Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

nazi lastniki franšiz ga bodo verjetno razumeli :D reggie jackson bi itak flopal ko copat če bi kp karkoli probavu na njem izvajat s hrbtom, tud za preigravanje se bi mu nastavlu. kaj češ druga ko da cepaš čez njega če je odprt met vsakič, zej se jokal. naslednjo tekmo dallas dobi za 6 točk 

Povezava do prispevka

Funny how, when Doncic realized they were about to lose, he started grimacing and favoring his left shoulder. Guess he's got some LeBron in him. He's an even worse free-throw shooter than the King. Clippers hunted him and cooked him on D. You can have Luka. Give me Kawhi.

Povezava do prispevka
Hell666 reče pred 1 uro:

Funny how, when Doncic realized they were about to lose, he started grimacing and favoring his left shoulder. Guess he's got some LeBron in him. He's an even worse free-throw shooter than the King. Clippers hunted him and cooked him on D. You can have Luka. Give me Kawhi.

spacer.png

Povezava do prispevka
Hell666 reče pred 16 urami:

Funny how, when Doncic realized they were about to lose, he started grimacing and favoring his left shoulder. Guess he's got some LeBron in him. He's an even worse free-throw shooter than the King. Clippers hunted him and cooked him on D. You can have Luka. Give me Kawhi.

 

A lohka te teme ne smetimo z retardiranim Skipom. Model je prizadetek prve klase <_<

Povezava do prispevka
seattle reče pred 21 urami:

Poslovil se je Mark Eaton, legendarni center Utaha.
Zanimivo mi je, da ga nikoli nisem videl igrat (sem bil se premlad), ga pa dobro poznam prek igre Lakers vs Celtics od EA-ja :)
 

 

 

 

fak sem preigraval tole igrco.

 

Kar se tiče Dallasa, imam slab filing. Kdor danes zmaga, dobi tole serijo IMO.

Povezava do prispevka

glede danes sem jaz tko tko

 

KP težko špila tako driskasto kot zadnjič na obeh koncih

Tudi če ja, Rick dvomim da bo še vedno pustil, da se zamorci in hrvatje sprehajajo pod košem, se režijo do ušes in mižikajo teksaškim ženskam

Posledično tudi dvomim da bosta imela krilna demigoda spet 99% met iz igre in vsak po 40 pik

 

Ampak po drugi strani bo pa moral tudi Dallasov 3pt men enkrat pasti ffs

Plus obetavni trener Tyronn je končno odkril, da imajo v prostem času v ekipi enega najbolj izkušenih in inteligentih playev v ligi

 

tko da gre lahko v obe smeri, je pa tud mene mal strah, ja

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...