Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Tudi jaz nisem vedel za tole, je pa včasih res boljše da ne veš kakih stvari o igralcih. A to je drugače že dolgo znano? Ker vem da je še pred par leti občasno gostoval na športnih televizijah in če je že dalj časa znano mi je kar čudno da so še ga vabili. 

Povezava do prispevka

glede na to da v večjem delu usa nisi polnetn do 21. je to bol tak no. ne moreš pira v gostilni naročit zdej pa je to ful neka pedofilija? imo ne. v slo bi za 20 na 13 bol najebo ja, dočim iz 20+ na 14 bi blo pa čis kul (dante), medtem ko če si 21+ v usa moreš nujno vsaj do 18 čakat, verjetno kje tud do 21. tak da se je tešk orientirat.

Povezava do prispevka
reder reče Dne, 11. 2. 2021 at 7:56:

Ali sploh obstaja kdo tu oz. v Sloveniji, ki ne navija za Dallas? Meni se zdi tako fascinantno, da avtomatsko cel narod začne navijati za ekipo samo zato, ker v njej igra nekdo, ki je bil rojen blizu tebi. :D Marsikdo 3 leta nazaj ni povohal Dallasa, zame ena najbolj dolgočasnih franšiz, sedaj te pa pri nas skoraj ubijejo, če rečeš da ne navijaš za njih. Ko bo Dončić odšel pa vsi za njim a kako?

Jst sm začel za Dallas navijat ko si mi na tem forumu dokazal da je Don čič boljši šuter oz. tricaš kot Curry, od takrat dalje sem donliever, kupujem samo še izdelke pp in igram na uvi stolu.

Povezava do prispevka

Nekateri so pisali, da jim je žal da Mailman nima prstana, ki se meni ne smili niti malo čeprav mi je bil kot igralec všeč. Veliko bolj mi je žal Lillarda, ki bo zelo težko prišel do prstana, igra pa celo kariero na zelo visoki ravni in bi z boljšimi soigralci bil kmalu v debati za MVP. Redko kdaj najdeš igralca na takem nivoju, ki je zvest klubu, ki ga je draftal, čeprav realno ve da z njimi nikoli ne bo naslova v taki konkurenci. Podobno kot Beal, čeprav je to en nivo nižje in za njega mislim, da bo vseeno zapustil DC.

Povezava do prispevka

Ok zdajle ko vem glede Mailmana in 12letnice je malo težko formulirati kakšne argumente. Ampak dejansko če gledamo samo skozi oči košarke je Malone dosti bolj accomplished igralec kot pa Lillard. Pa ne me zdaj narobe razumet, Dame je absoluten car in bi takemu igralcu res privoščil prstan ampak bo res težko. Drugače pa argumenti ki si jih naštel za Lillarda veljajo tudi za Malone-a. Pa ne mi zdaj omenjat tistega zadnjega leta kariere ko je pri 40ih šel k Lakersom. Pa jaz sam Malone-a in Stocktona že za časa njunih karier nisem maral kaj preveč, ampak če pogledaš objektivno je Malone absolutna legenda košarke. Sorry ampak Lillard mu še niti blizu ni. 

Povezava do prispevka

Trenutno da, se strinjam. Ima pa Lillard še precej kariere pred sabo pa tudi treba je upoštevati, da je Malone imel precej boljšo ekipo s Stocktonom, Hornacek in (kolikor to lahko primerjaš) tudi slabšo konkurenco na zahodu od Lillarda, ki je imel v prime-u GSW in sedanje Lakerse. No pa tudi težko bi našel 2 igralca, ki sta tako drugačnega profila da ju je nemogoče primerjati. :D

 

 

Povezava do prispevka

Uh glede slabše konkurence se ne morem strinjat. Na začetku kariere so bili tam še showtime Lakersi. Potem v 90ih so bili Rocketsi, Portland, Phoenix. Pa itak je rabil več kot 10 let da je prišel do finala, mislim da to dosti pove o tem kako močan je bil zahod v tistem času. Same ekipe Utaha in Portlanda je pa zdaj težko primerjat ja, pa ogromno težav s poškodbami. Če bi bili zdravi bi bili res serious threat vsaki ekipi. Je pa Dame še relativno mlad, tako da še je časa, čeprav Lebron bo skoraj ziher igral v svoja 40. leta če ne bo kakšne poškodbe. :D 

uredilo bitje Seth
Povezava do prispevka

Kar se tiče ekipe je Mailman imel boljšo ekipo kot jo je do zdaj imel Lillard, samo jebiga nasprotnik v finalu je bil Jordan, v tistih dveh sezonah vmes ko ni blo Jordana pa je Houston dominiral. Po odhodu Jordana pa so prišli na vrsto Spursi in Lakersi. Tako da glede tega ne verjamem če je Malone imel slabšo konkurenco na zahodu, kot jo je imel Lillard do zdaj. Pa tudi 2003, ko je bil z Lakersi favorit za naslov mu ni ratalo. Mogoče mu je zaradi pedofilije karma malo ponagajala na ta račun.

uredilo bitje LeBron
Povezava do prispevka
LeBron reče pred 7 minutami:

Kar se tiče ekipe je Mailman imel boljšo ekipo kot jo je do zdaj imel Lillard, samo jebiga nasprotnik v finalu je bil Jordan, v tistih dveh sezonah vmes ko ni blo Jordana pa je Houston dominiral. Po odhodu Jordana pa so prišli na vrsto Spursi in Lakersi. Tako da glede tega ne verjamem če je Malone imel slabšo konkurenco na zahodu, kot jo je imel Lillard do zdaj. Pa tudi 2003, ko je bil z Lakersi favorit za naslov mu ni ratalo. Mogoče mu je zaradi pedofilije karma malo ponagajala na ta račun.

