Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

tipo bo s tem tempom gladko na Shaq kilažo uletel, s tem da je 15 cm nižji :D :D 

 

MIHA_IS_GOD reče pred 10 urami:

Ves cas se je govorlo da mu sklepi ne bodo zdrzal ce ne bo zgubu teze, ampak jebes, jambalaya pa gumbo sta bolj mamljiva.

 

Sem pogooglal jambalaya, izgleda ko neka southern paella, instantno sem ratal lačen pa sem klele v mrzlih in meglenih Vevčah, pizda izgleda nice ej

 

B2xjzO.jpg

 

sam to te pa res Bog štrafa no, imaš probleme z debelostjo in rad ješ ko mlinček, potem te pa še drafta mesto, ki ima očitno eno najboljših kulinaričnih okolij v ZDA :D 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

also, kaj si kej mislite o tem novem "nepiskanju shooting favlov"

verjetno vsi še kr pozdravljamo, ampak mene ena situacija npr. zmoti in mislim, da bi še vedno moral biti favl

in sicer izključno, ko obrambni igralec na veliko nasede na pump fake, pa potem napadalec pri metu (ko je obrambni še v zraku) skoči naprej vanj 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 10 urami:

tipo bo s tem tempom gladko na Shaq kilažo uletel, s tem da je 15 cm nižji :D :D 

 

 

Sem pogooglal jambalaya, izgleda ko neka southern paella, instantno sem ratal lačen pa sem klele v mrzlih in meglenih Vevčah, pizda izgleda nice ej

 

B2xjzO.jpg

 

sam to te pa res Bog štrafa no, imaš probleme z debelostjo in rad ješ ko mlinček, potem te pa še drafta mesto, ki ima očitno eno najboljših kulinaričnih okolij v ZDA :D 

Mal bolj zacinjena paella, ja. Dost proper zadeva.

Povezava do prispevka

Pa baje je precej razpizden zaradi tega :D No sej ampak a je vreden? Res je mlad, močan, atletski, hud v obrambi, zanesljiv... Ampak a je to dovolj v modernem NBA za max?

 

 

Drgač je pa NBA.com objavil svoj overall power ranking pred začetkom sezone

 

https://www.nba.com/news/power-rankings-2021-22-week-1

 

1. Bucks

2. Nets

3. Suns

4. Jazz

5. Lakers

6. Mavs

 

 Wery interesting. Lovke mn3njalnika / rtvslo.com komentatorjev so zelo dolge :D

 

 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Galko reče pred 9 urami:

Pa baje je precej razpizden zaradi tega :D No sej ampak a je vreden? Res je mlad, močan, atletski, hud v obrambi, zanesljiv... Ampak a je to dovolj v modernem NBA za max?

 

 

 

Vprašanje ni al je vreden

vprašanje je al mu bo v RFA nekdo fuknil max, in odgovor na to je "skoraj zagotovo"

če ga potem hočeš obdržat je isti kurac a mu ponudiš max zdaj al počakaš, s tem da ga ena opcija razpička druga pa ne

Povezava do prispevka
AdamSmit reče pred 6 minutami:

Sam drugi lahko ponudijo manj in potem, tudi če Phoenix matcha, je to manj, kot bi bilo, če mu phoenix ponudi direkt

Razlike je pa kok, 5 mio pa en let

če se greš predrkavat za 5 mio pol bolje da ga zdej direkt trejdajo ker bo verjetno itak hotel ven če bo imel vsaj spodobno sezono

Povezava do prispevka
TitanG reče pred 3 urami:

Razlike je pa kok, 5 mio pa en let

če se greš predrkavat za 5 mio pol bolje da ga zdej direkt trejdajo ker bo verjetno itak hotel ven če bo imel vsaj spodobno sezono

suns can still offer it to him later at the $173/5, where as other teams can only do the 4 =3+1/$128 M

Povezava do prispevka
AdamSmit reče Pravkar:

suns can still offer it to him later at the $173/5, where as other teams can only do the 4 =3+1/$128 M

wow

35 p/a vs 32 p/a, še manj k sem reku

s tem da maš pri enem 5 let kontrole pri drugem 3

pač sunsi gemblajo da bo slab in/ali da ni zamerljiv, kar je imo glupo za popizdit, sam živi bili pa videli

 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 52 minutami:

Pač lastnik Sunsov je prebral da old school centri nimajo placa v max plačah debatah, mal ga je še ritka zapekla ker niso vzeli Polija ali Traeja in je rekel ko te jebe crni sinko :D Če nisi Giannis / Jokić / Embiid tip centra se ti folk samo smeji v diskaču in te obmetava z bananami

 

 

 

Ayton je bil izbor lastnika ostali (Kokoskov) so hoteli Doncica.

 

uredilo bitje Mutombo
Povezava do prispevka
Galko reče pred 6 urami:

Pač lastnik Sunsov je prebral da old school

 

lastnik Sunsov je predvsem debil.

 

ko sta Dragić (vse kar je imel na banki do tistega trenutka) in njegov manager (dve hipoteki na svojo hišo) zbirala dinarčke, da sta pokrila razliko do polne odškodnine bivšemu Dragićevemu klubu pred pridružitvijo Sunsom, jima je tip posodil denar pod takšnimi pogoji (se je izkazalo na koncu), da bi ju prišlo ceneje, če bi šla po denar v neko random banko. :D

 

pač, tip je stiskač in oportunist.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 6 urami:

Pač lastnik Sunsov je prebral da old school centri nimajo placa v max plačah debatah, mal ga je še ritka zapekla ker niso vzeli Polija ali Traeja in je rekel ko te jebe crni sinko :D Če nisi Giannis / Jokić / Embiid tip centra se ti folk samo smeji v diskaču in te obmetava z bananami

Jokić in Giannis sta kar nekaj časa rabila da sta postala top igralca.

 

Ayton je top pick ki je soliden in ne bi bil najslabša max pogodba v NBA. Je razumljivo da jo pričakuje. Centri ponavad rabjo več časa in če postane all nba igralc v tem času  bo čez tri leta samo pomahal v slovo za nič.

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...