Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Kolk je blo dobr brat vase poste skoz tekmo :sorcerer:
Pa Rossoner, pomojem ti zmer mal choknes preden stisnes "Posreduj odgovor" da take bedarije pišeš, predlagam 20dkg polike na dan :)

Aja po forumu se govori da nek american posilja PMje in na vsak nacin isce modela, ki je predlagal Huge Ball, tko da Galko spakiraj mnozico zvezkov s takticnimi postavitvami, kak Assistant Coach job offer ti ne uide :)

uredilo bitje seattle
Povezava do prispevka

Oprosti, pozabil sem, da je Dončič božanstvo in ga ne smemo grajati za nič. Najlažje se je pa zbuditi ob 9h, pogledati highlightse in statistiko in komentirati, kako je vse super in lepo. 

 

Še njegova statistika v 4. četrtini te serije. Nihče ne pravi, da ni najboljši igralec na igrišču te serije in da počasi drsi v top 5 v ligi, ampak model zakrči v 4. četrtini. Še tiste dve trojki v G3, ki ju je zadel, sta bile že po tem, ko je bila tekma odločena. Pač psihološka zadeva, na kateri bo moral delati. Pa ja, malo je faktor utrujenost, ne pa toliko, da mečeš 6-27.

 

Game           FG       FT         

G1                0-5      1-2          

G2                2-7      N/A       

G3                3-6      2-6          

G4                0-1      N/A        

G5                1-8      N/A        

Total           6-27    3-8

 

 

Povezava do prispevka
Rossoner reče pred 46 minutami:

Oprosti, pozabil sem, da je Dončič božanstvo in ga ne smemo grajati za nič. Najlažje se je pa zbuditi ob 9h, pogledati highlightse in statistiko in komentirati, kako je vse super in lepo. 

 

Še njegova statistika v 4. četrtini te serije. Nihče ne pravi, da ni najboljši igralec na igrišču te serije in da počasi drsi v top 5 v ligi, ampak model zakrči v 4. četrtini. Še tiste dve trojki v G3, ki ju je zadel, sta bile že po tem, ko je bila tekma odločena. Pač psihološka zadeva, na kateri bo moral delati. Pa ja, malo je faktor utrujenost, ne pa toliko, da mečeš 6-27.

 

Game           FG       FT         

G1                0-5      1-2          

G2                2-7      N/A       

G3                3-6      2-6          

G4                0-1      N/A        

G5                1-8      N/A        

Total           6-27    3-8

 

 

Kvecjemu si ti tisti ki gleda statistiko namest tekem.

 

Glavni faktor je utrujenost. To se vidi po tem da mece stepback trojke in druge neizdelane mete namest da bi prodiral pod kos, pa tud opazno pocasnejsi je v zadnji cetrtini. Drugi vecji razlog je pa to da so ga v zadnji cetrtini dost bolj podvajal in pol ni mel glih dost drugih opcij kot da poda prostemu igralcu.

 

Clutch geni ne obstajajo, to so zgodbice za rajo da majo mediji kej za govort. Obstaja folk ki podleze pod pritiskom, sam to Luka definitivno ni, lol. Vedno je nek konkreten razlog zakaj nekdo zadane v zadnjih minutah al pa ne. 

 

Lukata se precej graja tle, ne vem kje ti vidis da se ga ne. Predvsem njegovo fizicno pripravljenost in proste mete ker pac to so legit razlogi.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

Kdor se zadnji smeje se najslajše smeje al kako? Prov privoščim Knicks fanom kar se jim je zgodilo :D

 

 

 

Zakaj? Meni je pa všeč, da redko kdaj navijači v NBA kaj pokažejo. Koliko enega jokanja zaradi plunca, kokic in plastenke v zadnjih dneh. Te ameriške jokice bi se v sekundi zjokale, če bi morale igrati kak derbi Panathinaikos Oly ali Zvezda Partizan. Jih je pa lepo utišal Trae, to je bistvo športa.

Povezava do prispevka
Rossoner reče pred 5 urami:

Oprosti, pozabil sem, da je Dončič božanstvo in ga ne smemo grajati za nič. Najlažje se je pa zbuditi ob 9h, pogledati highlightse in statistiko in komentirati, kako je vse super in lepo. 

 

Še njegova statistika v 4. četrtini te serije. Nihče ne pravi, da ni najboljši igralec na igrišču te serije in da počasi drsi v top 5 v ligi, ampak model zakrči v 4. četrtini. Še tiste dve trojki v G3, ki ju je zadel, sta bile že po tem, ko je bila tekma odločena. Pač psihološka zadeva, na kateri bo moral delati. Pa ja, malo je faktor utrujenost, ne pa toliko, da mečeš 6-27.

