Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

AdamSmit reče pred 19 minutami:

obrambo

playmaking

pa vseeno zna trojke metat

 

 

 

Career 35% ni ravno, da zna trojke metat. To je bolj nivo Donketa 

Playmaking jim definitivno ni primarna stvar trenutno

Za obrambo pa tut še nisem slišal, da je nek super branilec, lahko pa da se motim 

 

Saj ne rečem, od kakšnega scrubsa bi bil boljši, ampak zanj osebno ne bi ponudil nič, no mogoče Porzingisa :D

Povezava do prispevka
Rossoner reče pred 5 minutami:

 

Career 35% ni ravno, da zna trojke metat. To je bolj nivo Donketa 

Playmaking jim definitivno ni primarna stvar trenutno

Za obrambo pa tut še nisem slišal, da je nek super branilec, lahko pa da se motim 

 

 

 

lol, edino kar hvalijo že od štarta je obramba + transition playmaking

trojke pa js pr njemu ne bi gledal prvih 2 sezon, ker je čist spremenil mehaniko in zelo napredoval.

Povezava do prispevka

Bedaki Nuggetsi skoraj zapravili tekmo in dali Lillardu vse šanse da jih odpihne ampak na koncu jim je vseeno ratalo zmagat. Lillard. :worship: Od Phoenixa sem sicer pričakoval zmago ampak po težkem boju, tole pa je bilo wtf? Phoenix je grizel od samega začetka do konca, Lakersi pa so delovali kot da so že vedeli da so brez AD-ja done. 

Povezava do prispevka
Rossoner reče pred 31 minutami:

 

Career 35% ni ravno, da zna trojke metat. To je bolj nivo Donketa 

Playmaking jim definitivno ni primarna stvar trenutno

Za obrambo pa tut še nisem slišal, da je nek super branilec, lahko pa da se motim 

 

Saj ne rečem, od kakšnega scrubsa bi bil boljši, ampak zanj osebno ne bi ponudil nič, no mogoče Porzingisa :D

playmaking ziher je primarna stvar, ker razen dončiča in brunsona noben drug ne zna skoraj žoge ne dobro vodit :D ok thjr pa finney smith sta odigrala ene par  akcij na prvih dveh tekmah

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 6 minutami:

eno pocarsko vprašanje, ampak me zanima vaše razmišljanje.

 

zvezde so se postavile v pravilno konstelacijo in imate možnost pripeljat Dončiću enega vrhunskega igralca.

 

pripeljete mu;

- playa/šuterja

- kvalitetno visoko krilo/centra

 

?

 

Enostavno, zdrav Klay Thompson prva izbira brez razmišljanja, za pod koš pa kakšen Adebayo/Davis

 

Aja ups, 3&D igralec, potem pa center

uredilo bitje Rossoner
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 14 minutami:

eno pocarsko vprašanje, ampak me zanima vaše razmišljanje.

 

zvezde so se postavile v pravilno konstelacijo in imate možnost pripeljat Dončiću enega vrhunskega igralca.

 

pripeljete mu;

- playa/šuterja

- kvalitetno visoko krilo/centra

 

?

 

Imo vrhunskega šuterja najprej, nekoga da bi se morale obrambe tudi na njega fokusirat ne samo na Luko. Glede centra bi bilo kul že to da je nek tak ki zapira raketo in skače v obrambi/napadu, pa ne rabi bit sploh nek uber ofenzivec, razen pač to da je soliden v PnR. 

uredilo bitje Seth
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 16 minutami:

eno pocarsko vprašanje, ampak me zanima vaše razmišljanje.

 

zvezde so se postavile v pravilno konstelacijo in imate možnost pripeljat Dončiću enega vrhunskega igralca.

 

pripeljete mu;

- playa/šuterja

- kvalitetno visoko krilo/centra

 

?

Kot free agentu mu zrihtam pogodbo z Denverjem, kjer bo igral z Jokerjem in Michael Porter Juniorjem.

 

Tile dve leti mora pa še stisnit zobe v Dallasu in potrpet. 

 

uredilo bitje Jude
Povezava do prispevka

ja jaz sem absolutno na strani ali dallas danes ali naslednjo, najbolj bi si želel obeh, nekako za stavit je spodbudno 106-103 za dallas predvidevam. če zgubijo pa isti rezultat game 6. no fucks. zdaj bo počasi na udaru tudi pripravljenost kawhija in PGja, ki za moje pojme preveč vlečeta ekipo. nekje na poti v game 6 bosta verjetno oba počasi obesla kopačke ker si dallas enostavno bolj želi nove serije, LAC pa sanjajo o teleportu v finale

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...