Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Berbasecks reče pred 35 minutami:

 

prav uno oldschool evropski coach

DRAGANE, DRAGANE

 

drugač se seveda strinjam s tabo

Meni isto, taka balkan coach pedigre zgodba :D pa niti mi ni tolk tragično

 

Fak nas je v oš enkrat prof za telovadbo teral, ker ene par folka ni melo sportne opreme :rofl:

Povezava do prispevka
AdamSmit reče pred 1 uro:

Meni isto, taka balkan coach pedigre zgodba :D pa niti mi ni tolk tragično

 

Fak nas je v oš enkrat prof za telovadbo teral, ker ene par folka ni melo sportne opreme :rofl:

 

hehe to so te klasike

js nem nikol pozabil

meli smo blok uro telovadbe

po pouku pa final four medrazrednega basketa (gimnazija + zdravstvena)

in valda, kaj bomo mi delal pr telovadbi, bomo šli lavfat na dolge proge

lepo prosimo prfoksa (ki nas je itak redno zmerjal z invalidi in voluharji), če bi lahk kaj drugega, sploh mi k smo bli v ekipi

LOL NOPE

pol smo pa trije meli take krče v finalu, da brezveze

+ da se je cela sezona igrala 4v4 po širini, final four pa 5v5 full size, nas pa 5 al 6 v ekipi :D

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka

Torej Kidd je največje govno po govnu

 

Ampak janis se mu je zahvalil javno na tiskovki ko je osvojil prstan, LeGM je bil navdušen nad njim v LAju, Dame ga je hotel.... hmhmhmhmmmmm... kaj so novinarske bukče in clickbaiti in kaj res????????  Vse to v naslednji sezoni. 

Povezava do prispevka

Ne vem kaj je Kidd delal in kaj ni, ampak ko sem videl pri lokalnem fuzbal klubu kako model kriči na 8 letnike in kako en drug coach psihološko maltretira 14 letnike me ne bi prav nič začudilo. Zveni pa sicer kot nek oldschool coach ja, to je bilo včasih povsem normalno in marsikje še je danes. Ampak tisti res top coach bi moral vedet katerega igralca takšno lajanje motivira in katerega še bolj dotolče. Sploh ko pol prebereš kaj takšnega:

 

 

Sicer se je par let za tem skušal vrniti v ligo pri Cavsih ampak več od odigranih par minut ni šlo. 

Povezava do prispevka

Kot ze izpostavljeno, del teh zgodbic - laufanje zarad iphona - je bilo ovrzenih. Delno pa se je verjetno model cesa naucil od takrat. Res pa je tud, da je nek ipični kolerik, ki se je stepel z ženo, ko je popizdil in tudi v telovadnici verjetno hitro prevec popizdi. Kaj bi ameriski mediji rekli sele na unga Real coacha, ki se je drl na 17 letnega Doncica in mu jjebal vse po spisku :rofl:

 

Navedek

If someone writes Doncic that is just a matter of convenience and is non-prejudicial. I never complain about that. But if you change Dončić into Dončič you erase his paternal heritage and make it out to be something that it is not.

 

For decades already as soon as an -ić "makes it" the Slovenians start rendering him as an -ič, divorcing him from his maligned southern heritage.

 

I'm sorry but you can not have it both ways. You can not spend decades shitting on us, but then try to de-heritage anyone of us who makes it, and try to sneakily claim them fully for yourself, erasing our southern contributions to Slovenia.

It's almost like you subconsciously believe -ič is more prestigious, and successful southerners earn the "honor" to be elevated into fully-fledged and fully pure Slovenians.

 

uredilo bitje AdamSmit
Povezava do prispevka

haha anekdota, kako je naš trener, k smo bli konec osnovne al pa začetek srednje.

 

enmu, k se je neki pogovarjal med vajami in ni bil pozoren, fuknu zogo pa ga poklicu k je letela, un se je obrnu in kasiral sut v nos,

 

kri se ulila.

