Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

JJ reddick ma res neke objokane megalomanske ideje. človek je lastnoročno vložu trade req in reku GMu da bi rad specifično bližji svoje nove familije živel. ni šans res. ka je to pizda kdo mu je reku naj natrpa eno. sej boli me kurac če s tako pristopiš do svojga šefa. noro mi je da zdej blati griffina da je mogu it v dallas. pa verjetn je še probu griffin pa pač ni šlo pol pa ga je odfuku ker tip videt ne more igrišča v playoffih že 5 let. zelo slab je JJ year 15. 

Povezava do prispevka

To je sicer res, ampak je tudi Griffin naredil napako da je dajal neke obljube. Mi je pa smešno da JJ nekaj joka glede familije ko bi se lahko lepo upokojil po Philly stintu, kot da ga je kdo silil da podpiše s Pelicansi, mogoče pa ga samo tako jebe znanje geografije da ni vedel kako daleč od doma je Louisana. 

 

Pa itak je samo še 3 mesece do konca sezone, oz. zanj verjetno še manj. :D 

uredilo bitje Seth
Povezava do prispevka

kako carska obramba, energija in kera hype frenzy klop New Yorka v prvi polovici, in to še celo z bolj krompirjastimi igralci kot jih ima Dallas, res jih cool gledat :D Pizda kar škoda da ne znajo dati koša pa da so verjetno res precej slabi igralci tam, ker energijo so imeli noro, plus gledalci so tudi glasni ko prasci, tole bi z veseljem hodil na tekme če bi bil domačin

 

Also poor KP :( Jst sem sam čakal da se enkrat obrne in nabije žogo v publiko

Povezava do prispevka
WoreH reče pred 14 urami:

JJ reddick ma res neke objokane megalomanske ideje. človek je lastnoročno vložu trade req in reku GMu da bi rad specifično bližji svoje nove familije živel. ni šans res. ka je to pizda kdo mu je reku naj natrpa eno. sej boli me kurac če s tako pristopiš do svojga šefa. noro mi je da zdej blati griffina da je mogu it v dallas. pa verjetn je še probu griffin pa pač ni šlo pol pa ga je odfuku ker tip videt ne more igrišča v playoffih že 5 let. zelo slab je JJ year 15. 

al pa da mu je Griffin jasno povedal da ga bodo trejdali kamor hoče ali buyotal? Reku bi mu da je biznis biznis pa bi blo

Also lmao kera tehnična na Luki ker se je zadrl and1

skor tak joke k vse nepiskano nad Jokićem

Povezava do prispevka

kolikor sem jaz do zdaj videl tega JJ Reddicka mi izgleda največja pička pod soncem. Nek star posušen foter, eno samo jamranje, nastopi čist brez bilokake želje in veselja ter totalno low energy prisiljeno komentiranje "yes yes im looking forward to playing for mavs yes". Dej spizdi klošar, fejki še naprej svoj "non-surgical foot procedure recovery" pa pejdi naprej snemat podcaste. Mislim kje so to drisko našli mavsi wtf no

 

TitanG reče pred 13 minutami:

Also lmao kera tehnična na Luki ker se je zadrl and1

 

Nimaš se ti kej zdirat na sodnika tko 1 m od njegove face da ga še mal popljuvaš zraven. Še okrog kepe bi mu jo moral stisnit sodnik, kaj da fak pa misli da je. Mi grejo weak tehnične ful na kurac, ampak tale je bila pa čist upravičena.

  • Račka +1 2
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka
Galko reče pred 29 minutami:

 

Nimaš se ti kej zdirat na sodnika tko 1 m od njegove face da ga še mal popljuvaš zraven. Še okrog kepe bi mu jo moral stisnit sodnik, kaj da fak pa misli da je. Mi grejo weak tehnične ful na kurac, ampak tale je bila pa čist upravičena.

 

Daj nehi no, weak ass tehnična, pa me boli k a je Donke al Lebron. Te sodniki so res tipičen primer nove snowflake generacije, k so mamice z njimi v rokavičkah delale :sick:

Povezava do prispevka
TitanG reče pred 1 uro:

al pa da mu je Griffin jasno povedal da ga bodo trejdali kamor hoče ali buyotal? Reku bi mu da je biznis biznis pa bi blo

JJ je mislu da sta neki tight z griffinom na tak način. zakaj, ne vem. edina razlika med JJjem in jimmerjem je par centi. en ma 50 mil manj in overseas turbulentno kariero s familijo, en pa year 15 vlaga trade requeste za ring chaseat v brooklyn. da te nevidim

Povezava do prispevka
Rossoner reče pred 3 urami:

 

Daj nehi no, weak ass tehnična, pa me boli k a je Donke al Lebron. Te sodniki so res tipičen primer nove snowflake generacije, k so mamice z njimi v rokavičkah delale :sick:

Ma moral bi pustit drkanje med igralci, sploh ko se kake posterje dela, sodniki so pa čisto off limits, prej obratno je ratal, tisto kurčevo kriljenje z rokami od igralskih snowflakov tolk najeda, da bi nabil po 2 tehnični za vsako jokcanje....

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 43 minutami:

Ma moral bi pustit drkanje med igralci, sploh ko se kake posterje dela, sodniki so pa čisto off limits, prej obratno je ratal, tisto kurčevo kriljenje z rokami od igralskih snowflakov tolk najeda, da bi nabil po 2 tehnični za vsako jokcanje....

 

+11111, evo točno faking to

Povezava do prispevka
dilar reče pred 10 urami:

Lol gledam to vzhodno konferenco, Charlotte out of fucking nowhere kar na 4. mestu :D Knicksi pa spet good old self padajo počas ven iz mest za končnico.

 

Drugace med 4. in 8. sta dve tekmi razlike. :) Ob teh poskodbah se cisto mozno da izpadejo iz koncnice.

Povezava do prispevka

Glede na to koga vse imajo zaposlenega oz. so imeli zaposlene v preteklosti dvomim da izbirajo na podlagi analitičnih sposobnosti. :D Malce mi izgleda tudi kot da je Paul imel poln kurac te službe in je namerno tole naredil, čeprav tisti clip kaj sem videl je moral bit kar konkretno pod vplivom alkohola in še česa. :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...