Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Stasis reče pred 1 uro:

 

A ti prvic slisis za igralca samo ce/ko zacne igrat za Dallas? :D Redick je legenda NCAA, kolikor vem se vedno drzi rekord za najvec tock za Duke, kar ce gledas da je to nekako top kosarkaski program, ni kar tako. V NBA sicer ni bil nikoli kaj vec kot (odlicen) roleplayer al kaj cmo, ne more bit vsak obraz NBAja, a ne.

 

Če sem iskren, sem prvič slišal zanj :D Najprej sem se spomnil na Vina Disla in Chronicles of Riddick, to je pa to :D  Pač če vidim kak rumor za nekega novega igralca ga grem pogledat, drgač sem pa precej trd ko pride do NBA-ja izven Dallasa. Jebi ga.

Povezava do prispevka

Meni je to res fascinanten pojav pa me zanima ali smo Slovenci glede tega malo posebni ali je tako povsod. Vsi na vlakec ko je nek naš športnik uspešen, ko postane neuspešen pa popolnoma pozabijo nanj. OK saj Dončić tu ni najboljši primer ampak kakšno evforijo so Slovenci zganjali ob uspehih Prevca, Tine Maze, kolesarjev, odbojkarjev, košarkarjev... Ljudje so dobesedno jokali od sreče, spremljali vsak korak tistih par tednov ko je bilo to aktualno. Sedaj, le kako leto po teh uspehih, pa 99% ljudi ki so bili takrat navdušeni navijači nima pojma kdo je prvak v skokih, slalomu, odbojki...in niti ne pomisli, da bi pogledali kako tekmo v teh športih. Seveda do naslednjega slovenskega uspešnega športnika ko čez noč vsi postanejo hardcore navijači. :D Se opravičujem za off-topic, res pa ne bi bilo neumno razmisliti o dveh temah, ena o Luku in ena o NBA-ju. 

Povezava do prispevka

Ziher je vsepovsod tako ampak smo še mi malo posebni glede tega. Verjetno manjša kot je država bolj to pride do izraza ker pač tisti nek uspeh toliko prej pride tudi v mainstream medije in povsod. Za razliko če pa živiš v kaki 50 milijonski državi kjer niti ne bi mogel spremljat vseh uspehov svojih športnikov tudi če bi hotel. :D  Itak da je kar dosti športov ki jih spremljam samo tedaj ko je kak naš dober, za koji kurac bom zapravljal dve uri za neko smučanje/skoke če me drugače to ne zanima?! :) Pa sem drugače kot froc recimo gledal ogromno teh športov ker me je res zanimalo, ali pa kakšno atletiko. Zdaj pa grem raje s kolegi na pir. Če sem pa doma in je kak naš pri vrhu pa vklopim tv da lahko pol kurcam klasični slovenčkast zafuk. Tako nekako no. :D

Povezava do prispevka
Seth reče pred 1 minuto:

  Itak da je kar dosti športov ki jih spremljam samo tedaj ko je kak naš dober, za koji kurac bom zapravljal dve uri za neko smučanje/skoke če me drugače to ne zanima?! 

 

Ravno to mi ni jasno. Zakaj pa zapravljaš dve uri ko je en naš dober, ČE TE ŠPORT NE ZANIMA? :D Jebe se meni, če imamo vse prvake in kolajne v nekem kolesarstvu, če me to enostavno ne zanima. No saj vsak naj ima svoje veselje, nočem nikomur nič vzeti, le fascinantno mi je to. Pred kakim letom sem bil čudak, ker me ne zanima odbojka, danes 99,99% Slovencev ni pogledalo tekme odbojke že eno leto. 

