Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Galko reče pred 8 urami:

mene je pri KP-ju skrbelo že celo lansko sezono, kako se očitno ne ujameta z Luko. Pizdarija, Luka vsakega povprečnega scuma spremeni v shooterja s svojimi passi, KP-ju pa kar ne poda in ne poda, tudi kadar je sam. Kot da mu noče podati, heh. Tudi tko "kolegialno" ne delujeta, da se tok štekata kot se npr. Luka in kakšen Jrich ali THJ. In to sezono je dosti podobno.

 

 

KP je enkrat že izjavil, da se z Lukatom ne štekata neki ful. 

 

Samo to še ne pomeni, da ne moreta igrati skupaj. Je pa IMO pri njemu glavni problem, ker ne zna igrat  pod košem in s tem izkoristit svoje višine. Njegove trice bi morale biti kot dodatno orožje, ne pa main weapon. 

uredilo bitje Waslich
Povezava do prispevka

Ma mislim da je izjavil da nista neka težka kolega, kar mi je razumljivo. Že če poslušaš kakšne intervjuje deluje KP precej bolj zrel, Luka pa vemo da je še v bistvu otrok kar tudi sam priznava in pol je logično da se raje tam nonstop zajebava z Bobijem kot pa da se družita s KP-jem. So pa mediji tisto izjavo KPja vzeli bolj resno kot je bilo treba, ker itaq komaj čakajo na takšne izjave da jih potem uporabijo sebi v prid. 

uredilo bitje Seth
Povezava do prispevka
Ignis reče pred 7 urami:

5. Victor Oladipo (bi bil verjetno super za Mavse, sam bo hotu preveč keša... zdej pa a bodo pripravljeni tvegat z njim?)

 

prejle sem nekje videl twitt (ki ga, itak, zdaj ne najdem več), da naj bi šel Dallas po Oladipa,- v zameno za Powella, Hardawaya in prvi Dallasov pick na naslednjem draftu.

 

Seth reče pred 19 minutami:

Ma mislim da je izjavil da nista neka težka kolega, kar mi je razumljivo.

 

tako je. Porzingis je rekel, da se razumeta OK, nista pa ravno najboljša prijatelja. novinarji so ga pa spraševali zato, ker sta oba iz Evrope, oba sta igrala v Španiji in ker med seboj govorita špansko, ne pa angleško.

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 11 minutami:

 

prejle sem nekje videl twitt (ki ga, itak, zdaj ne najdem več), da naj bi šel Dallas po Oladipa,- v zameno za Powella, Hardawaya in prvi Dallasov pick na naslednjem draftu.

 

Zakaj bi trejdali za igralca ki ga lahko čez pol leta dobijo zastojn? 

Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 4 minutami:

Zakaj bi trejdali za igralca ki ga lahko čez pol leta dobijo zastojn? 

 

se strinjam.  :)

 

ne vem sicer kako vi gledate na to, ampak jaz imam občutek, da bo Dallas težko dobil kakšnega izrazitejšega prvokategornika v FA. že tako niso blazno željena destinacija, potem pa še ego, ker kdo bo pa šel za support belčku iz Evrope?

 

če bi pa RC vzel Dončiću žogo iz rok, pa itak ni naredil nič.

 

močno upam, da se motim in da si bodo uspeli priskrbet dodatno kvaliteto. trenutna ekipa pač enostavno ni dovolj dobra.

Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 12 minutami:

 

Zakaj bi trejdali za igralca ki ga lahko čez pol leta dobijo zastojn? 

Tehnično gledano, daš Hardawaya, ki isto gre to leto, Powellov ogaben contract in en late 1st rounder... torej po domač povedan se za en pick znebiš Powellovih 10 miljonov in dobiš mal boljši wing

Povezava do prispevka
Seth reče pred 22 minutami:

Pa Houston verjetno misli podpisat Oladipa, ker drugače ne vem zakaj so sploh šli v tole. Verjetno bi se dalo izpeljati trade brez Indiane in bi pač imeli Leverta? 

Glede na reporte Houston načrtno ni hotel Leverta in njegove pogodbe ter so želel Oladipa (UFA po sezoni). 

 

Kje je logika v tem ne vem, jaz bi imel rajši Leverta. 

 

Also:

 

uredilo bitje Jude
Povezava do prispevka

Fak kera nikakva tekma Dallas dans  lol. Luka očitno skurjen in brez energije še od včeraj. THJ ni zadel bazena. Rick se je razburil čist za brez veze dans oz en dan prepozno na sodnike. Res ne vem kaj mu dogaja zadnje par tekem ampak res slabo. Obramba je dokončno razpadla. Dallas je imel občasno 2 velikana pod košem, pa so se Raptorsi kar sprehajal do koša lol... Nasploh mi ekipa zgleda kot da bi bli mal skregani. Nobenega veselja tud ko je kaka dobra akcija. Včer ko je Donke naredil potezo dneva ni blo nobenga navdušenja. Se prov vid kako pomembni so glede tega DFS, Kleber in Powell.