 

Tista zmaga Pistonsov je bila res sladka ja. Kakšni borci. :worship:

Povezava do prispevka
Seth reče pred 13 minutami:

Uh glede slabše konkurence se ne morem strinjat. Na začetku kariere so bili tam še showtime Lakersi. Potem v 90ih so bili Rocketsi, Portland, Phoenix.  :D 

 

Zelo dobre ekipe čeprav govorim predvsem o prime-u obeh igralcev tako, da bi showtime Lakerse ne bi vključil, ker je bil takrat še zelo mlad. Vse ostale ekipe so pa vseeno stopničko nižje od lanskih Lakersov in predvsem GSW iz zlatih let. 

 

Sicer nisem sploh hotel v to primerjavo, ker je primerjati nemogoče tako različna igralca iz tako različnih er. Predvsem je šlo za pohvalo za zvestobo kljub temu, da zaradi tega kariera trpi. Takih igralcev je vedno manj, sploh v ZDA. 

Povezava do prispevka

No saj tule se strinjam s teboj glede Lillarda, takih igralcev je res zelo malo in vsaka čast. Ampak recimo jaz mu ne bi nič zameril če bi čez par let šel kam drugam in poskusil dobiti naslov, ampak mislim da bi se res moral zgoditi nek katastrofalen polom da bi hotel ven s Portlanda. 

Povezava do prispevka

No da malo začinimo temo me zanimajo (nevem če ste imeli kdaj na starem forumu imeli to delali) vaši izbori Top 5 igralcev vseh časov za vsako pozicijo posebej. Moja bi izgledala tako:

 

PG:

 

1. Magic Johnson

2. Oscar Robertson

3. John Stockton

4. Steph Curry

5. Isiah Thomas

 

SG:

 

1. Michael Jordan

2. Kobe Bryant

3. Dwayne Wade

4. Jerry West

5. Clyde Drexler

 

SF:

 

1. LeBron James

2. Larry Bird

3. Julius Erving

4. Kevin Durant

5. Elgin Baylor

 

PF:

 

1. Tim Duncan

2. Karl Malone

3. Dirk Nowitzki

4. Charles Barkley

5. Kevin Garnett

 

C:

 

1. Wilt Chamberlain

2. Kareem Abdul-Jabbar

3. Bill Russell

4. Hakeem Olajuwon

5. Shaquille O'Neal

 

Honorable Mentions:

 

PG: Steve Nash

SG: Allen Iverson

SF: Scottie Pippen

PF: Kevin McHale

C: David Robinson

 

uredilo bitje LeBron
Povezava do prispevka
LeBron reče pred 2 urama:

Top 5 igralcev vseh časov za vsako pozicijo posebej

 

Sicer maš tole dost generičen ranking, s katerim se je težko ne strinjat. Kar je v bistvu kompliment in dokaz, da se solidno spoznaš, sam nekih spicy izborov za debato pa ravno ne vidim :D sam bi edino centre mal drugač razporedil, imena pa bi ostala ista.

Povezava do prispevka

En vprašanje za tiste, ki bolj spremljate tekme, jaz gledam sam highlightse. Ko reče Skip (ja vem, tip je itak hejter Donketa), da je LeBron še dost boljši podajalec kot Luka, a je kej resnice sploh v tem? Ker jst ne vidm, kva bi lh Dončić še boljš naredil glede učinka pri svojih podajah. Pač ni on kriv, da mu ceglajo soigralci na velkmu procentu tekem. 

Povezava do prispevka
dilar reče pred 25 minutami:

En vprašanje za tiste, ki bolj spremljate tekme, jaz gledam sam highlightse. Ko reče Skip (ja vem, tip je itak hejter Donketa), da je LeBron še dost boljši podajalec kot Luka, a je kej resnice sploh v tem? Ker jst ne vidm, kva bi lh Dončić še boljš naredil glede učinka pri svojih podajah. Pač ni on kriv, da mu ceglajo soigralci na velkmu procentu tekem. 

Lebron je IMO boljši podajalc. Court vision mata podobn, sam so pa kkšne podaje LeBrona kr smešno težke... mislm sej jih ma Luka tut, sam zaenkrat vsaj meni osebno, je LeBron boljši podajalc.

Mislm pa da se lah Luka še izboljša v tem, predvsem izkušnje v ligi mu znajo pomagat v decision makingu

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...