Povezava do prispevka
reder reče pred 17 minutami:

Meni je to res fascinanten pojav pa me zanima ali smo Slovenci glede tega malo posebni ali je tako povsod. Vsi na vlakec ko je nek naš športnik uspešen, ko postane neuspešen pa popolnoma pozabijo nanj. OK saj Dončić tu ni najboljši primer ampak kakšno evforijo so Slovenci zganjali ob uspehih Prevca, Tine Maze, kolesarjev, odbojkarjev, košarkarjev... Ljudje so dobesedno jokali od sreče, spremljali vsak korak tistih par tednov ko je bilo to aktualno. Sedaj, le kako leto po teh uspehih, pa 99% ljudi ki so bili takrat navdušeni navijači nima pojma kdo je prvak v skokih, slalomu, odbojki...in niti ne pomisli, da bi pogledali kako tekmo v teh športih. Seveda do naslednjega slovenskega uspešnega športnika ko čez noč vsi postanejo hardcore navijači. :D Se opravičujem za off-topic, res pa ne bi bilo neumno razmisliti o dveh temah, ena o Luku in ena o NBA-ju. 

 

Kruha in iger.

 

Samo poglej kaj je nastalo iz te teme. Doncic Doncic Doncic. Saj itak model je dober ne da ne. Samo majkemi da se v NBA dogaja se kaj vec kot pa samo Luka.

Povezava do prispevka

Ja malo je čudno res, se strinjam. :D Ampak saj ne gledam dve uri pol, kje se pa mi da, pogledam recimo tisti tek/skok karkoli pač delajo. Pa nekaj ima tudi veze s tem da imam sedaj 90% krajši attention span kot recimo 20 let nazaj. ;) In saj gre v veliki večini res za športe ki sem jih vsaj v enem obdobju spremljal redno, tako da ni zdaj kar neko jebiveter jadranje recimo. :D Ok saj se zgodi dostikrat tudi da me boli patka za kakšne uspehe naših, medtem ko so vsi drugi celi vzhičeni kot praviš. Ker eni pa res za čisto vsak uspeh naših norijo kot zmešani, tole je res too much. Pol pa ti še težijo kako da nisi gledal?! Sem še dokaj zmeren glede tega ko tako pogledam. ;)

Povezava do prispevka
reder reče pred 15 minutami:

 

Ravno to mi ni jasno. Zakaj pa zapravljaš dve uri ko je en naš dober, ČE TE ŠPORT NE ZANIMA? :D Jebe se meni, če imamo vse prvake in kolajne v nekem kolesarstvu, če me to enostavno ne zanima. No saj vsak naj ima svoje veselje, nočem nikomur nič vzeti, le fascinantno mi je to. Pred kakim letom sem bil čudak, ker me ne zanima odbojka, danes 99,99% Slovencev ni pogledalo tekme odbojke že eno leto. 

Ker folk je rad del nečesa. Se še spomniš, kakšno je bilo ob košarkarski zmagi na EP? Folk, ki še ni slišal za košarko ali Dragiča, je norel ob ogledu finalne tekme

Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 16 minutami:

 

Samo poglej kaj je nastalo iz te teme. Doncic Doncic Doncic. Saj itak model je dober ne da ne. Samo majkemi da se v NBA dogaja se kaj vec kot pa samo Luka.

 

Men je bolj fascinantno to, da vas to tok moti. Primer

 

post 1 donke

post 2 dallas

post 3 neki o NBAju

post 4 donke

 

Zdej a nekdo ki ga post 3 zanima ti ne more replajat  na to temo v postu 5? A vas tok ubije to o dončiču da folk ne vidi posta 3? Al pač post 3 ni tok zanimiv da bi ga kdo komentiral? 

 

Ne vem no. 

 

To da folk sedaj bolj spremlja NBA mi niti ni tok čudno. Itak je basket za fuzbalom pri nas ful priljubljen šport, mel smo dobre čase repke in olimpije, kot rekreacija je ful priljubljen šport, koše maš na vsakem vogalu... sej ni blo kot da ste vi izbrani prej spremljal nek zakoten šport ki ga noben ne pozna, zdej so pa vsi navalili :D 

TBH folk ne rabi dost da začne spremljat NBA, tuki pa ne sam da smo dobil neki malega za spremljat ampak smo dobil en debeli balkanski fenomen. S tem da je verjetno že prej marsikdo redno poškilil proti NBAju zarad Dragića, recimo da je bil tak foreplay :D

 

Povezava do prispevka
Sovir reče pred 14 minutami:

Ker folk je rad del nečesa. Se še spomniš, kakšno je bilo ob košarkarski zmagi na EP? Folk, ki še ni slišal za košarko ali Dragiča, je norel ob ogledu finalne tekme

 