 

Sem pa gledal včeraj Hawks:Timberwolves tekmo, ker me je zanimal od kje pladnju tolk prostih metov in imam občutek da sodniki prov čakajo da mu jih šenkajo. Pizda model se direkt zaleti v obrambnega igralca ki stoji na miru z dvignjenimi rokami in je favl lol. Dejansko se mu splača bit suha mrga ker je zarad tega nagrajen, da ga ja naujo polomil :)

Povezava do prispevka
Ignis reče pred 20 urami:

Če bi hotl Jricha (ki ima Player option, sam nevem če ga bo vzel) pa THJ-ja nazaj, bi se verjetno rabli za ene 25-30 mio skeširat... potem pa ne ostane velik...

V katerem svetu je to glorified chucker THJ vreden 25-30 mil? Mogoče bi tolko dali za fotra v prime letih, ne za mulota...Odkar mu je Knicks front office takšen contract, je vedno omenjan kot negative asset

Povezava do prispevka
Ignis reče pred 12 urami:

Tehnično gledano, daš Hardawaya, ki isto gre to leto, Powellov ogaben contract in en late 1st rounder... torej po domač povedan se za en pick znebiš Powellovih 10 miljonov in dobiš mal boljši wing

Tehnično gledano, gre za rental do konca sezone, saj ni zagotovila da Dipo ostane. Pa še plače ne gredo skozi, je treba še nekaj vzeti od Houstona, ampak to se da urediti... 

Povezava do prispevka

KP je bil bolj agresiven kot prvi dve tekmi in kaže obrise starega KP-ja, tako da to je bil +. Vse ostalo pa res krneki. Luka ne vem če je bil bolj utrujen zaradi b2b ali je res mislil kar je izjavil po prejšnji tekmi da je bil preveč selfish, ker zdaj je že od začetka tekme prepuščal žogo drugim. Je pa tudi Toronto igral dobro obrambo na njem, v prvem polčasu so ga skoz podvajali, v drugem pa je Stanley Johnson igral half court pressing skoz in je imel Luka težave. Ampak ta ekipa lahko laufa samo z ultra high usage rate-om Luke, ker drugače delujejo kot kure. Vmes je bila tekma skrajno negledljiva z obeh strani. Na drugi strani me niti ne čudi slab štart Raptorsov s tem zafrustrirancem od Siakama. Model kar z glavo skozi zid, je mel srečo da sta ga dostikrat krila THJ in Luka da je lahko vsaj nekaj pik pod košem dosegel, me zanima kaj bo proti nekim defenderjem. Must be fun to play with. ;) 

 

WTF so Lakersi počeli? Ko sem šel spat so bili na +19 v prvi, sem mislil tole bo lagano. Aha clutch Lebron na koncu :rofl: :D

Povezava do prispevka
HaBiBiAmish reče pred 2 urama:

V katerem svetu je to glorified chucker THJ vreden 25-30 mil? Mogoče bi tolko dali za fotra v prime letih, ne za mulota...Odkar mu je Knicks front office takšen contract, je vedno omenjan kot negative asset

25-30 je za oba skupi... torej THJ 10-15 in JRich 10-15

Če pa misliš da jima Dallas ali bilokatera ekipa ponudi manj, pa ne bi vedu

Povezava do prispevka

In letos jih imajo že v prvem delu ene 7 mislim da, kaj še bo le v drugem delu sploh če bojo še kake tekme postponed. 

 

KD + Harden zaenkrat izgleda odlično, where is Kyrie to fuck it all up?! :D Dipo pa tudi že na prvi tekmi dobra avdicija, za kogarkoli pač. Če bi Dallas res šel po njega je itak edini način nek sign and trade, ker za pol leta valjda nima smisla. Po moje ni šans da bi oba, THJ in JRich-a, dobili za 25-30mio glede na to kakšne pogodbe padajo okoli a realno gledano si več ne zaslužita. Mogoče mu bodo Knicksi spet dali 20 mio na sezono :P:D 

Povezava do prispevka
Navedek

In a recent video with GQ, Jimmy Butler was asked who the funniest guy on the Heat is, this was his response:

" We have a lot of jokesters, but I'm going with... I'm going to go with Goran. And the reason I think Goran is so funny is because when he doesn't want to do something, he always acts like he doesn't understand English. But he speaks perfect English. So, it's like when you're playing a game like cards or something and he knows that he's cheating, he'll play and then be like, "Oh. Didn't know. Don't understand." And we're like, Goran, you just cheated. We know that. Anytime he does that, it is the absolute funniest thing in the world to me, so that award goes to Goran. My bro. "

Navedek

Butler also said that Goran managed to always distract him while ordering a coffee, resulting in him never actually paying for it.

"I think I've made somewhere in between $1 and like $6000. [...] I have to say that my number 1 customer was Goran Dragic, the Dragon, but it doesn't really count. He's the only person that never paid for a single cup of Big Face Coffee. He would come into the room and be like: "Hey, how are you feeling today? How's your body." "Did you watch soccer last night? Oh, yeah, Neymar is so good, so good." And then he'd throw in, like, "Yo, let me get a cappuccino." And then he'd just keep going. I thought I figured it out, but he knew how to get me to get to talking. He buttered me up a little bit...Goran, he's in debt to me."

Gogi the hustler:ododava:

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...