Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

JRich in Porzingis sta močno dolžna tole sezono

Richardson je 36% career 3pt shooter, letos pa hiške gradi na izpod 30%, še obramba mu doskrat peša. O Porzingisu pa itak že pesmice pišemo zadnje par tednov.

 

Mam pa občutek, da ne štima sam njihova igra ampak še nekaj drugega... chemistry? effort? Nekaj ziher

Povezava do prispevka

Dame :worship:

 

Gledal najprej Boston-LA, kar dobra tekma čeprav sem za tak obračun pričakoval še večjo intenzivnost ampak Lakersi niso ravno vzeli te tekme čisto tako kot da bi igrali playoff ampak na koncu jim je vseeno ratalo zmagat ker je Kemba totalno off, mislim lažjega šuta ob koncu tekme ne boš imel. Ko sem videl petko Bostona sem si mislil da bo imel AD field day ampak na koncu sicer ni bilo ravno nekaj ekstra impresivno, 27/14 sicer izgleda super ampak nekako bi "moral" doseči še več ker je imel že v prvem polčasu mislim da blizu 20 pik. V drugem polčasu poškodba Smarta in pravijo uradno da je calf strain ampak mi je skrajno sumljivo, upam da je res samo to, ker sprva sem pomislil da mu ni kje šla ahilova. Ampak drugače kak dober team ima Boston jao, škoda samo da jim Kemba malo jebe sistem. :D

 

Dallas pa še ena late game klasika, ni kaj za rečt kar nismo že vsi rekli prej, tole enostavno ne štima in izgovori da niso imeli vseh igralcev bodo hitro postali lame. Sploh pa ko izgubljajo tekme proti ekipam kjer manjkajo prvi strelci. 

Povezava do prispevka

Problem je da so si mediji zanj že našli letošnji story in to je da bo prvič All-star, prav banalno je poslušat ko debatirajo o tem koga si želijo videt kot first time all-starja in se omenja on, ko pa je govora o MVP pa ga ni nikjer niti blizu. 

Povezava do prispevka

Za MVP se bo letos tekmovalo do konca sezone in precej folka bo jeznega ne glede na to kdo zmaga. Jest bi reku da je trenutni favorit Embiid, sledi mu Jokic. Predvsem zarad polozaja na lestvici.

 

Za All star bo pa tud dost smesno ko bodo Netsi imel 3 all starje, ostale top ekipe na vzhodu pa po enega. Ajd Boston mogoce 2.

Povezava do prispevka

jah sej lebron ma šasno sam ob predpostavki, da bodo prvi na westu, kar je dost velka šansa

 

nevem na ringerju sem poslušal prejšni teden, pa so vsi dajal embida lebrona pa jokiča v top 3 

Nodi reče pred 4 urami:

trenutno si najbolj zaslužita ali kawhi ali pg, ekipa igra odlično, oba masta nore statse, sploh kawhi midrange je cheat code pa model ma zadnjih 10 tekem praktično 2 stealsa na tekmo.

lebron coasta pa ma vseen dost jače statse 

uredilo bitje sskj
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...