Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Navedek

Kevin Durant@KDTrey5

@mrteabagzzzz Didn’t the great Scottie pippen refuse to go in the game for the last second shot because he was in his feelings his coach drew up the play for a better shooter??

Navedek

Kevin Durant@KDTrey5

@OnlyFacts1234 @mrteabagzzzz @ScottiePippen This guy Scott also wanted to enjoy his summer so he chose to rehab during the season lol yo @ScottiePippen THEY FOLLOWED PHIL, NOT YOU!!!

 

Povezava do prispevka

ah ja, to od tipa, k skace iz super teama v super team, kot najvecja picka v ligi (primerljivo z lebronom).

 

sam naredi jack shit :D

 

 

drgac pa, upajmo, da ma Doncic dost dnarja na racunu in ceni naslove bolj kot par 10 ekstra milionov na racunu in odjebe Maverickse in moroncino Cubana

Povezava do prispevka

sam kva pa dela Beverly Bookerju zadnji dve tekmi lol

 

Proti Poliju je dobival sam taunte v faco, vreščanje Youre too small in slike mini belskih tičev na SMS

 

Pol pride pa en "normalno" visok guard pa hrust hrust s kožo in kostmi :D

 

Zajebano obrambo ima tale LAC, res se lepo prilagajajo čist vsem stilom in velikostim nasprotnika

Povezava do prispevka

Plan Dallasa je torej da bo gambler tisti ki bo dejansko sestavljal ekipo in postave. Nico bo skrbel da pridejo FA pa da bodo igralci veseli, Kidd pa izvajal plan na igriscu. 

 

Na konc ne bo nobenga novega dobrega igralca v ekipi pa neke cudne postave ki bodo verjetno dost da pridejo v PO, pol pa gladek izhod iz prvega kroga in reklame za poli klobaso.

Povezava do prispevka

Ne bi rekel, da so slabe vsekakor pa zaenkrat ne dajejo nekega optimizma. Novi GM je Nike direktor, ki ima sicer dobre odnose z igralci, nima pa nobenih izkušenj z delom v športnih klubih. Predvsem pa ni uveljavljen GM za katerega bi bilo precej bolj verjetno, da bi se znal postavit Cubanu po robu.

 

Kidd pa je bil glavni trener že za dve ekipi in več ali manj, ni ravno impresioniral. Pa tudi v ozadju je baje počel določene stvari v FOju, ki jih Dallas po vsem tem shitstormu ne rabi.

Povezava do prispevka

Pa Terry in JJ Barea pomocnika prvic v taki vlogi, brez prejsnjih izkusenj.

 

Je pa drgac funny v bistvu, kot da bi sestavljali vse za prihod Lillarda (Nico ma ful dobre odnose z njim (na enem posnetku po buzzer-beaterju Lillard da roko najprej prav Nicotu),  za Kidda je pa itak izrazil zeljo da bi bil next Portland coach)

Povezava do prispevka
Jurus reče pred 48 minutami:

Ne bi rekel, da so slabe vsekakor pa zaenkrat ne dajejo nekega optimizma. Novi GM je Nike direktor, ki ima sicer dobre odnose z igralci, nima pa nobenih izkušenj z delom v športnih klubih. Predvsem pa ni uveljavljen GM za katerega bi bilo precej bolj verjetno, da bi se znal postavit Cubanu po robu.

 

Kidd pa je bil glavni trener že za dve ekipi in več ali manj, ni ravno impresioniral. Pa tudi v ozadju je baje počel določene stvari v FOju, ki jih Dallas po vsem tem shitstormu ne rabi.

 

Saj verjetno ravno zato on in ne nek uveljavljen GM, je bilo verjetno že dogovorjeno da pač ima glavno besedo še vedno Cuban, Nico pa je pač tu zaradi potencialnih bodočih transferjev. Glede Kidda pa nimam pojma kaj sploh naj pričakujem ampak verjetno nam je vsem jasno da je neka sprememba pač bila potrebna. 

