Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Bolj bo scenarij, da bodo odlomili neke seljake v play-inu, potem se bodo pa posrali pod povšter revežem, ki so se celo sezono matrali in bili prvi v konferenci samo zato, da jih bodo že v prvem krogu pričakali kompletni Lakersi :D

 

uno si phoenix, celo sezono igraš odlično, prvič v PO po 57 letih, največ zmag ever, ni da ni... Heres your prize, aktualni prvaki LA lakers z zdravima LBJ in AD v prvem krogu, m mm mmmm hvala hvala a lahko še tortico ja lahko ne smete imeti niti gledalcev zaradi covida njam njam

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 4 urami:

ok fuck everything, celo kariero sem ga sovražil, sam evo me zdaj na westbrook hype trainu, all aboard <3 <3 <3 faking mašina :D

letos bo res vrhunsko bit na russ trainu imo. mislim če bi mel league pass ovo ono bi vse wizard post-season tekme gledo s kokicami. 

vedno mi je zgledal da russ zanalašč zajebe sezone včasih. ok takrat so fasal miami heat pt.2 niso mel šans, ostalo pa je ponavad zgledal da je brook mel poln kurac duranta al pa hardena, dva bitch assa, pa je ponavad vzel žogo pa šou NFL style "get to the baseline", 3-2-1, sploh pogledu ni koša sam razvalil je nek charge al pa si odbil žogo od glave v TO. medtem KD in harden sta se praktično vedno brukirala v crunchu s slabimi procenti. za KDja sploh velik ljudi pozablja kak mu je kurac vedno padu ko je okc rabu enga shot makerja nakonc tekm. brad beal - westbeast, eastern conference omg. edino upam da se mi ne zameri, poleg teh dveh ne vem če so še keri uporabni igralci, tak da 50 50 bo vseen debakel, navijam pa za filadelfija - was, embit pa brook nadaljujeta dramo

Povezava do prispevka
Galko reče pred 8 urami:

Bolj bo scenarij, da bodo odlomili neke seljake v play-inu, potem se bodo pa posrali pod povšter revežem, ki so se celo sezono matrali in bili prvi v konferenci samo zato, da jih bodo že v prvem krogu pričakali kompletni Lakersi :D

 

uno si phoenix, celo sezono igraš odlično, prvič v PO po 57 letih, največ zmag ever, ni da ni... Heres your prize, aktualni prvaki LA lakers z zdravima LBJ in AD v prvem krogu, m mm mmmm hvala hvala a lahko še tortico ja lahko ne smete imeti niti gledalcev zaradi covida njam njam

Mislim da majo zdej ze vse ekipe gledalce v dvorani. Skor zihr jih bo za PO se vec.

 

Drugac pa ce hoces bit prvak bo treba nekak tud Lakerse premagat. Boljs da igras prot njim ko se niso 100% kt pa v tretjem krogu ko bodo haral v primeru da seveda pridejo tja.

Povezava do prispevka

Hahah sem bil ziher da bo dobil 16 tehnično na eni izmed dveh tekem proti Cavsom ampak je šel malo dlje in kar direkt izljučitev s flagrant 2. Po posnetku malce weak izključitev sicer, čeprav povsem nepotreben udarec ampak če bi za tole skoz izključevali igralce bi bilo vsako tekmo par ejectionov. :D

Povezava do prispevka

Me zanima kolk casa se bo se pretvarjal da je priden fantek. Komaj cakam da bo sel full villain mode.

 

Dallas rabi v naslednjih stirih tekmah zmagat dvakrat (v primeru da Lakersi zmagajo vse do konca) pa ne bo treba playin spilat. Tko da ne bo prav velik pocitka in tehnicnim se bo kar moral izogibat.