 

Game           FG       FT         

G1                0-5      1-2          

G2                2-7      N/A       

G3                3-6      2-6          

G4                0-1      N/A        

G5                1-8      N/A        

Total           6-27    3-8

 

 

 

Sem pogledal v teh treh sezonah kaj igra Donke v NBA preko 100 tekem Dallasa, od rednega dela do bubble-a in playoffa in je kar konkretno opazno kako v zadnji četrtini ni niti približno tako agresiven igralec kot ob začetkih tekem. V prvi sezoni ko je bil njegov usage rate precej manjši (sploh pred Smith Jr. tradeom), kot potem v naslednjih dveh sezonah, je bil med najboljšimi po tej njihovi "clutch" statistiki v zadnjih petih minutah tekme. V drugi in tretji sezoni ko se je njegov usage rate povečeval pa je bil ob koncih tekme med najslabšimi. Tule je kar ogromen krivec njegov švoh conditioning v primerjavi z nekaterimi ostalimi atleti v ligi. V zadnjih minutah tekem je vse preveč stepback tric (pogosto neizdelane s čakanjem do zadnjih 5 sekund napada:wacko:) in manj tistega ko si obrambnega igralca preprosto naloži nase in potem efektivno zaključi okoli obroča kot je že zapisal Miha pred mano. Pač tule mu bo moral Dallas zabičat da naj med sezonami več dela na svojem telesu, ampak saj še sam predobro vem da je moč čevapa + pira + poležavanja včasih enostavno prevelika. :D 

uredilo bitje Seth
Povezava do prispevka
reder reče pred 35 minutami:

 

Zakaj? Meni je pa všeč, da redko kdaj navijači v NBA kaj pokažejo. Koliko enega jokanja zaradi plunca, kokic in plastenke v zadnjih dneh. Te ameriške jokice bi se v sekundi zjokale, če bi morale igrati kak derbi Panathinaikos Oly ali Zvezda Partizan. Jih je pa lepo utišal Trae, to je bistvo športa.

 

ne vem no, tole s pluvanjem, plastenkami in kokicami je meni gadno in se mi zdi prav, da se navijače sankcionira

verbalno jebanje matk, al pa cela dvorana  TRAE IS BALDING, mi je pa vrhunsko 

Povezava do prispevka
Berbasecks reče Pravkar:

 

ne vem no, tole s pluvanjem, plastenkami in kokicami je meni gadno in se mi zdi prav, da se navijače sankcionira

verbalno jebanje matk, al pa cela dvorana  TRAE IS BALDING, mi je pa vrhunsko 

 

Itak, da ni prav, naj dajo kazen, ni pa tudi grozen incident kot ga prikazujejo Ameri. Nihče ni bil ogrožen, poškodovan tako, da naj nehajo jokat. Raje vidim, da navijači pokažejo vsaj nekaj strasti, ne da samo žrejo kokice in se slikajo za IG. 

Povezava do prispevka

Kul je da so navijači malo bolj vključeni kot pa samo na jebenih dance camih ampak ima vse svoje meje. Ne bi pa tudi sam ne kaj preveč kompliciral glede tega, sploh glede tistih kokic ne. Pljunek je bil zdaj pač toliko večji deal zaradi covida ampak nagnusno dejanje kakorkoli pogledaš. Plastenka je sicer le plastenka ampak s takšne razdalje lahko vseeno povzroči kakšno poškodbo. Sta pa Shaq in Chuck mirno dejala da se pač to dogaja, kaznuj posameznike and move the fuck on. 

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 47 minutami:

 

ne vem no, tole s pluvanjem, plastenkami in kokicami je meni gadno in se mi zdi prav, da se navijače sankcionira

verbalno jebanje matk, al pa cela dvorana  TRAE IS BALDING, mi je pa vrhunsko 

 

Še vedno mi zmaga, ko so Pacers fani Ingramu chantali "LeBron's gonna trade you" :D

 

And sure enough... :rofl:

uredilo bitje Jurus
Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 2 urama:

NBA in mediji ne bo glih veseli ce obe LA ekipi izpadeta.

 

Tolk so racunal na spopad LA ekip in LeBron vs Kawhi, ce namest tega dobijo finale npr. Jazz Suns in Booker vs Mitchell bo kar jok.

Booker dejta Kardashianko tko da je mal bl zanimiv zdej :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...