Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

bil je, zdej je že normalno cenjen. je zlo dober, sam predvidevam da če bo šlo kdaj za playoff tekme bo enako odrezan kot giannis. morm priznat da sm mislu da je grk že bližji 30. letom, pa vidim da je še 26. ne vem kaj pol joče da je old :P verjetno se bo poznala ta razlika, da pri isti velikosti kot Durant rabiš pol ure žogo pa gradbeno dovoljenje za izdelan met, medtem ko bo durantela na jab jab one dribble pull-up do 40ga chillu.

kar se lige tiče pa sam še en komentar, ker je načeloma glupo špekulirat. vredu, če bodo bolj na veliko odprl stavnice za NBA je to en faktor. najbolj od vsega je vprašljiva mentaliteta igralcev. deluje mi da so vsi vidl Lebrona 31+ pa so rekl o leejga, naj igralec sveta se takle skriva po obrambi, počiva, load management, in-game load management, forsira open court ker ma pregled in mu to omogoča še manj laufanja in QB style basketball, vedno bol od del chucka trice, formira superekipe ... so rekl bom js osnoval svojo kariero po vzoru starega Lebrona, kot da bi pozabl da je človek nečloveške napore prikazoval ene 10 let prej in bil največji beast atlet ever. take želje ko od zgodnjega brona nism pr nobenmu zasledil

Povezava do prispevka
sskj reče pred 55 minutami:

zion ni nič precenjen

 

Precenjen v smislu, da ni na nivoju Jokića, Dončića in Giannisa in mislim, da tudi ne bo. Vem, da je zelo dober ampak pred njih ga pa zagotovo ne bi dal pa tudi dvomim, da bo njegovo telo skozi leta zdržalo te napore brez večjih poškodb.

Povezava do prispevka

Kawhi prevec pociva med sezono in zacne igrat v PO, konc koncev ma tud dva finals MVP.

 

Mediji so si zelel da je american tisti ki dobi MVP, ampak to Embiid tud ni. Na zacetku sezone so mel kampanjo da bodo dal nagrado LeBronu, od poskodbe naprej so pa Currya nekak skusal naprej porint. Sam ni blo ne, Jokic je bil edini s stevilkami, konstanten in dost visok na lestvici.

Povezava do prispevka
Fulltacticalgear reče pred 35 minutami:

Realno gledano je to že tretja ekipa, ki jo vleče v finale (če bodo tja prišli). 

To da se igralec zna podrediti ekipi, še posebno če ma ekipa tako globino kot Clippersi, ne bi smel bit faktor pri oceni MVP-ja. Kawhi igra takrat ko je to potrebno in tako kot je to potrebno. Če rabjo obrambo bo garal v obrambi, če rabjo točke bo zadeval ... dost naivno da ni nikoli dobil MVP-ja samo zato ker zna igrat pametno

 

Se pravi naj mu dajo MVP rednega dela, če igra 60% tekem in se trudi samo tiste 2 tekmi na sezono, ko je to potrebno? Troll harder.

 

Drugače pa izjemne predstave zaenkrat Kawhija na prvih dveh tekmah, rabijo točke, bo zdaj začel zadevati pri 0-2? :)

Povezava do prispevka

To, da ne igraš = igranje pametno

Kante definira igro v napadu

Izgublja 2-0 = pelje ekipo proti finalu

:rofl:

 

No saj delno ima prav. Če bi se ven metal kot Lebron z političnim teženjem, bi v zmešani Ameriki res bil bolj popularen. Itak pa ni govora o MVP-ju. Letos je bil Jokić popolnoma brez konkurence.

Povezava do prispevka
Fulltacticalgear reče pred 19 minutami:

Finta je, da se mi zdi, da zna Kawhi zelo dobro pace-at svojo formo in zato ma tudi toliko finals MVP-jev. Igra ko je treba ponavadi. 

Pazi, da ne boš spet samega sebe tiltal. :( Ta pogovor mi je totalno nepotreben in najedajoč. Ti lahko nadaljuješ če hočeš, ne rabiš me več quotat.

Povezava do prispevka
Rossoner reče pred 1 uro:

Drugače pa izjemne predstave zaenkrat Kawhija na prvih dveh tekmah, rabijo točke, bo zdaj začel zadevati pri 0-2? :)

Jazz ima isto taktiko kt Dallas na zadnji tekmi. Obramba se koncentrira na Kawhiju in PG, pol je pa na ostalih da zadevajo.

 

Pa Kawhi imo ne more igrat vseh tekem na visokem nivoju od poskodbe naprej. Tud razlog zakaj tolk pociva cez leto. Ze pr Raptorsih je bil vsak krog slabsi in pocasnejsi. Lani ga je zmanjkalo nekje na sredini druge serije prot Buggetsom, letos je moral pa ze v prvi seriji garat da je zvleku Clipperse do zmage.

Povezava do prispevka

Ne poznam Kawhija izven tega kar je nakazal VS Dallas v rednih tekmah in pa v PO. Ampak to kar sem videl od njega v PO je pa res jebeno impresivno, sploh letos mislim da v 6. tekmi, ko je mlel, drobil in uničeval Dallas na obeh straneh. Sploh ne vem če je enkrat falil celo 4. četrtino. To je bila pa zame najboljša predstava kogarkoli, odkar sem spet začel gledati NBA, evo :) 

 

se pa čist strinjam z Mihatom, IMO ne bo zmogel še enkrat takega titanskega podviga VS Utah. Preveč bo sfukan plus Utah nima pod košem skisane 80 kg bogomoljke, ampak DPOY defenzivnega centra, ki ljudem pod košem izsesa dušo in se jim poščije v jordanke.

