekend trying to trade him with no luck so far.

 

Classic Cavs first rounder? :wacko: :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...