Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Nekje sem videl da ima Brooklynova ekipa skupaj več kot 40 All star nastopov ali nekaj takega? :D:D WTF :D  Dallas za primerjavo jih ima koliko, 3 (2x Luka + 1x KP)? 

 

Je pa zdej še enkrat več žalostno da je razdelitev east / west, ker bi bilo noro gledat, kako bi se tile stacked all star boyz matchali VS uigrane zahodne ekipe v PO... 

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 37 minutami:

Ce Netsi ne bodo prvaki bo to verjetno najvecji fail v zgodovini NBA.

 

kaj pa obramba v playoffu se bo sama od sebe igrala? ta pametne ekipe bojo zihr probavale čimvečkrat spravt Deandre Jordana v foul trouble in s tem na klop. kyrie je katastrofa u obramb, harden ja malenkost boljši, durant malo boljši, aldridge isto katastrofa, jeff green nekak še najbolj pomemben v obramb poleg jordana, blake griffin pa zaenkrat še neznanka.

 

problem bo seveda njihov napad ustavt, ampak upam da bomo jovo na novo spt vidl tistega starega dobrega hardena v playoffu, ki faila na tak al drugačen način. je pa res da tokrat ne bo mel ob seb self-destructorja westbrooka ampak duranta, kar bo največji problem.

Povezava do prispevka

Hardena so vecinoma ustavljal s podvajanjem in visoko obrambo, zdej to ne bo ok ker vec prostora za Duranta pac ni fajn ideja. Obrambo bodo pomoje igral zadost da bodo ekipe tezko nadoknadle razliko v napadu.

 

Tko da ce bodo zdravi bo jeba. Zdej majo se dost dobro klop da nasprotnik ne bo mogu oddahnit in pol je tud obrambo tezko spilat.

Povezava do prispevka

Dvomim da kdo na vzhodu ustavi zdrave Netse, predvsem zaradi tega kar pravi Mihec. Finale LAL - Nets ker bi bili vsi zdravi bi bil epski, vendar se mi zdi nemogoce da bodo vsi akterji prisli letos do finala neposkodovani. Tako da moznih razpletov je letos res cela vrsta.

Povezava do prispevka

Jaz pa sploh nisem tako prepričan v Netse, čeprav po drugi strani tudi 76ersom ne zaupam. Bucksi imajo zdaj že serijo sezon ko so bili v playoffu outcoachani like a mothafucka. Po drugi strani pa sem zelo razočaran nad Bostonom in Miamijem. Sploh Miami je tak da že ko misliš da so se spravili skupaj potem spet nanizajo 6 porazov. Ampak so dodali par igralcev ki se morajo še uigrat tako da mislim da bodo do playoffa ok. In glede na to da so Netsi izgledali precej dominantno ko sta igrala vsaj dva od treh bo jih res težko ustaviti pred finalom, ampak če vržeš skupaj top igralce na kup še to ne pomeni da bo nujno delovalo tudi v playoffu, je pa res da me je Harden zelo presenetil s pristopom. Tule sem mislil da bo počilo med njim in Kyriejem ampak zgleda se nas je dosti motilo. He wants that chip badly. ;) Upam samo da bo čim manj poškodb na obeh straneh in da dobimo nek ubitačen finale kar bi Lakers-Nets vsekakor bilo. 

uredilo bitje Seth
Povezava do prispevka

Meni zaenkrat Netsi dajejo podoben vtis kot lanski Clippersi. Imajo ogromno individualne kvalitete vendar skoraj nikoli ne igrajo vsi zvezdniki naenkrat tako, da se ne morejo uigrati pa vsi 3 zvezdniki so zelo vprašljive mentalitete, vsak na svoj način. V kolikor bi Netse premaknil na zahod bi si upal staviti, da ne bodo prišli v finale, medtem ko je na vzhodu to vsekakor mogoče. 

Povezava do prispevka
reder reče pred 2 urama:

Meni zaenkrat Netsi dajejo podoben vtis kot lanski Clippersi. Imajo ogromno individualne kvalitete vendar skoraj nikoli ne igrajo vsi zvezdniki naenkrat tako, da se ne morejo uigrati pa vsi 3 zvezdniki so zelo vprašljive mentalitete, vsak na svoj način. V kolikor bi Netse premaknil na zahod bi si upal staviti, da ne bodo prišli v finale, medtem ko je na vzhodu to vsekakor mogoče. 

 

Zato jst tok cvilim kaka škoda je, da ni mešanega top 16  :D  Na zahodu so tam ene štiri ekipe ki jih lahko zbombajo, na vzhodu pa mogoče ena...

Povezava do prispevka

Saj se strinjam, sploh lani u bubbleu bi lahko preizkusili kako bi izgledalo, če bi pomešali ekipe iz konferenc.

 

Meni bi bil najboljši format, da vse ekipe igrajo doma in v gosteh z vsakim, playoff pa pač 1-16,2-15,3-14...

 

Jurus reče pred 9 minutami:

Odvisno bo tudi od stanja korona takrat. En contact tracing, safety protocols in podobne monade, in lahko pol Netsov odsedi eno PO serijo.

 

Samo res upam, da izgubijo, ker to super team sranje mi gre res na živce.

 

Če ne bo gledalcev bi lahko spet naredili bubble. Je pa res, da bodo potem bogi igralci jokali kako jim je težko...

Povezava do prispevka
raven reče pred 12 urami:

Isto lahko naredi tudi McGee recimo.
Ali je bil sploh v zadnjih 10 letih kak igralec, ki je preko buyouta sploh naredil plus ekipi?

Na koncu itak vsi obsedijo. Če v prvi rundi playoffa, pa 2 tedna kasneje.

dobr drummond je vseen par nivojev boljši od mcgeeja

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 2 urama:

Fak kva ta Pokuševski dobro vodi žogo in dribla glede na svojo višino. Neverjetno dobr so se upiral OKC danes glede na listo poškodovanih ki jo imajo. Po drug stran se pa tud Dallas ni pretrgal v obrambi glih.  

 

 

pa vsi so igrali manj kot 30 minut pri DAL

Povezava do prispevka
Nodi reče pred 16 urami:

Ne razumem Drummond hypea, high usage rate igralec z katastrofalnim % prostih metov tko da ga ne morš met notri ko je close game :lol:

 

če bo igral kot do zdej, pol je tud vet minimum preveč, ker je - za ekipo

sam mam filing, da zdaj, ko zavestno ring chasa, se bo vsaj malo prilagodil 

 

tbh je do tega buyouta bil najboljši lakmusov test, a folk, ki govori o njemu sploh pogleda njegovo igro (vedo, da je rupa) al  sam boxscore (allstar, best rebounder)

Povezava do prispevka

Drummonda so vzeli izkljucno in samo zato da zjebe Jokica. Je vecji in mocnejsi. kaj mu bo zneslo naredil pa bomo videli. Jokiceva nezmoznost zaustavljanja klasicnega centra, se najvecja sibkost Denverja. Pri drugih nasprotnikih pa vprasanje koliko bo igral ... ce misli napadat Goberta v raketi, bi rekel da se bo osramotil.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...