Ja samo mene to sploh ne moti, saj je cel point teh prvenstev da se nacije med seboj borbajo in enim to nekaj pomeni drugim pač nič. It's fine either way. Če ne bi imela cela populacija našega planeta takšnega nacionalnega naboja potem bi taka prvenstva itak bila totalno nepotrebna. Moti me zgolj to če ti pol ta isti folk hoče nekaj pametovat o tisti stvari. Tako kot recimo kolega ki je hvalil KP-ja ker je gledal highlighte. Many misses there?! :rofl: :) 

Povezava do prispevka

Dejte mal umirit konje, no. :)

 

Tisti thread o Donketu sem prestavil na gnoj, ker ni nobene potrebe, da se zdej content deli v dveh različnih temah. Dejmo bit rajš veseli, da je toliko več vsebine, pa čeprav jo je precej Dallas/Dončić related. Druga opcija bi bila NBA tema izpred 3+ let, ko se je pred playoffom nabralo lih ene 5 postov na mesec. 

Povezava do prispevka
HaBiBiAmish reče pred 3 urami:

totalno debilen take, JJ je eden od igralcev, ki ima vrhunski off ball movement... ne bo mogel laufat kot pri Clippersih, a sigurno ne bo igral 30 minut in več.. tip je pravi profesionalec, pred Pelikani se je prav vsako sezono uvrščal v playoff, ravno pelikani so mu zjebali 13-letni streak... ampak, ker ima shooting slump v slabo organiziranem teamu, je slab :rofl:   

 

le kako nadoknaditi izgubo defensive juggernautov Jamesa Johnsona in Iwunduja? :rofl: 

 

 

Čas bo pokazal kdo ima prv. Močno upam, da ti in bo JJ kot prerojen lepo doprinesel napadu, v obrambi pa sposobn karkol sploh narest

 

Na drugi strani pa dobra poteza

1. Atlante

2. Denverja

3. Chicago-a (S tem lahko dejansko zadržijo LaVine-a

4. Miami gamble na Oladipu je dober move, Bjelica isto

5. Celtics

6. San Antonio je en tak mini deal ki mi je všeč pa bomo vidl kako se razplete

 

Orlando je šel v totalni blow up štekam, se mi zdi, da so pa premal za njega iztržl

 

Prav tako, se mi zdi zgrešen, da Toronto ni Lowrya spakiral

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka
HaBiBiAmish reče pred 43 minutami:

Meni je res kmečko furat ta nek kvazi elitizem kao pogledam več tekem kot ti, poznam več igralcev in podobne oslarije.

To ni noben elitizem in nimam se za hudega poznavalca. Problem je, da je to postala tema o Dallasu, kar je po eni strani seveda razumljivo, saj je Dončič že v tretji sezoni obraz lige in Slovenci smo še premalo ponosni nanj. Po drugi strani pa je težko spremljati debato, kjer Galko non-stop piše enostranske poste in izgubi ravnotežje takoj, ko kdo omeni Drummonda ali JJ Reddicka. Sicer mi je pa načeloma vseeno, naj gre tema v tej smeri.

Povezava do prispevka
Stasis reče pred 14 urami:

 

Bodo se pogresali Lujevih 20 pik s picke ob koncu tekem, bo moral vedno Kawhi prevzemat, kar mu do sedaj ni blo treba. Je pa drugace kar nadgradnja, to se lahko strinjamo vsi. Drugace ce letos ni prstana itak gre vse v kurac.

 

Jaz navijam da gre letos Clippersom vse v kurac da bo Leonard zavrnil player option ker potem ima praktično samo ena dobra ekipa denar zanj poleti :devil:

Povezava do prispevka
BlueSan reče pred 47 minutami:

 

 

Čas bo pokazal kdo ima prv. Močno upam, da ti in bo JJ kot prerojen lepo doprinesel napadu, v obrambi pa sposobn karkol sploh narest

 

Na drugi strani pa dobra poteza

1. Atlante

2. Denverja

3. Chicago-a (S tem lahko dejansko zadržijo LaVine-a

4. Miami gamble na Oladipu je dober move, Bjelica isto

5. Celtics

6. San Antonio je en tak mini deal ki mi je všeč pa bomo vidl kako se razplete

 

