Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

kemik reče pred 44 minutami:

Na papirju bi skoraj moral bit samo en favorit, je pa res sumljivo da Netsi delujejo tok slabo brez Hardna odkar ga ni. 

 

mislim da je tu Coach Nick kr zadel z izjavo, da majo Bucksi zgrajeno prav ANTI NETS ekipo ...

zdej a se bodo sploh srečali, je pa drugo :D

Povezava do prispevka
Seth reče pred 7 urami:

Eh jaz pa nimam nobenga zaupanja v Netse, že prvi krog jim bo jebeno če bodo imeli Boston, potem v drugem krogu Milwaukee/Miami šele nato Philly. They're not making it out of the East imo. 

 

Meni je se najbolj hecno da modeli sploh se niso igrali kompletni v trenutni postavi, nemogoce je napovedat kaj bo ker zgleda se bodo v koncnici sele zaceli uigravat. :D

Povezava do prispevka
kmjr reče pred 2 urama:


opasna napoved, pa sem fan

 

Predvidevam da izhaja iz lasnkega razpleta, ko so bili v podobni poziciji, samo se mi vseeno zdi da so letos prve tri ekipe boljse od cesarkoli je bilo lani na vzhodu. :orgije: Pa NY tudi ni kar za odpisat.

Povezava do prispevka

Če se ne bi poškodoval LaMelo, bi bil on ziher ROY... Tako pa je tesna. Po statih sta tu tu...  Presodite sami. Imo navijam za LaMelota, ker je zelo pozitivno preseneti. Tako glede predstav kot tudi ostalih zadev. Všečen igralec po videnem. Za zdaj.

 

Rk Player From To G GS MP FG FGA FG% 3P 3PA 3P% 2P 2PA 2P% eFG% FT FTA FT% ORB DRB TRB AST STL BLK TOV PF PTS
1 LaMelo Ball 2021 2021 47 27 1352 276 617 .447 87 242 .360 189 375 .504 .518 114 151 .755 58 216 274 290 76 17 137 131 753
2 Anthony Edwards 2021 2021 68 51 2169 472 1140 .414 159 487 .326 313 653 .479 .484 185 240 .771 57 266 323 194 77 32 152 121 1288
Povezava do prispevka

Meni je od vseh kar sem gledal letos (torej samo VS Poliji tekme) daleč najbolj strašna ekipa Phille. Ker so igrali noro učinkovito, ko stroj, pa obrambo so mi imeli brutalno, vsaj proti Polijem. Uno 0% šans zmage. Utah mi je v prvih dveh tekmah izgledal tudi 0:4 nepremagljiv in vsaj 1 razred boljša ekipa v vseh elementih, brutalno potenten team. Pa Lakersi so mi tudi strašni, ampak to bolj po spominu od lani, kako so mleli vse po spisku v PO. Netsi mi imajo pa preprosto tak firepower, da si težko predstavljam, da boš vse to nekako držal nazaj kot nasprotnik. Ne vem kva narediš proti ekipi, ki ima 3 modele, ki so sposobni vsak zase nositi ekipo... Tukaj so pa vsi trije v jebeni isti petorki ffs.

 

Noro cool končnica bo letos, cant wait

 

 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 56 minutami:

Meni je od vseh kar sem gledal letos (torej samo VS Poliji tekme) daleč najbolj strašna ekipa Phille. Ker so igrali noro učinkovito, ko stroj, pa obrambo so mi imeli brutalno, vsaj proti Polijem.

 

Ekipa z MVP-level proper centrom proti ekipi, ki ima črno luknjo pod košem ni ravno najbolj objektiven pokazatelj :D

 

 

Povezava do prispevka

Je res, ma ni Embiid pokril Lukata do te mere, da je večja šansa, da prdneš v črni luknji in da dejansko zasmrdi ven, kot pa je imel on šanso priti pod koš :D 

 

Vem drgač da niso to objektivni pokazatelji, samo te ekipe so mi bile najbolj merjaščevske glede na tisto, kar sem jih jaz videl :)  Sej klele tud na polno hypate Clipperse, ki meni vs Mavs res niso izgledali nič posebnega, ampak čist verjamem, da so ga v ostalih tekmah beastali ko divje svinje in da so še vedno top choice za končno zmago.

Povezava do prispevka

76i imajo centra ki ga Dallas ne more ustavt, na drugi strani imajo pa Simmonsa ki je zlo lepo branu Lukata. Najslabši matchup zanje sam se ne rabijo glih bat da jih srečajo v PO. Pa kot prvi na lestvici se 76s do vzhodnega finala nimajo nekega pravega izziva.

 

Trenuten razpored na zahodu bi v teoriji moral ugajat Utahu. Najprej nasprotnik ki je prilezu iz playina po vsaj dveh težkih tekmah, sledi pa zmagovalec Dallas-Nuggets. Na drugi strani pa potencialno Lakersi, Clippersi, Sunsi in Portland. Če Utah ne pride v konferenčni finale bo dost fail.

 

So pa ekipe dost blizu tko da se lahk še kar konkretno spremeni razpored, ampak kot kaže se letos splača bit prvi po rednem delu.

 

Povezava do prispevka
Kastor reče Dne, 11. 5. 2021 at 6:29:

Ketska shit sezona je postala še bolj shit, jaylen out do konca sezone :S

 

Ce je Ainge se do par let nazaj izgledal kot najvecji trade mastermind v ligi, izpade to sezono (in deloma prejsnjo) res kot najvecji gumpec, ko je imel kr neke brezciljne menjave ki nicesar koristnega ne pripeljejo ekipi.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...