Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

lol kva je pa Powell jedel dons :D:D:D  Ti da pa to še bolj jasno vedet, kaj bi delal duet Luka + all star kaliber rollman in ne pederastična mevžasta driska tipa KP ali mladi slikarski homoerotični umetnik z modrimi dreadi... Jaz čist verjamem Yannisu da ceni zvestobo pa da mu je Milwaukee cool pa sem pa tja, ampak on plus Luka jima IMO zmanjka prstov za prstane na koncu kariere

 

Drgač pa še enkrat več respect LAL za beast obrambo dokler se ni Powellu skisalo. Res so čvrsti

Povezava do prispevka

Clippersi so men izgledal slabši kot lani v teh tekmah ki so jih imeli VS Dallas, ampak glede na to da so 9 - 1 v zadnjih desetih tekmah morajo res neki delati prav, ja :D  Jaz te serije ne bi gledal predvsem zato, ker sem jo že lani, heh.

 

btw, kateri igralec bi bil upgrade za Powella pa da ga Dallas realno lahko dobi v naslednji sezoni? 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 31 minutami:

Clippersi so men izgledal slabši kot lani v teh tekmah ki so jih imeli VS Dallas, ampak glede na to da so 9 - 1 v zadnjih desetih tekmah morajo res neki delati prav, ja :D  Jaz te serije ne bi gledal predvsem zato, ker sem jo že lani, heh.

 

btw, kateri igralec bi bil upgrade za Powella pa da ga Dallas realno lahko dobi v naslednji sezoni? 

Letos John Collins, ampak bi se morali skeširat zanj, ker je RFA. Cheap option mogoče Mo Bamba in probajo z Lukatom oživit njegov career arc. 

 

V 2022 Aaron Gordon in The Timelord. 

 

 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

Clippersi so men izgledal slabši kot lani v teh tekmah ki so jih imeli VS Dallas, ampak glede na to da so 9 - 1 v zadnjih desetih tekmah morajo res neki delati prav, ja :D  Jaz te serije ne bi gledal predvsem zato, ker sem jo že lani, heh.

 

btw, kateri igralec bi bil upgrade za Powella pa da ga Dallas realno lahko dobi v naslednji sezoni? 

Clippersi imo to sezono beastajo, vsi igralci so nadgradnja lanskim, ibaka trezzu, kennard shametu, batum grebenu, dodali so se ronda in boogieja, pa better of the twins ma noro sezono, sicer so znani l00serji v končnici, ampak so far je to dosti boljša ekipa... 

Povezava do prispevka
Jude reče pred 1 uro:

Letos John Collins, ampak bi se morali skeširat zanj, ker je RFA. Cheap option mogoče Mo Bamba in probajo z Lukatom oživit njegov career arc. 

 

V 2022 Aaron Gordon in The Timelord. 

 

 

 

V 2022 bojo verjetno imeli za ene pol evra cap spacea, razen če trejdajo KPja ali kake večje pogodbe za expiring. It's 2021 or never.

Povezava do prispevka

Načeloma lahko počakajo z Lukatovo pogodbo še eno sezono in imajo potem nekaj manevrskega prostora.

 

Clippersi ne bodo nujno na tretjem mestu.  Zdej dobr igrajo in so komot tud prvi na konc sezone.

 

Dallas cilja na 5. mesto in prvi krog z osiromašenimi Nuggetsi. Majo dost lahek razpored do konca, LA pa kar zajebanega. Vprašanje je kdaj se bo LeBron vrnu, pa tud kolk bo Dallas gnojil prot lahkim nasprotnikom.

 

 

Povezava do prispevka

Načeloma ja ma vsi vemo, da je zelo malo verjetno. Razen, če je kakšen deal pod mizo, ne vem, če bi se Luka kar odpovedal 15-20 milijonom za naslednje leto. In če ga ne podpišejo, je naslednje leto urestricted free agent. Še ena taka sezona in zvestoba gor ali dol, tip je out.

Povezava do prispevka

Duncan je imel championship ekipo okoli sebe, za Dirka pa vsi vemo kolikokrat se mu je to izplačalo v 21ih sezonah :D

 

Tudi nasploh se mi zdi, da je boljše iz moralnega vidika za ekipo, če podpišejo prej, kot pa da celo sezono visi v zraku ta opcija, da lahko ostanejo brez paradnega konja. Kot bi letos bilo z Bucksi. 