Orlando je šel v totalni blow up štekam, se mi zdi, da so pa premal za njega iztržl

 

Prav tako, se mi zdi zgrešen, da Toronto ni Lowrya spakiral

 

A sem edini ki mu je poteza Portlanda zelo všeč?! :D Kaj pa misliš glede Clipsov in Rondoja? Se strinjam glede Orlanda, dali so tri starterje dobili pa so fuck all. 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 18 minutami:

 

Jaz navijam da gre letos Clippersom vse v kurac da bo Leonard zavrnil player option ker potem ima praktično samo ena dobra ekipa denar zanj poleti :devil:

 

Tole bo potem kar sweet ja, najprej za popsa na OI potem pa back in the good ol' state of Texas. Down at the creek where there are big ol' women. :D

Povezava do prispevka
Stasis reče pred 21 minutami:

Dovolj je da zadane par odprtih trojk po podaji Luke, oziroma da ima procent odprte trojke nekoliko nad povprecjem lige in je ze naredil svoje.

točno tole, več kot to sploh ne rabi narest... včasih tile odlični šuterji tudi pomagajo komu pri izmetu, naj gre to za proste mete ali trojke... če še s kakim nasvetom pomaga Luki, v smislu kako skrbeti za svoje telo v offseasonu (pobožne želje a vseeno), je pa itak zmaga na polno

 

Amare reče pred 7 minutami:

To ni noben elitizem in nimam se za hudega poznavalca. Problem je, da je to postala tema o Dallasu, kar je po eni strani seveda razumljivo, saj je Dončič že v tretji sezoni obraz lige in Slovenci smo še premalo ponosni nanj. Po drugi strani pa je težko spremljati debato, kjer Galko non-stop piše enostranske poste in izgubi ravnotežje takoj, ko kdo omeni Drummonda ali JJ Reddicka. Sicer mi je pa načeloma vseeno, naj gre tema v tej smeri.

Res ne razumem, čemu ta Galko hate. Tip dejansko nekaj doprinese v temo, pogleda tekmo, kakšna smešna tudi občasno pade. Je pač casual gledalec, kar večkrat pove, nvem čemu ta hollier than thou odnos. Nobenega ne pozna izven Dallasa, oh kako blazno smešno, evo ti tvoja tema, kjer boš lahko o Dončiču in Dallasu pisal tu pa potem en post na tri mesece... Folk, ki pa kao se spozna na nba pa klamfa enovrstičnice v temo, večinoma s podsmehovalnim tonom casual fanom. Da kdo od poznavalcev kaj več napiše, bi verjetno debata stekla tudi v kakšno drugo smer, kar se večkrat tudi zgodi. 

  • Račka +1 4
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Seth reče pred 10 minutami:

 

A sem edini ki mu je poteza Portlanda zelo všeč?! :D Kaj pa misliš glede Clipsov in Rondoja? Se strinjam glede Orlanda, dali so tri starterje dobili pa so fuck all. 

 

Portland ima realne sanse da pride v finale, ce LA ekipi ne bosta popolni.

Povezava do prispevka
Seth reče pred 28 minutami:

 

A sem edini ki mu je poteza Portlanda zelo všeč?! :D Kaj pa misliš glede Clipsov in Rondoja? Se strinjam glede Orlanda, dali so tri starterje dobili pa so fuck all. 

Portland ima drugo najslabso obrambo, trejd je bil pa da so jo se poslabsal na racun boljsega napada. Men ni glih najboljsa odlocitev.

 

Clipsi so rabil PG, tko da verjetno bodo na boljsem v PO kjer Lou ni prav zlo uporaben. Ob predpostavki da bo Rondo izvedu nekaj podobnega kt lani.

Povezava do prispevka
Seth reče pred 2 urama:

 

A sem edini ki mu je poteza Portlanda zelo všeč?! :D Kaj pa misliš glede Clipsov in Rondoja? Se strinjam glede Orlanda, dali so tri starterje dobili pa so fuck all. 

 

ful se mi zdi ta Clippers fora overratana.

Ja ok rabjo playmakerja. Zdej pa kao nek playoff Rondo hype nastal. Imo bo fail menjava

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...