Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Rossoner reče pred 57 minutami:

 

Zame igralec, ki meče z igre 42% ne more biti blizu pogovora za MVPja, pa ne rečem da ni solid igralec, samo overrated totalno zaradi Utahovega scora.

 

Recimo danes je metal 12/34, efficiency je daleč najbolj podcenjena statistika v NBAju, sploh pri teh kvazi ameriških analitikih.

 

Sej to se strinjam da za MVP ni, ni v top10 zih, bo moral pokazat kej več pol v playoffih

 

Samo imam feeling da zna presenetit, ko se bo šlo zares. Je res, da mu pomaga to, da je v res dobri ekipi.

 

Po mojem mnenju so itak Sunsi tisti, ki bodo šokirali in imeli dolg playoff run. Upam :snetininja:

 

 

 


Jaz sem dost hejter Westbricka in smejal sem kok slab začetek so mel letos. Samo tkole bi mogoče celo lah v playoffse pršl. A so očitni? Ja. Ampak če bo bigwhiteman cepal trice bodo low/mid tier ekipe kr premagoval pomoje

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 9 urami:

 


Jaz sem dost hejter Westbricka in smejal sem kok slab začetek so mel letos. Samo tkole bi mogoče celo lah v playoffse pršl. A so očitni? Ja. Ampak če bo bigwhiteman cepal trice bodo low/mid tier ekipe kr premagoval pomoje

Vzhodna konferenca je vsako leto bolj smesna. Razen top 3 ekip si zaenkrat noben ne zasluzi bit v PO. Ekipa na 4. mestu bi bla na 11. na zahodni konferenci.

 

Pa klub temu wizzardsi lahk sam za na kak play in ciljajo.

Povezava do prispevka

IMO bi bila res cool rešitev skupni top 16 po obstoječem formatu first to 4, play in bi obdržal za 7-10 mesto. Ne pa tole sranje ki je zdaj. Mene kot casualca vhodni playoff res čisto nič ne zanima, mislim od 5 do 8 mesta so faking Knicksi, Hornets, Raptorsi in Heat ffs. Kdo bo to gledal??

 

Če bi pa ta trenutek naredili skupni top 16 glede na Win % bi bili pari:

 

Jazz VS Miami / Raptors / Hornets

Suns VS Knicks

Philla VS Boston

Brooklyn VS Memphis

Clippers VS Warriorsi

Lakers VS Dallas

Bucks VS Denver

Portland VS Spurs

 

Se mi zdi kar dosti kvalitete all over the place že takoj v prvem krogu. Če bi zmagili vsi favoriti bi bili Top 8 pari:

 

Jazz VS Portland

Suns VS Bucks

Philla VS Lakers

Brooklyn VS Clippers

 

Ob tehle parih si pa lahko samo zabriješ tiča na košarkaško žogo, spečeš kokice in gledaš vse tekme na NBAReplaysHD.ru

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Po obstoječem modelu bi bili pa Top 16 pari

 

Jazz VS Mavs

Suns VS Nuggets

Clippers VS Spurs

Lakers VS Portland

Philla VS Raptors

Brooklyn VS Miami

Milwuakee VS Hornets 

Boston VS Knicks

 

Nori pari na zahodu, razen Spursev bi me vse zanimal. Na eastu pa sam driska po faci. Top 8 ob zmagi favoritov:

 

Jazz VS Lakers

Suns VS Clippers

Philla VS Boston

Brooklyn VS Milwuakee

 

Ajde sej to bi bilo tudi še vedno kar cool :D U bistvu je prvi krog edino zares u pizdi na eastu.

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Povsem ne, 3 tekme z vsako ekipo, pol pa se nek play in turnir da pokrije razliko. Ampak itak da ne bo prislo do tega ker bodo lastniki ekip na vzhodu avtomaticno proti. (manj PO, manj allstarjev, manj denarja, manjsa vrednost ekipe, ...)

 

Ker je zahod tolk stacked so potem na dnu konference vedno ekipe z zlo slabim rezultatom, tko da dobijo top picke ki ohranjajo nesorazmerje.

Povezava do prispevka

Verjetno jih malo skrbi, da bi jih tujci ponižali, če bi se igralo zares.  Mislim, da bi bilo kar izenačeno in veliko bolj zanimivo. No verjetno je to za njih že rasizem, če bi se razvrstili po narodnosti...

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka

IMO bi vsak GM, ki odpusti črnega trenerja moral v zapor zaradi rasizma.

Mutombo reče pred 2 urama:

Umirimo konje ker so predivji.

 

Ponizanje je malo huda beseda in boljse malo manj gledat skozi Evropa tinted glasses.

 

Sem napisal da bi bilo zelo izenačeno, ni pa tudi nemogoče da bi jih lepo premagali. Vsekakor bi bilo bolj zanimivo od teh ekip LBJ in KD. Vsaj west east bi pustili.

Povezava do prispevka

Saj mu lahko Carlisle prepusti svoje mesto če se mu tako gre za equal outcome. :)

 

Kar se tiče USA vs World, svetu hudo manjkajo neki scorerji. Svetu bi dal tam max 20% šanse da zmagajo. ;) Bi pa tudi meni bilo bolj zanimivo kot tole kar imamo zadnjih pet let ali kolikor že pač. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...