Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Stasis reče pred 1 uro:

Booker. :avadodo:

 

Zdaj mora Dallas samo se premagat dve izloceni ekipi. :D

 

Povej še Timberwolvsom to in jih vprašaj, zakaj za kurca milega še vedno igrajo tako resno :D Pri Toronto pa baje res igralci hodijo na tekme v coklah, pečejo pleske med igro in se igrajo ristanc, tko da evo, vsaj njih bi pa res morali počiti.

 

Tko da očitno bo LAL padel v play-in. Ajme Bože da izpadejo :D:D:D ITAK da ne bodo, ampak da se najprej odfuka Curryju v prvi tekmi, potem pa še kakim Grizzlijem v drugi... LBJ se spipa čuj

Povezava do prispevka
reder reče pred 13 minutami:

Verjetno bi bilo rasistično, da Lebron izpade ali kaj takega bi si izmislil. 

 

aja ker ostalih 80% igralcev je pa zelenih al kaj :D 

 

Ne, samo tko bi se zgodilo kot se je komentator Harp zajebaval: če bi LBJ izpadel bi se pač zadnjič igralo play-in in to bi bilo to :D:D 

Povezava do prispevka

Saj že zdaj možno da se bo zadnjič igralo ker je par igralcev nekaj jokalo, tudi Lebron in naš Lukec med njimi. :) Bomo pa vidli kakšna bo gledanost play-ina, če bosta res igrala Lakers-GSW bi mogla biti gledanost res visoka ampak sem malo v dvomih ker ratingi itak padajo skozi vsa leta ampak tole je vseeno zanimiv dogodek tako da bomo videli. Mogoče bo pomagal kak polurni BLM intro pred tekmo. :P

Povezava do prispevka
Galko reče pred 7 minutami:

 

aja ker ostalih 80% igralcev je pa zelenih al kaj :D 

 

 

Take malenkosti pa res niso pomembne pri tem konstantnem jokanju. 

:D

 

Meni je playin všeč. Precej več ekip ima ob koncu sezone za kaj igrati namesto, da pol lige tanka. Morda bi le spremenil to, da je 7. direkt v playoffu in se ostali potegujejo za 8.mesto. 

 

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka

Zadnje novice so da ni sanirana poškodba in da bo ok komaj poleti ko bo pač malo več časa za počitek. Je pa Lebron sam rekel da ne bo nikdar več 100%, nekaj je jamral kot že dolgo ne, sam ga nisem ravno preveč resno jemal. 

 

Kar se tiče play-ina je tudi meni kul da se igra, morda bi lahko res samo za 8. mesto igrali kot si rekel reder, pač nek mini turnirček 9-12 pol pa se zmagovalec udari z 8. Čeprav pol je problem da bi bila predolga pavza za ostale ekipe. Je pa bilo vseeno dobro videt da so se Pelsi/Kingsi borili za ta play-in spot skoraj do samega konca in niso šli že par tednov nazaj v full tanking. 

Povezava do prispevka
reder reče pred 2 urama:

Zakaj najhujša poškodba? A naj ne bi bil že skoraj zdrav? Predvidevajo, da ga bo poškodba motila še naprej? Če je sedaj sanirano verjamem, da bo že čez par tekem spet pravi.

 

Najhujsa v njegovi karieri, a ne. On pravi da ne bo nikoli vec na 100%, zdaj koliksen vpliv bo to dejansko imelo v nadaljnih mescih, bomo se videli. V vsakem primeru pa startajo LAL iz zelo slabe pozicije.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 26 minutami:


Portland je tko čudna ekipa, sej Lillard je res jak, samo mam filing, kot da je to kr neki sestavljeno na random in preveč neki silijo solo 

Sunsi zasluženo do zmage

 

Meni tudi niso niti všeč niti mi niso neki ful dobra ekipa čeprav bi morali po imenih orenk lomit. Tak dost negledljiv basket imajo, Dame-u navkljub. Dejansko mi imajo še Mavsi boljšo ekipo :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...