Povezava do prispevka

dvomi so če bo luka spoštoval j kidda. nowitzki je povedu da ga čis nč privatno ni spoštoval, da je bil old guy za njega, da porzingis je ful več spoštovanja mu pokazu. sej ne pravim da so odnosi nowitzki-doncic v kurcu, sam če je luka res tak mlad da ne ve niti kak dober basket je igral dallas 2011 pol ne vem kak bo cenu j kidda. kot trenerja ga še js ne, za njegov dallas run in pa kolk sm ga drku v 2kju pa roka v ogn

Povezava do prispevka

Men je GM funkcija carsko pokrita, nakonektan mlajsi modelcek, ce je mel dobro vlogo v najku je to itak precej povezano, sej GM v klubu je taka sportno/politicna/diplomatska vloga, ki jo donnie ziher ni mogu kompetentno opravljat tok casa, igra in svet sta se vmes ze 5x spremenila. 

 

Kidd je pa res sumljivac, je pa smesno da si ga je Dame zelel, neki potem je na njem? Pa po tolk izkusnjah bi se ze lah kej naucu 😀

 

Povezava do prispevka
WoreH reče pred 2 urama:

dvomi so če bo luka spoštoval j kidda. nowitzki je povedu da ga čis nč privatno ni spoštoval, da je bil old guy za njega, da porzingis je ful več spoštovanja mu pokazu. sej ne pravim da so odnosi nowitzki-doncic v kurcu, sam če je luka res tak mlad da ne ve niti kak dober basket je igral dallas 2011 pol ne vem kak bo cenu j kidda. kot trenerja ga še js ne, za njegov dallas run in pa kolk sm ga drku v 2kju pa roka v ogn

 

Enkrat v enem intervjuju, ko ga je ena ženska vprašala kako je bilo igrati z nowitzkijem v prvi sezoni.. in je rekel da težko, ker je moral igrati obrambo še za njega. Tako, da po mojem Donke je precej naporen in če nisi ravno Lebron ali Kobe, ti bo hitro jebal mater, če mu nisi všeč. Ampak težkokategorne zvezde so pač take. Jason Kidda pa baje na splošno imajo igralci radi, samo da kot trener je pa meh. To sem bral na redditu. Verjetno rabijo enega, ki ga bo Donke imel rad. Ker več kot očitno mu je Carlisle šel na kurac. Kar se tiče GM... možno, da tip je dobro pokonektan med NBA zvezdniki in upajo, da bo koga privlekel. Ker donnie je bil v tem več kot očitno nesposoben. Bomo vidli. Samo jaz sem skeptičen, da bojo kaj spacali skupaj. Upam, da se bo počasi pripravil teren, da bo šel Donke v Lakerse.

Povezava do prispevka
Waslich reče pred 10 urami:

 

Enkrat v enem intervjuju, ko ga je ena ženska vprašala kako je bilo igrati z nowitzkijem v prvi sezoni.. in je rekel da težko, ker je moral igrati obrambo še za njega. Tako, da po mojem Donke je precej naporen in če nisi ravno Lebron ali Kobe, ti bo hitro jebal mater, če mu nisi všeč. Ampak težkokategorne zvezde so pač take. Jason Kidda pa baje na splošno imajo igralci radi, samo da kot trener je pa meh. To sem bral na redditu. Verjetno rabijo enega, ki ga bo Donke imel rad. Ker več kot očitno mu je Carlisle šel na kurac. Kar se tiče GM... možno, da tip je dobro pokonektan med NBA zvezdniki in upajo, da bo koga privlekel. Ker donnie je bil v tem več kot očitno nesposoben. Bomo vidli. Samo jaz sem skeptičen, da bojo kaj spacali skupaj. Upam, da se bo počasi pripravil teren, da bo šel Donke v Lakerse.

Kje pa te vidva kar naenkrat pobirata. Luka pa Dirk sta kolkr sm jest vidu čist fajn razmerje. Se mi zdi da mata težave z interpretacijo nedolžnega podjebavanja a la old man in young burger.

