Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

kemik reče pred 49 minutami:

Mislm da bojo flippersi prpelal svoj dirty game kmal. Lukec ne sam da jih ubija, še trashtalka jim v fris, pač vsi zgledajo maximalno napaljeni trenutno :D 

Naslednjo tekmo probam v živo ujet, pred folkom v Dallasu bo imo epic. 

 

 

Ty Lue pomoje ni trener ki bi se tega posluževal tbh. Pizda Morris je letos priden k mucka. Sicer Kleberju je dans spustu ramo v bloku ampak se mu ni glih splačal ker je šel lepo sedet z 6 osebnimi :D

Povezava do prispevka

Hahaha fucking Dallas Mavs. :worship: :worship: Pizda samo s prostimi so mi pa res živce pojedli in če bi na koncu zbotlali tole tekmo bi menda fuknil kar tv po tleh jebemu. Sam sem verjetno najbolj poveličeval Clipperse tule ampak so zgolj navadni pretenderji, kao nek top defense potem pa ne morejo nikogar ustavit. Naj si tam Netse pogledajo kako se igra obramba, tisto ko vidiš da se še Harden uber trudi v obrambi in jim ratuje, potem pa gledaš Clipse pa so fucking joke. Zdaj itak nas dosti misli da Mavsom ne bodo celo serijo tako letele trojke in je res verjetno da se jim eno tekmo ustavi ampak po drugi strani sta ofenzivno Kawhi in PG igrala precej solidno, tako da tudi njima se bo kakšno tekmo ustavilo. Clipsi in serious trouble ampak oni še kar no concern kao. :rofl: :D

 

Kar se tiče drugih tekem so me Netsi uber presenetili z obrambo, v napadu tako vemo kaj imajo, ampak ko so zdaj že drugo tekmo tako ustavili Tatuma pol veš da so legit contenderji. Na drugi tekmi pa mi je malo škoda Phoenixa, so se res borili da so prišli nazaj v tekmo par minut pred koncem ampak ko ni CP3ja v igri skoraj ni druge ideje v napadu kot da poskuša Booker solo kar so pa Lakersi na tej tekmi večino časa dobro ustavljali. Slabo kaže CP3-ju, v drugem polčasu je igral lih ene pet minut in tudi ko je igral očitno ni pravi, škoda. 

Povezava do prispevka
Seth reče pred 2 minutama:

Hahaha fucking Dallas Mavs. :worship: :worship: Pizda samo s prostimi so mi pa res živce pojedli in če bi na koncu zbotlali tole tekmo bi menda fuknil kar tv po tleh jebemu. Sam sem verjetno najbolj poveličeval Clipperse tule ampak so zgolj navadni pretenderji, kao nek top defense potem pa ne morejo nikogar ustavit. Naj si tam Netse pogledajo kako se igra obramba, tisto ko vidiš da se še Harden uber trudi v obrambi in jim ratuje, potem pa gledaš Clipse pa so fucking joke. Zdaj itak nas dosti misli da Mavsom ne bodo celo serijo tako letele trojke in je res verjetno da se jim eno tekmo ustavi ampak po drugi strani sta ofenzivno Kawhi in PG igrala precej solidno, tako da tudi njima se bo kakšno tekmo ustavilo. Clipsi in serious trouble ampak oni še kar no concern kao. :rofl: :D

 

Kar se tiče drugih tekem so me Netsi uber presenetili z obrambo, v napadu tako vemo kaj imajo, ampak ko so zdaj že drugo tekmo tako ustavili Tatuma pol veš da so legit contenderji. Na drugi tekmi pa mi je malo škoda Phoenixa, so se res borili da so prišli nazaj v tekmo par minut pred koncem ampak ko ni CP3ja v igri skoraj ni druge ideje v napadu kot da poskuša Booker solo kar so pa Lakersi na tej tekmi večino časa dobro ustavljali. Slabo kaže CP3-ju, v drugem polčasu je igral lih ene pet minut in tudi ko je igral očitno ni pravi, škoda. 

 

Kašno poškodbo rame je sploh fasov uradno?

Povezava do prispevka

Uradno je samo contusion tako da verjetno ni neke resnejše poškodbe ampak tole zna bit vseeno jebeno, sem pa enkrat sam tako priletel na tla direkt na ramo in nisem mogel praktično teden dni roke premaknit brez hude bolečine tako da pač sem prepričan da CP3 igra na silo ker enostavno mora ampak dvomim da bo do četrtka ko imajo naslednjo tekmo kaj boljše, upam sicer da ja ker ga nujno rabijo in jih bodo drugače Lakersi povozili. Danes jih je sicer Payne kar dosti reševal ko so Lakersi stisnili Bookerja. 

Povezava do prispevka

@Seth "kdorkoli razen clippersov" :P

pizda glede na dončičev življenjepis, kak hitr je vedno vse osvojil, da bo pr 25ih verjetno dosegu težo Sašota ATM, tole res diši po finalih. js bom reku. vrjamem da so bolši od letošnjih lakersov, ne vem pa če zmorejo recimo netse ... bi pa to že blo v finalu pa recimo da je vse možno. verjamem tud da bo še keglanje, tu priznam da ne poznam vseh zvanih 12-15ih možev na klopi, sm pa prepričan spet da je Cuban dost sposobn da bi iz ulce aktiviru enga kvalitetnega če bi klecnu JB Brunson recimo. hype

Povezava do prispevka
Rossoner reče pred 6 urami:

Super zmaga, Donke spet obupen v 4. četrtini. Mu lahko nekdo pove, da ni treba držat žoge 20 sekund napada? 

