Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Jurus reče pred 11 urami:

 

"Clippers legit just did a 2k trade finder deal for absolutely no reason"

 

"Lou Will, Pat Bev and Trezz were the ones that did victory laps when the Clippers got Kawhi and now two years later none of them are Clippers"

Letos brez Kawhija nimajo sans tko al drugac. Sam glede na to da nimajo picka se jim ne splaca tankat.

Povezava do prispevka
Kastor reče Dne, 12. 8. 2021 at 9:15:

Evo američani bodo zmagal olimpijske 3x3 z undersized shootfirst playem, ki ne igra obrambe :)

 

 

 

A to da ne igra obrambe je razlog zakaj ga nobena ekipa ne podpiše? Malo se mi smili, tip je predober da ne bi igral v NBA

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 9 urami:

A to da ne igra obrambe je razlog zakaj ga nobena ekipa ne podpiše? Malo se mi smili, tip je predober da ne bi igral v NBA

 

si gledu tud kaj efficiency po 2017 poleg obrambe?  En redkih bullshit Jxmy videov.  

Da bi bla mogoče kaka korist, bi mogu ekipo nardit okol njega. Ampak zakaj bi?

Povezava do prispevka

Meni je boljši oz. zabavnejši slovenski, čeprav sem kdaj poslušal tudi hrvaškega, ki je bolj strokoven in resen. Se mi pa zdijo ti "naši" podcasti precej boljši od ameriških drama queenov, ki skušajo iz vsake malenkosti narediti senzacijo. No mogoče pa le ne poslušam prave, me zanima če kdo priporoča kakšnega?

Povezava do prispevka
dandzo reče pred 38 minutami:

Bom pocekiral. Do zdaj mi je bil ves slovenski NBA content tako tezek cringe, da sem ugasnil vse po dveh minutah.

 

Štucin, un k z njemu komentira pa ta k komentira evroligo na Sportklubu

V 3 sezonah so napolno zaplaval v ene interne fore tko da at this point bi reku da rabiš mal da not padeš, sploh po koncu sezone govorijo o basketu sam še ene 60% časa

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
dandzo reče pred 3 urami:

Kdo pa ma na cez tale slovenski dvokorak?

Lowe post je dober podcast, kjer ne pretiravajo v stilu First take in podobnega sranja.

 

Ko smo že pri First Takeu

 

Navedek

Max Kellerman is expected to be removed from ESPN's First Take 'for more extended duty on TV and ESPN Radio,' Front Office Sports reports

 

Povezava do prispevka
reder reče pred 4 urami:

Meni je boljši oz. zabavnejši slovenski, čeprav sem kdaj poslušal tudi hrvaškega, ki je bolj strokoven in resen. Se mi pa zdijo ti "naši" podcasti precej boljši od ameriških drama queenov, ki skušajo iz vsake malenkosti narediti senzacijo. No mogoče pa le ne poslušam prave, me zanima če kdo priporoča kakšnega?

Speak for yourself gladko najboljša oddajat, tut kemija med wiley in acho je top 

Povezava do prispevka
reder reče pred 9 urami:

Enkrat sem eno za drugim gledal angleški MNF z Nevillom in Carro, takoj za tem pa tisto oddajo od Shaqa in Barkleya. Pri obeh naj bi šlo za športno analizo, le da gre pri američanih za osebe s posebnimi potrebami v primerjavi z angleško. 

Nev pa Carra sta pač analysta prvo vse ostalo drugo

Inside NBA so pa trije (+1) modeli k so slučajno bili profi basketaši ki so najprej entertainerji pol pa dolgo nič

Barkley itak direkt pove da sploh ne gleda basketa ki ga ne komentira pa hodi v studio shitpostat irl

uredilo bitje TitanG
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Barkley je meni zelo na mestu, ker ne dlakocepi in meni osebno deluje, da pove veliko krat, kar si drugi ne upajo na glas. Čeprav ja ima tudi on svoje štose. Kenny je načeloma kul, samo včasih se špila bolj enega politika, kot analitika/enterteinerja. Pa ne mislim, da dejansko govori o politiki, ampak malo tko, hoče bit všečen in potem zapelje oziroma razvije svojo smer debate, ki na koncu nima ene logike. Razen to, da hoče bit všečen. Shaq je joke in za moje pojme neprebavljiv. On dejansko je res samo in izključno enternejner. Pa še to slab.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...