Povezava do prispevka
Seth reče pred 47 minutami:

Naslednjo tekmo igrajo proti Memphisu, tu pade 16ka for sure, sodniki ga imajo poln kurac očitno. :)

 

Pa ne brez razloga. Potem pa še daje izjave v smislu, da dela na tem, da se ne bo toliko pritoževal, lol. Kaj imaš za delati na tem? Zapri usta pa bo, res zakomplicirano. 

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka

Ja saj se pizdi nonstop in to je res nadležno ampak sodniki pa tudi delijo tehnične kot za šalo, no odvisno tudi za katerega igralca gre. :) Luka bo rabil še vsaj par let da se bo malo umiril če sploh kdaj. Me zanima če mu upa kateri soigralec rečt da naj že neha, zelo dvomim. 

Povezava do prispevka

Sodniki so svoja zgodba, Dončić svoja. Saj bi razumel, če bi se pritoževal nad kakšnim očitnim favlom v clutchu ali v playoffu ampak on joka na vsako odločitev na vsaki nepomembni tekmi v vsakem trenutku. Dvomim, da bo skozi leta postal normalnejši na tem področju, kvečjemu bo še huje, ko mu bo še dodatno zrastel ego, trener mu pa očitno že sedaj ne sme nič reči glede tega.

Povezava do prispevka

Imagine da ima kakšnega Butlerja za soigralca ali pa Russa. :D Tule bi mu imo res samo en strong minded veteran, ki bi ga na enem treningu malo prijel za vrat, lahko pomagal. Če tole ne bi pomagalo pol tak nič ne bo. :) 

Povezava do prispevka
sskj reče Dne, 3. 12. 2020 at 13:34:

za wizarsde pomojem kul trade, pač westbrook je praktično zagotovilo, da bojo prišli v playoff če ne drugega

 

wall je bil svoje čase igrač, sam nevem zadne čase se je dost govoril, da skos popiva in žurira, pa dejansko je zgledu dost zapuščen, k da bi se postaru za 15 let

 

Nodi reče Dne, 3. 1. 2021 at 10:25:

Dobro se je postaral ta poast in še mnogo drugih...

hitre zaklučke si delu po dveh tednih sezone

Povezava do prispevka
Seth reče pred 26 minutami:

Woj pravi da ima še kar probleme z gležnjem in da pač v tem kratkem času do playoffa ne bo čisto ok.

 

Pred sezono sem bil prepričan, da ne bodo imeli večjih težav z uvrstitvijo v finale, sedaj bo pa zelo težko. Je pa res, da tudi razne Sunse in Jazz težko dam v vlogo favoritov proti njim, če se Lebron pravočasno vrne. V mojih očeh so trenutno Lakersi, Sunsi, Jazz in Clippersi kar z enakimi šansami za finale. Vsak s svojimi težavami. Na vzhodu se mi zdijo Netsi bolj izraženi favoriti v kolikor bo trojica zdrava. Mogoče lahko preseneti Phila, ostali pa IMO ne. 

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka
Seth reče pred 40 minutami:

Eh jaz pa nimam nobenga zaupanja v Netse, že prvi krog jim bo jebeno če bodo imeli Boston, potem v drugem krogu Milwaukee/Miami šele nato Philly. They're not making it out of the East imo. 

 

Meni se vseeno zdijo premočni ofenzivno v kolikor bo trojica zdrava in v formi. Je pa lepo videti situacijo kot je sedaj, ko ima kakih 10 ekip realne možnosti za naslov, ne pa kot pred leti ko si lahko pred sezono točno napovedal finalista. 

Povezava do prispevka

ker majo tri pošasti niso avtomatsko edini favorit :closedeyes: ne v današnji ligi kjer ma po 10+ ekip dva megalodona. poleg tega emšo hardenov pa kdjev je v pizdi, noben ne igra redno že cel let tak da to lahk odpišeš ker jih marsikdo naguzi. Lebron&AD + hollywood squad pa če so vsi vsi zdravi je tud jači od brooklyna. gre vsaj za neko ekipo, brooklyn nima velik smisla 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...