 

 

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 1 uro:

 

fun fact of the day; Dirk se je, da je vso kariero lahko ostal v Dallasu šefe, odpovedal najmanj 200mil$ prostotržnega denarja.

 

 

Fun fact, to ne no čisto držalo. Te so mi res najbolj bose. "Odpovedal" se je, lihk tko k sm se jst odpovedal 200 mils , k nism še v BITCOINE vložit

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka
Jurus reče pred 2 urama:

Načeloma ja ma vsi vemo, da je zelo malo verjetno. Razen, če je kakšen deal pod mizo, ne vem, če bi se Luka kar odpovedal 15-20 milijonom za naslednje leto. In če ga ne podpišejo, je naslednje leto urestricted free agent. Še ena taka sezona in zvestoba gor ali dol, tip je out.

Čak mal, a ni restricted free agent? Unrestricted je šele ko pride naslednja pogodba kolkr je men znano. 

 

Tud ne rabi se ničemur odpovedat z zamikom če se ne motim. Razen garanciji zarad poškodb, sam to bo Luka dobu če ne postane tetraplegik.

Povezava do prispevka

Prav imaš, postane restricted.

 

Z zamikom pa bi se odpovedal denarju. Luka je po tej sezoni eligible da podpiše petletno max pogodbo, ki je odvisno od okoliščin vredna 163-195 milijonov. Torej minimalno 32 naslednje leto, če ne podpiše pa "borih" 10 milijonov.

Povezava do prispevka

Skozi celo kariero zdrav in čvrst KD > LeBron in je najbolše krilo vseh časov, sicer sem u lajfu videl ene 5 tekem z njem ampak me je prepričal :D 

 

Ker kaj ti bodo "playmaking skills", "great court vision", "best passer", "can raise your whole team" in podobna komunistična jajca... če daš lahko preprosto vsak napad ti koš, pa če te krije Kawhi, Payton, Jezus Kristus ali IV. tankovska armada? 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 minutama:

Skozi celo kariero zdrav in čvrst KD > LeBron in je najbolše krilo vseh časov, sicer sem u lajfu videl ene 5 tekem z njem ampak me je prepričal :D 

 

OK, upam da trolaš, ker drugače je tale izjava :rofl:. Dejansko primerjaš KDja z top 2 playerjem vseh časov? 

Povezava do prispevka
Galko reče Pravkar:

evo sem editiral post in sem točno razložil, zakaj ;) 

 

Če bi še vedno igral basket na plati v Polju, bi vzel v trojko KDja pred LeBronom v 9 od 10 primerih

 

Ni pogoja, nekdo je dokazal, da je leader ekipe v vseh pogledih in svoje soigralce dela boljše na vsakem koraku, pa tudi približno nisem njegov fan. Ampak tale izjava mi je totalno disrepectful do Lebrona. Ampak jbg, vsak ma svoje mnenje.

Povezava do prispevka

KD-ja sicer ne maram ker težko prenašam takšne ljudi ki jokajo na vsakem koraku ampak pred ahilovo je njegov trajectory bil absolutno za vsaj top 10 vseh časov. Model ima career average 27 pik ob skoraj 50% metu! Zdajle je zgleda vse padlo v vodo, ker če bo igral samo na polovici tekem tudi v prihodnosti bo pač njegov legacy kar se tiče all time igralcev vsekakor trpel. Ne pomaga pa mu niti dejstvo da je dobil dva naslova v zelo stacked ekipi in če zdaj dobi še kakšnega z Netsi bo narrative podoben. Sicer mene to ne moti tako zelo ker je tole zdaj pač the new norm pa realno gledano se je to dogajalo skozi vso zgodovino lige z redkimi izjemami. Kar hočem rečt je da naslove  v veliki večini osvajajo ekipe ki so uber stacked, zdaj pa če so stacked po "naravni" poti ali nekako na silo nametano na kup ni toliko relevantno in imo ne bi smelo imeti prevelikega vpliva na legacy posameznikov. The numbers are still the numbers in KD jih ima kar nekaj na svoji strani. 

uredilo bitje Seth
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...