Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

"Midgeti", ki so višji od 90% foruma. :D

 

Vedno so mi bila posrečene te primerjave, ko je nekdo v košarki midget z 188cm (za Lillarda govorim), v življenju ali pa recimo nogometu bi bil pa med višjimi igralci. Mogoče malo offtopic ampak me res zanima kako bi kak Davis z svojo višino, močjo in mobilnostjo lahko igral kakega napadalca v nogometu. Dobil bi vsako visoko žogo, vsi bi se odbijali od njega. Ni v nogometu nikoli kakega podobnega igralca (razni Drogbaji so midgeti proti njemu :D).

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka
MikeHunt reče pred 4 minutami:

Jan Koller je bil AD fuzbala, ni glih to neki za moderni nogomet, tud ni blo glih neki, ko je bil v igri

lol

Ibra je AD fuzbala če že kdo, pa Koller tud ni bil neki slab

Dejansko tam pri 2m nimaš nekaj ful ljudi, Žigič, Koller, Crouch pol so pa golmani ali smetarji

Povezava do prispevka
reder reče pred 25 minutami:

"Midgeti", ki so višji od 90% foruma. :D

 

Vedno so mi bila posrečene te primerjave, ko je nekdo v košarki midget z 188cm (za Lillarda govorim), v življenju ali pa recimo nogometu bi bil pa med višjimi igralci. Mogoče malo offtopic ampak me res zanima kako bi kak Davis z svojo višino, močjo in mobilnostjo lahko igral kakega napadalca v nogometu. Dobil bi vsako visoko žogo, vsi bi se odbijali od njega. Ni v nogometu nikoli kakega podobnega igralca (razni Drogbaji so midgeti proti njemu :D).

mislil sem midgeti s KPjeve perspektive :D

 

also, vsi ki ste under 190 ste midgeti 3NwJxmC.png

Povezava do prispevka
reder reče pred 53 minutami:

"Midgeti", ki so višji od 90% foruma. :D

 

Vedno so mi bila posrečene te primerjave, ko je nekdo v košarki midget z 188cm (za Lillarda govorim), v življenju ali pa recimo nogometu bi bil pa med višjimi igralci. Mogoče malo offtopic ampak me res zanima kako bi kak Davis z svojo višino, močjo in mobilnostjo lahko igral kakega napadalca v nogometu. Dobil bi vsako visoko žogo, vsi bi se odbijali od njega. Ni v nogometu nikoli kakega podobnega igralca (razni Drogbaji so midgeti proti njemu :D).

 

Kolk sezon bi pa kolena tako visokega fuzbalerja zdržala? Pomoje bi blo game over še preden bi pršu do članske reprezentance.

 

Btw kako resno pa je z Embiidom? Ne mi rečt da bo šla Atlanta v Finale?!?

Povezava do prispevka
reder reče pred 2 urama:

Ja, že more bit razlog zakaj v moderni zgodovini nogometa ni bilo takega napadalca. Bi bilo pa zanimivo videti kako bi ga sploh ustavili.

 

Če je z Emiidom resno so Nets/Bucks že v finalu. 

 

Gledal sem prve tri tekme serije, edino zanimivo sem spustil cez BV zgubljat spanec. :< Realno so brez Embiida "lottery team" kot bi se izrazil kak modrec na tem forumu (kar velja sicer za 3/4 ekip v ligi al dobro).

tle novih 100

Na drugi strani pa imamo poskodbo ADja ki zna ravno tako obrnit serijo ... ce pa Lebron izpade v prvem krogu, pa bo zopet tle na desetine strani o tem kaksen klosar je. :D

Povezava do prispevka

Še malo statistike, kako neuravnoteženo ekipo imajo

 

Luka Dončič                ON               OFF

Offensive Eff.             119.3           95.9

FG Pct                         49%              36%

Plus-minus                 + 9               - 28

 

Dobro, da se prosti ne štejejo pod FG :rofl:

Povezava do prispevka
Rossoner reče pred 20 minutami:

Še malo statistike, kako neuravnoteženo ekipo imajo

 

Luka Dončič                ON               OFF

Offensive Eff.             119.3           95.9

FG Pct                         49%              36%

Plus-minus                 + 9               - 28

 

Dobro, da se prosti ne štejejo pod FG :rofl:

 

Jp. Mavsi so dejansko Luka. THJ bi mogoče še kje igral v prvi postavi pa KP v kakšnem mestu z močno cirkuško tradicijo, to je pa tud to. Razni Maxiji, DFSji, JRichi.... Dej ne me smejat no.

 

Zadevo naredi še bolj enostransko to, da je Luka tako produktiven, da gre čez njega 95% akcij in da feeda cel team. Neki je met superstar Kawhija aka enosmeren stroj za koše, neki pa superstar playmakerja.

Povezava do prispevka
Seth reče pred 39 minutami:

Lahko bi bilo slabše, Ben Simmons meče proste 25% v tej prvi rundi. :D Wizardsi so dejansko izvajali hack-a-Ben dve minuti pred koncem tekme ko je bila razlika 2 piki. :D 

 

pred Hack-a-Ben jih je pa metal 0% :D  (al je blo sam pred to tekmo)

Povezava do prispevka

Ne nujno pri samem zaključku tekme tistih zadnjih 20 sekund ampak pač če je ekipa že v bonusu v zadnji četrtini in jih Luka šola kot jih je recimo na prvih treh tekmah, pol zna bit hack-a-Luka kar viable opcija, bi ga znalo še dodatno sfukat ker je kar emocionalen tip in teli prosti so tako slabi samo zarad psihe oz. manjka neke rutine. :) 

Povezava do prispevka

No saj ta tekma je komaj jutri, danes pa dve zelo pomembni game 5! Če ne bo AD-ja so Lakersi v velikih težavah imo, bo moral Lebron it malo v preteklost in pokazat svoj stari beast mode česar je seveda še kako sposoben. Na drugi strani v Den-Por seriji pa so Jokića zaenkrat precej solidno zaustavljali, sploh njegov playmaking. Tako da bosta to dve zelo zanimivi tekmi. Moja napoved zmaga Phoenixa če ne bo AD-ja za kar je velika verjetnost in pa zmaga Denverja. 

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 7 urami:

LeBron pomoje ne more vec bit beast mode cel PO in bolj kot mora garat v prvih krogih, bolj se bo to poznalo v finalu.

 

Ain't as good as he once was, but he's as good once as he ever was bi reku Toby Keith

 

Slabo kaze. Ce kdaj, bi moral danes pokazat da je se sposoben lastnorocno dominirat nasprotnika.

Povezava do prispevka
Stasis reče pred 27 minutami:

Uf, gledam do konca Portland - Denver, pol pa ko preklopim na Phoenix - LAL na zacetku zadnje ctrtine kr dvakrat pogledam rezultat. Kr nic jasno.

 

Dokaj pričakovano, ni ADja, Lebron pa tudi ne more biti več tako agresiven celo tekmo, kot je bil par let nazaj.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...