 

Ze takrat je blo to mal too much, dons bi verjetno klical Haag.

Povezava do prispevka

najbolj hardcore stvar ki sem jo videl, na srečo s srečnim koncem, je bilo v 8 razredu OŠ

 

tko trener (zraven je ravno delal pravosodni izpit in je bil še extra živčen) razlaga kaj bomo danes delal, zraven pa en kolega Dragan stoji direkt ob steni in tapka žogo

 

tup tup tup

 

tko trener začne trzat, Dragan nehi tapkat medtem ko govorim

 

Dragan tko aha aha, tapka naprej

 

trener že uno čist nakonc Dragan jebem ti mater a lahko nehaš

 

Dragan neha... in tko čez ene 15 sekund spet začne

 

tup tup tup

 

trenerju se sfuka

 

zagrabi tanajbližjo dvoransko basket žogo  (ki tehta 0,5 kg)

 

steče do Dragana, ki stoji ob steni

 

in mu z silo, s polnim šutom, nabije z nogo basket žogo v glavo

 

IMO lahko še danes hvalita Boga in on in Dragan, da ga je falil, ker da bi ga pa tisti šus zadel v glavo in potem s temenom v betonsko steno... ne bi bilo ok

 

kar zanimivi dogodki ja :D 

Povezava do prispevka
Galko reče Dne, 13. 8. 2021 at 14:00:

najbolj hardcore stvar ki sem jo videl, na srečo s srečnim koncem, je bilo v 8 razredu OŠ

 

tko trener (zraven je ravno delal pravosodni izpit in je bil še extra živčen) razlaga kaj bomo danes delal, zraven pa en kolega Dragan stoji direkt ob steni in tapka žogo

 

tup tup tup

 

tko trener začne trzat, Dragan nehi tapkat medtem ko govorim

 

Dragan tko aha aha, tapka naprej

 

trener že uno čist nakonc Dragan jebem ti mater a lahko nehaš

 

Dragan neha... in tko čez ene 15 sekund spet začne

 

tup tup tup

 

trenerju se sfuka

 

zagrabi tanajbližjo dvoransko basket žogo  (ki tehta 0,5 kg)

 

steče do Dragana, ki stoji ob steni

 

in mu z silo, s polnim šutom, nabije z nogo basket žogo v glavo

 

IMO lahko še danes hvalita Boga in on in Dragan, da ga je falil, ker da bi ga pa tisti šus zadel v glavo in potem s temenom v betonsko steno... ne bi bilo ok

 

kar zanimivi dogodki ja :D 

Hehe, zelo podobna zgodba... Na treningu rokometa v OŠ. Sošolec, s katerim sva skupaj trenirala, je nekaj jezikal, medtem ko je trener razlagal o ne vem čem. Že na splošno je bil ta sošolec "rahlo" problematičen in je stalno špilal frajerja. Trener (balkanac stare šole, drugače legenda in dobrih živcev) prime rokometno žogo in mu jo s polnim šusom zabriše direkt v levo stran čela, da mu je glavo zabilo v betonsko steno galerije, ki je zajemala en del telovadnice. Presenetil je vse nas in seveda tudi njega, ki mu je glava zanihala kot lutki v izložbi. Niti malo ni bil pripravkjen na to. Samo pogledal je v prazno in se opotekel v garderobo. Mi pa samo :blink:

Smrtna tišina. 

 

Naslednjič je prišel na trening - kot da ni bilo nič. Danes bi ta (zdaj že pokojni) trener verjetno končal na sodišču. Tega ne bom nikoli pozabil. :)

 

Povezava do prispevka

Že lani so bili obupni v obrambi, zdaj so pa dobili na roster še Grahama, ki je 0 v obrambi in Valanciunasa, ki je zelo average obrambni igralec. Nimam pojma, kaj sploh oni želijo zgraditi okrog Ziona, ampak trenutno ne izgleda dobro in pomoje jih čaka še ena zelo slaba sezona.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...