 

vrjetno mal taktika zavlačevanja

po drugi strani je takoj mahal za blok in so se soigralci obirali :)

 

na drugi strani pa res hitro zaključevanje LAC, k bi jih mogli prisilit v dolge napade ...

Povezava do prispevka
kemik reče pred 3 urami:

Mislm da bojo flippersi prpelal svoj dirty game kmal. Lukec ne sam da jih ubija, še trashtalka jim v fris, pač vsi zgledajo maximalno napaljeni trenutno :D 

Naslednjo tekmo probam v živo ujet, pred folkom v Dallasu bo imo epic. 

Jest sm mislu da bodo ze prvo tekmo padale provokacije pa nepotrebni sunki v rebra, skoki na gleznje, ...

 

Seth reče pred 2 urama:

Sam sem verjetno najbolj poveličeval Clipperse tule ampak so zgolj navadni pretenderji, kao nek top defense potem pa ne morejo nikogar ustavit. Naj si tam Netse pogledajo kako se igra obramba, tisto ko vidiš da se še Harden uber trudi v obrambi in jim ratuje, potem pa gledaš Clipse pa so fucking joke.

Sam v glavi imajo problem. Ker moral bi harat v obrambi, na igriscu se pa vlecejo po igriscu kt da niso v PO. Lani je blo podobno, sploh v seriji prot Nuggetsom ko so ze vodil 3-1 pol pa naslednje 3 tekme kt da so na rekreaciji. 

Povezava do prispevka

Ne navijam toliko za Dončića kot proti Clippersom, ki so mi daleč najbolj antipatična ekipa v ligi. Upam, da jih Dallas pomete, Kawhi ne podpiše nove pogdobe, kako leto še smrdijo z PG kot glavnim igralcem in se počasi zapre ta franšiza in se košarka vrne v Seattle. 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 6 urami:

Mislm da bojo flippersi prpelal svoj dirty game kmal. Lukec ne sam da jih ubija, še trashtalka jim v fris, pač vsi zgledajo maximalno napaljeni trenutno :D 

Naslednjo tekmo probam v živo ujet, pred folkom v Dallasu bo imo epic. 

 

 

Mislim, da se klipersom kolca po Montrezu :D

 

 

Gatsu reče pred 5 urami:

 

Ty Lue pomoje ni trener ki bi se tega posluževal tbh. Pizda Morris je letos priden k mucka. Sicer Kleberju je dans spustu ramo v bloku ampak se mu ni glih splačal ker je šel lepo sedet z 6 osebnimi :D

 

Sumim, da po lanskem bubble playoff z Mavericksi, jih je Morris slišal s strani vodstva NBA...  In zdaj mora bit priden kuža..

Povezava do prispevka
reder reče pred 3 urami:

Ne navijam toliko za Dončića kot proti Clippersom, ki so mi daleč najbolj antipatična ekipa v ligi. Upam, da jih Dallas pomete, Kawhi ne podpiše nove pogdobe, kako leto še smrdijo z PG kot glavnim igralcem in se počasi zapre ta franšiza in se košarka vrne v Seattle. 

Good luck with that

Povezava do prispevka

baje naj bi bili vodstvo in klubi ful naklonjeni razširitvi lige na 32 ekip, mislim da sem nekje prebral. Pa da se Vegas največkrat omenja kot novo mesto s NBA klubom :) 

 

Boste danes / jutri pogledali katero od tekem, ki so na sporedu?

 

Phila : Wizards

Knicks : Hawks

Jazz : Grizzlies

 

Jem pogledal mogoče Knicks : Hawks ob kvihtanju, sicer poznam samo Randla pa Younga, ampak so si zadnjič neki sikal z navijači pa dosti napeta je delovalo vse skupaj, tako da upam da bo zanimivo :D 

Povezava do prispevka

Kawhi bo šel v penzijo v LA.

 

Naj zadržijo folk k ga majo k je kej vredn. Gledam tebe THJ. Dodajo enega Robinsona iz Miamija (RFA letos) pa dodajo kak vet min (PJ Tucker, Jeff Green 4-5 guya). Pa so good.

 

THJ če bi vzel 65 mils 3+1 (Team option) bi blo pomoje ok. 
15 mils = 1 leto

16 mils = 2 leto

17 mils = 3 leto

17 mils = opcijsko leto

 

Če Richardson zbere player option pol itak razn THJ pa kak mini sallary model nimajo za burek., če Richardson ne sprejme, majo pa tistih 10-15 mils za kakega Robinsona.

 

Pol bodo pa tut heci k bodo hotl Brunsona, pa DFSja mogoče podaljšat....to pa nau cheap....in pol smo tam da ne govorim Luka's sallary extension.

Lihk zard takih for, mam feeling da THJ po letošnji sezoni gre in Dallas kreteni ga bodo zgubil za nič haha

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka

Holy shit Ja Morant :D Pizda model bi bil pomoje idealka za partnerja Lukcu v Dallasu. A si predstavljate ta dinamični duo ki prodira vsak jebeni napad pod koš in potegne vakum za sabo :D Pa model je v obrambi tečen k svina atletske sposobnosti so pa off the charts lol.

 

 

 

E2Xt_uVXwAUfjIn?format=jpg&name=900x900

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 38 minutami:

Holy shit Ja Morant :D Pizda model bi bil pomoje idealka za partnerja Lukcu v Dallasu. A si predstavljate ta dinamični duo ki prodira vsak jebeni napad pod koš in potegne vakum za sabo :D Pa model je v obrambi tečen k svina atletske sposobnosti so pa off the charts lol.

Mal je nefer ker je mel Dallas enake sanse za pick 1 al pa 2 kt Pelicansi in Grizzliji. Bi bla cist druga situacija ce bi mel enega od njiju.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...