Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Jurus reče pred 9 urami:

Je bil folk res tako delusional, da je pričakoval Kawhija ali kaj podobnega? 

 

sem zelo realen clovek, NBA spremljam ze od zacetka 90ih, zato je moj odgovor - absolutno ne, to nisem pricakoval, niti si tega nisem zelel. 

 

sem pa kljub realnosti ocitno se vedno precej naiven, ker sem si predstavljal, da bodo Luki omogocili vsaj to, da ne bo imel vsako sezono slabse ekipe. 

 

 

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
Seth reče pred 54 minutami:

1628510925-20210809_135803.jpg

 

Lagano na piru. To jim je menda luksuz ko jih nihče ne jebe pet posto in imajo kar mir. :D 

 

Evo da od klele ne bi spoznal nobenega, samo pač ko bi videl črnca bi začel kričati Uga buga uga buga in plesati s kokosovo ropotuljico, katero imam za ta namen vedno v aktovki

 

kdo sploh je kdo ffs? :D ta z nike majico je kao dirk?

Povezava do prispevka

Dirk z nike majico ja, Michael Finley the brotha, s kapo je Kidd, kdo pa je ta četrti s hrbtom obrnjen vstran pa ne vem. Te tri so zgleda poslali na kosilo v mesto medtem ko se Cuban in Nico ukvarjata z Luko. :D

uredilo bitje Seth
Povezava do prispevka

tnx za razlago, Finleya ne bi prepoznal v 1.000 letih ker ga poznam samo iz 90s / 00s omemb v nba novičkah 

 

Kidda bi prepoznal če bi bil ful pozoren aka "V Ljubljani je Jason Kidd če ga vidiš pritisni na ta gumb in dobil boš 20 eur"

 

Dirka bi edino trofnil v prvo če bi ga videl stati s tistimi 2.11 cm pa če bi lahko videl tiste trademark zobe :D Dejansko mi izgleda dedec bolje kot ko je igral lol, domača kuhnja dela čudeže :D

 

 

  

dilar reče Pravkar:

A v bl kr en lokal niso mogl it? :D

 

Zelo res ja :D  IMO so v Kubotu in so se odsvaljkali v prvi bar zraven, če bi se jaz moral voziti z Markom Cubanom 12 ur in ga poslušati ves ta cajt verjemem da bi isto naredil :D 

 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
dilar reče pred 5 minutami:

A v bl kr en lokal niso mogl it? :D

 

Tole je Slovenska hiša Figovec ki je baje znana restavracija, sam ne poznam nič tam z onih koncev tako da bo moral kdo drug potrdit. :P :D Ampak sedeli so tako na eku pri kiosku da res zgleda na sliki kot en random kafič. :D So šli malo na kranjsko al kaj. Samo ne vejo da je luka bolj na čevapih in lepinjah. Še jih bo moral malo podučit. :mafija:

Povezava do prispevka
Galko reče pred 9 minutami:

tnx za razlago, Finleya ne bi prepoznal v 1.000 letih ker ga poznam samo iz 90s / 00s omemb v nba novičkah 

 

Kidda bi prepoznal če bi bil ful pozoren aka "V Ljubljani je Jason Kidd če ga vidiš pritisni na ta gumb in dobil boš 20 eur"

 

Dirka bi edino trofnil v prvo če bi ga videl stati s tistimi 2.11 cm pa če bi lahko videl tiste trademark zobe :DDejansko mi izgleda dedec bolje kot ko je igral lol, domača kuhnja dela čudeže :D

 

Eto na tole sem tudi sam takoj pomislil ko sem ga videl, odkar več ne igra se je ded pomladil. :) Ampak ko takole sedijo za mizo res zelo težko da bi jih prepoznal če greš samo mimo. 

Povezava do prispevka
Seth reče pred 5 minutami:

 

Tole je Slovenska hiša Figovec ki je baje znana restavracija, sam ne poznam nič tam z onih koncev tako da bo moral kdo drug potrdit. :P :D Ampak sedeli so tako na eku pri kiosku da res zgleda na sliki kot en random kafič. :D So šli malo na kranjsko al kaj. Samo ne vejo da je luka bolj na čevapih in lepinjah. Še jih bo moral malo podučit. :mafija:

 

sorry Buddy, ampak Figovec je 200 m bolj severno, tole je direkt pred Konzorcijem / kioskom Loterije Slovenije, zraven imaš pa romatnično dvosmerno cesto :D:D  No je pa res da je zraven Šuba tko da kaka luštna 16 letna tuna bi bila ziher za pogledat, samo so še to zafukal ker so počitnice :D

 

edit: imate prav, je Figovec. Se vidi cesta proti Tivolski na levi strani

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Dirk je baje mega fan sladoleda oz tako ga vedno navajajo mavs redditaši

 

tko da upam da modelu kdo pove za Viggo in tamkajšnjo kepico cheesecaka

 

ali pa za Cacao tik ob prešercu, samo če tam sproba Peru kupo je to to, dallas izgubi šefa operacij, ljubljančani pa dobimo še enega ki se mu bo čez 5 let plačevalo za inzulin :D

Povezava do prispevka
Galko reče pred 14 minutami:

Dirk je baje mega fan sladoleda oz tako ga vedno navajajo mavs redditaši

 

tko da upam da modelu kdo pove za Viggo in tamkajšnjo kepico cheesecaka

 

ali pa za Cacao tik ob prešercu, samo če tam sproba Peru kupo je to to, dallas izgubi šefa operacij, ljubljančani pa dobimo še enega ki se mu bo čez 5 let plačevalo za inzulin :D

 

misliš reč gelateria romantika

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...