 

U bistvu mi je res nenavadno, da LAC tok zgublja oz se tok zanaša na Kawhiju, kljub res dobremu rosterju in kul trenerju.

Povezava do prispevka

Jaz se sprašujem kaj je s Paul George-om. Sej tole tekmo statistično ni blo tok švoh k ker drug playoff game, samo še vedno se dogaja, da v pomembnih trenutkih ne prevzame nekaj bremena ampak se izogiba žoge. So weird za nekoga, k res ni slab igrač.

 

Reggie je bil pa kr clutch, samo ni blo dost.

Povezava do prispevka

Niti odlična igra Reggieja v tretji četrtini ni pomagala rešiti Pandemic P-ja, statline niti ni tako švoh ampak vsak ki je gledal tekmo ve o čem govorim. Upam da je z Mitchellom vse ok, na koncu je prišlo do neke poškodbe ampak ni izgledalo tako hudo. To edino lahko reši tule Clipperse v tej seriji da Spida ne bi igral. Ni to Dallas kjer morajo molit in upat da se bo en role player pojavil na tekmi in zadeval, imajo kar nekaj konsistentnih scorerjev. Tudi v obrambi so igrali odlično razen ko so tam v tretji četrtini zaspali pri Jacksonu, verjetno so mislili da je tekma done ko so bili up +20 ampak takšno razmišljanje te hitro lahko pojebe. Pa Bogdanović vsaka čast kako se je trudil v obrambi na Kawhiju in je igral potem naprej kljub temu da mu je gleženj grdo klecnil. 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

Ne poznam Kawhija izven tega kar je nakazal VS Dallas v rednih tekmah in pa v PO. Ampak to kar sem videl od njega v PO je pa res jebeno impresivno, sploh letos mislim da v 6. tekmi, ko je mlel, drobil in uničeval Dallas na obeh straneh. Sploh ne vem če je enkrat falil celo 4. četrtino. To je bila pa zame najboljša predstava kogarkoli, odkar sem spet začel gledati NBA, evo :) 

 

se pa čist strinjam z Mihatom, IMO ne bo zmogel še enkrat takega titanskega podviga VS Utah. Preveč bo sfukan plus Utah nima pod košem skisane 80 kg bogomoljke, ampak DPOY defenzivnega centra, ki ljudem pod košem izsesa dušo in se jim poščije v jordanke.

 

U bistvu mi je res nenavadno, da LAC tok zgublja oz se tok zanaša na Kawhiju, kljub res dobremu rosterju in kul trenerju.

Še lepš ga je blo gledat v v Torontu. Tisti plejofi so bili nutz

Povezava do prispevka

sem ga gledal samo VS GSW, ampak itak nisem Toronta poznal ama nič (no sej ga še zdaj ne hehe), razen da je Kawhi kao nek evil defensive beast... v tisti seriji sem si še najbolj zapomnil to, da je imel GSW vsako tekmo enega zvezdnika manj v igri, prov mal bad mi je blo za njih

 

neko insane trojko je zadel v tistih playoffih, ne? Na kero so se referirali letos, ko je tko ponesrečeno probal zadeti čez DFS-ja zadnjo sekundo?

 

edit: ni bila trojka, je bila pa 7 tekma, nice nice :D  pa simmons in embiid na njem lol what

 

 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

Jaz se sprašujem kaj je s Paul George-om. Sej tole tekmo statistično ni blo tok švoh k ker drug playoff game, samo še vedno se dogaja, da v pomembnih trenutkih ne prevzame nekaj bremena ampak se izogiba žoge. So weird za nekoga, k res ni slab igrač.

PG je mentally weak.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 35 minutami:

sem ga gledal samo VS GSW, ampak itak nisem Toronta poznal ama nič (no sej ga še zdaj ne hehe), razen da je Kawhi kao nek evil defensive beast... v tisti seriji sem si še najbolj zapomnil to, da je imel GSW vsako tekmo enega zvezdnika manj v igri, prov mal bad mi je blo za njih

 

neko insane trojko je zadel v tistih playoffih, ne? Na kero so se referirali letos, ko je tko ponesrečeno probal zadeti čez DFS-ja zadnjo sekundo?

 

edit: ni bila trojka, je bila pa 7 tekma, nice nice :D  pa simmons in embiid na njem lol what

 

 

 

Una novinarka ga je skoraj pojedla. 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 6 urami:

sem ga gledal samo VS GSW, ampak itak nisem Toronta poznal ama nič (no sej ga še zdaj ne hehe), razen da je Kawhi kao nek evil defensive beast... v tisti seriji sem si še najbolj zapomnil to, da je imel GSW vsako tekmo enega zvezdnika manj v igri, prov mal bad mi je blo za njih

 

neko insane trojko je zadel v tistih playoffih, ne? Na kero so se referirali letos, ko je tko ponesrečeno probal zadeti čez DFS-ja zadnjo sekundo?

 

edit: ni bila trojka, je bila pa 7 tekma, nice nice :D  pa simmons in embiid na njem lol what

 

 

best nba moment v zadnjih 10 letih

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...