Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Mislim, da ni šok, da ekipa z Westbrookom in Bealom pride v playoff na vzhodu, to sem nekako pričakoval. Problem Westbrooka je seveda neumna glava in sebičnost in ne more dobro sobivati v resni contender ekipi. Tole sedaj v DC je za njega idealno, kjer solira, nabija statistiko in je vseeno dovolj dober, da jih spravi na vzhodu v playoff. 

Povezava do prispevka
Sovir reče pred 10 urami:

ekipe se gradijo več let no; dallas je pa že v 2. sezoni probal nekaj naredit in pač zajebal s kp; če neb pripeljali njega, bi imeli še vedno deandreja in DSjr

 

mene matra firbec, koliko procentov 'škode' ob vrebanju novih FA bo odvrnil mr. Poli sam (na igrišču je ena žoga), koliko pa za NBA standarde bedna destinacija?

Povezava do prispevka

Zakaj bi koga odvračal?  Če si shooter je Luka dobesedno zastonj polika za kosilo, kampiraš v kotu in mečeš odprte trice (=Curry lani), če si rim roller isto sam da kucaš p&r lobe (=Powell k ni bil kripl). Model ma sicer ogromen usage, ampak ma tud pol asistenc cele ekipe (lol) pa scoring procente čisto primerljive z ostalimi 30+ USG% superstari. Saj ne ciljajo tipi na pass-first PGja tipa CP3 al neki, ampak na scorerja. Pa še to bi bil verjetno Luka super vesel da ni dobesedno eden od dveh na celem rosterju k zna pridriblat žogo do sredine.

uredilo bitje TitanG
Povezava do prispevka

Čez par ur pa igrajo Mavsi ravno proti bodočem soigralcu Russu in Wizzardsom, ki so 9:1 v zadnjih desetih tekmah.

 

U iber pomembna tekma. Če zmagajo so 5., če izgubijo so 7. :D aja pa mavs legend KP potrjeno ne bo igral zaradi right knee soreness AKA vidimo se v PO, če do tja pridejo

 

Povezava do prispevka
TitanG reče pred 3 urami:

Zakaj bi koga odvračal? 

 

razmišljaš preveč racionalno (evropsko).

 

kdo od resnih črnčkov bo šel v Dallas in se podredil igri debelega belega dečka iz komunistične države? morda edino kakšen v zatonu kariere, ki bi ga zamikali dodatni miljončki pred penzijo. pa še tukaj zaradi idiotskega tradea s Steklenitisom nimajo nobenega maneverskega prostora...

 

čeprav je matka zatrjevala kako želi ostat v Dallasu do konca kariere, se ne bi čudu, če bo prej izgubil živce in šel drugam. :D no, še vedno obstaja možnost, da se žrtvuje pri višini svoje naslednje pogodbe v korist močnejše ekipe.

 

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Huda tekma ko svinja. Čepra pa če bi spušili, bi bilo IMO tole na Poliju, ker se je tako očitno začel zajebavat pri +18 vodstvu - kr neke trice iz polovice in lako čemo zajebantski pristop, pizda ko da nima nasprotna ekipa dveh mesarskih all star zvezdnikov v postavi in da se bori za PO. Pol je pa skoraj shit hit the fan, klasika

 

Pa brutalna igra bodočega mavsa Westrbrooka. Prodori, ukradene žoge, trice, zabijanja, vreščanje na nasprotnikovo klop, energija taka da je še meni špricnil kofe iz ust, to je to u lajfu, takega igralca se rabi v dallasu ne pa uno pizdo skisano polomljeno z napisom "Dont follow the heard" na majici, prav sinko pa sam crkni

Povezava do prispevka

Keri statsi donke 😂

Drugace mi je pa kar noro da so mavsi tok zakockal KP trade in so z ekipo olupkov vseeno lahko peti... Mavsi bi rabl enga klay thompson like igralca zraven, ampak trenutno samo upam da bo poleti kdo pripravljen vzet kpja s to pogodbo. 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 1 uro:

Keri statsi donke 😂

Drugace mi je pa kar noro da so mavsi tok zakockal KP trade in so z ekipo olupkov vseeno lahko peti... Mavsi bi rabl enga klay thompson like igralca zraven, ampak trenutno samo upam da bo poleti kdo pripravljen vzet kpja s to pogodbo. 

Se strinjam, Luka cez dve leti v GSW :)

Povezava do prispevka

 

  

Seth reče pred 2 urama:

Čestitke Dallasu za 0-3 proti izjemnim Kingsom letos. :rofl: :D

 

mnja ne morem komentirati ostalih tekem Kingsov ker jih ne gledam, ampak glede na to kar so pokazal proti Mavsom mi ni pol kurca jasno, kako imajo tako slabe rezultate. Prov huda ekipica so mi, proper mlad core ki ti pofuka hčerko, pol pa še par nice veteranov ki ti nategne mtko, ful posrečen team. Nimam pojma zakaj so kao tok slabi pa zakaj ta Haha Kingsi lol olol attitude.

 

Also Bagley III je ene parkrat totalno nakazal "can quickly jump two times". Divac je danes zaspal z nasmehom :D

Povezava do prispevka

Aja pa v 3. četrtini je bila za Mavse na igrišču ekipa

 

Brunson

Burke

Melli

Green

WCS

 

Brez zajebancije, to je bila dejanska petorka. Zdaj mi pa najdi

 

a) tako slabo petorko pri Kingsih (pro hint: je ni)

b) najdi mi človeka, ki bo v zgornji Mavs postavi dal koš (pro hint: ga ni)

Povezava do prispevka

Ma bmk če imajo Kingsi talented team, nehče ki se bori za playoff seeding oz. da se izogne play-inu pač mora v takih tekmah premagat sub .500 ekipo ki ji manjkata dva starterja, sploh če je eden izmed teh dveh top igralec te ekipe. Kar se tiče samih Kingsov me ne čudi da so tako slabi kljub talentirani mladi ekipi, ampak kaj ti pomaga če hoče pol starterjev na silo iz kluba in je dostikrat zero efforta. Modeli nimajo nobenega respecta do coacha in pol boš težko kaj naredil. Also Delon cooked them. :rofl: 

 

Haha Lebron že joka zaradi play-ina: "Whoever came up with that shit needs to be fired." :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...