Povezava do prispevka

moje izvira iz bill simmons podcasta, video call z dirkom par mescev nazaj. simonsa je zanimal če ga je luka pobaru kej o 2011 dallasu pa je dirk reku da je luka uletel "reckless" (to besedo uporabi) v to ligo in ga čis nč ni zanimal o ničemer, dirk je bil old man dinozaver, medtem ko je porzingis zgleda ravn tolk starejši da je pokazu respect. sicer pa je dirk govoril še da mu je na prvem treningu nek hard foul spustil itd. nek veteranski pristop, pa ne vem ka je že blo pol, čivkala sta drug na drugega že prvi trening. uglavnem pomoje mata spoštljiv odnos danes ono medijsko. nemci uradno itak z nobenim niso skregani. ampak js iz vsega tega predvidevam da bo kidda luka gledu kot who the fuck si ti. mislim človek je hejtu carlisla ko je v basket krogih čisti genij.

glede na waslichevo poanto pa je in-game dirk ene 2 leti bil res totalno drevo na nogah. praktično ni laufu in si neki podalševal kariero tak da ga je tešk blo gledat. vrjamem da si je luka mislu: ni fajn igrat s tabo, si umazani nemec, navijal sem za miami 2011 :D

Povezava do prispevka

A ni lih bil point tistega kar je izjavil pri Simmonsu da je s tistim obnašanjem dobil Luka Dirkov respect? Ker tole si zdaj res preobrnil totalno kontra v enosmerno. :) Drugače pa valjda da je 2011 Luka navijal za njegovega Brončija in Miami, kolikor je pri 12ih letih sploh pratil NBA no. :) 

Povezava do prispevka

ma dirk že od pamtiveka ve da bo pomagu cubanu do smrti v organizaciji. mi je čist vseen kake zgodbe bojo dal v medije da je ful respecta v igri. ve se da cuban bo probu doncica držat, lake show pa taki bojo pa iz leta v let bolše trejde nudl. kar se dallasove pisarne tiče je luka spoštovan (in hranjen) kot papež. da bo luka mogu it za prvenstva v superteam sm pa izjavu po max 5 tekmah v NBAju, je vse blo jasn. pa ne jemat da mislim da ni dober, cancer je ki ga lahk sam trije lee bron jamesi prenašajo

Povezava do prispevka

Ja itak je vsem jasno da ga hoče Cuban celo kariero tam obdržat, zato pa se že zdaj izvajajo razne cringy poteze, vse samo da bi ostal dolgoročno. Vse samo igralcev ne znajo pripeljat v klub. Ne bi rekel da je cancer, ampak pač ko vidi da ima okrog sebe par igralcev ki ne naredijo nič potem pač hoče vse narediti sam. Ima pa kar nekaj zelo motečih stvari, pizdenje nonstop na sodnike namesto vračanja v obrambo recimo, potem ko da žogo od sebe stoji 3m od trojke in čaka kaj se bo zgodilo kot najboljši Harden, siljenje nekih magičnih passov ko najbolj ni treba in še kaj. Verjetno bo podpisal 4+1 z zadnjim letom player option in če ne bodo niti blizu naslova je goner itak. Cubanu še verjetno ni čisto jasno da to ni Dirk ki bo čakal 10+ let na naslov, sprejemal pay cute ipd. 

Povezava do prispevka

ne, imo mu tud ni jasn. tega se najbolj bojim da bi luka z glavo bil pri neki drugi ekipi :lol: drugače pa šok tudi da je marca objavila nek članek superhype trae younga in kao vprašanje če ni atlanta zmagala trade. po eni sami tekmi take fore, od njegovih kao. pa povsem realno lahko dobijo 4-1 hawksi po surli.

še realovci hočejo zamero. js pa saša itak hočema sam da bi luka bil srečen ... nism pa js pozabu da je iz klopi mogu v igro hodit v zadnji sezoni. osvojil mvpja iz klopi, ampak bil je na klopi zato ker je pablo lasso vidu da je cancer in mu dal za špilat kobeja po tem ko se ostali uigrajo da bojo seti štimal late game bol naoljeno. nato je kot bencher šou z nami na evro, kjer je gogi totalno carryju, se ubil skor, nato pa šou v ameriko kjer so totalno nasedl da je to zanesljiv igralec aka prva violina. številke so, ljudje so odpuščeni, 20 igralcev je zapustilo domove v dallasu.

Povezava do prispevka

Cuban mi je kot pojava totalno antipatičen, annoying as fuck. Ampak so morali nekaj narediti. Zato reorganizacija. Valda se Cuban zaveda, da s to stagnacijo v moštvu Poli dolgo ne bo v Dallasu. Brez Dončiča lahko gredo samo še tankat nekaj let. Na koncu bo Dončič tako ali tako šel v kakšno bolj prestižno NBA lokacijo, ker v Dallasu ne bo prstanov (jaz osebno bi odšel že zaradi Cubana).

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...