Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Philo sem odpisal ze med sezono ... Miami je odpisan tako ali tako od vseh, verjetno pa max kakšno finale konference...

 

Kolikor sem bral je pri Denverju Jokic okuzen z Covid, tako da vprašanje kako bo okreval...Recimo Gobert pri Jazzih je izjavi da še ni povsem prebolel Covid-19...Tako da še veliko je teh vprašanj...

 

 

Povezava do prispevka
Matic33 reče pred 2 minutama:

Philo sem odpisal ze med sezono ... Miami je odpisan tako ali tako od vseh, verjetno pa max kakšno finale konference...

 

Kolikor sem bral je pri Denverju Jokic okuzen z Covid, tako da vprašanje kako bo okreval...Recimo Gobert pri Jazzih je izjavi da še ni povsem prebolel Covid-19...Tako da še veliko je teh vprašanj...

 

 

Js pa Phile še ne bi odpisu. Bomo vidli kaj so pripravili v tem premoru. Miami upam, da je še v boljši formi ;)

Uf to sem pa pozabu... sam Jokerja to ne bo prizadelo ;)

Povezava do prispevka
Bogi77 reče pred 16 minutami:

 

Ja je bil ključen takrat ko se ga je s Carmelom v Denverju zapil in so mel Lakersi avtocesto do naslova... takrat je bil pa res ključen igralc. V tisti seriji ko pa ti misliš da je bil ključen pa vsi dobr vem da je blo celotno vodstvo lige tako da .. ne bi js o tem :D

43% je metal trojke v tistem playoffu pa dajal 12 ppg, dejansko je bil med key playerji tisti playoff, tudi ombrambo je igral dobro takrat kolikor se spomnim, pa tiste tri zaporedne trojke v finalu za priključek

 

ja razumem da je izpadu klovn kasneje, še vseeno je pa dobil skok proti kdju in jim skoraj omogočil zmago, je pa dejstvo da bo tisto leto itak spušili v vsakem primeru ker so meli res bedno ekipo

 

pred tem je pa bil igralec ki si ga lahko v velkih trenutkih dal na igrišče pa se ni ustrašu priložnosti, kot se je mnogo keri drugi igralec, ki se potem na big stagu skriva

 

v kakšni formi je trenutno pa je brezveze govorit, ker ga noben od nas ni videl igrat že dve leti ampak dobro so pač zapolnili roster po temu, ko je izpadel bradley, sej veliko izbire niso meli med free agenti

Povezava do prispevka
Matic33 reče Dne, 30. 6. 2020 at 13:23:

 

Tudi men so raptorji zelo nevarni, ekipa je res zelo pokrita na vseh polozajih. Greak freak pa ja, če mu zapreš raketo bo tezko kaj veliko naredi...Boston tudi mogoče kaj naredi, samo verjetno res ne..

 

Na zahodu pa se mi zdi da lahko preseneti Dallas, upam no, za kakšno finale konference. Samo v prvem krogu ne smejo dobit Clippersov. Rakete pa ali bo polom ali pa finale :)

 

Ti si pa res optimist :D

Povezava do prispevka

Mogl bi Donke gor pisat :D 


EDIT: drgač me pa še skoz nasmeji ta obrat ameriških komentatorjih glede Luke iz he's a bust, v he played against grown men since he was 13 years old (kje da fak so našl to 13ico :D)

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka

Bradley Beal dokončno odpovedal sodelovanje v Disneylandu, domnevno zaradi poškodbe rame. Wizzards prihajajo brez Walla, Beala in Bertansa. Pomojem se že sprašujejo, kaj jim je bilo tega treba in kje je point, da so en mesec brez stikov z družinami. Pismo, v ABA ligi bi se matrali za napredovanje, tukaj bodo pa kolateralna škoda :D

Povezava do prispevka

Zdej imajo ekipe priprave in selitev v orlando.

 

En cel kup folka je pozitivnega. 7 ekip od 22ih trenutno nima treningov.

 

Menda bo moral igralc v primeru da fase covid pocivat dokler ni negativen. Sam to je potencialno cela jeba ce ga recimo okuzi kdo iz nasprotne ekipe po tem ko ni vec nekih sans za napredovanje. Recimo igralc Netsov okuzi Giannisa v zadnji 4. tekmi prvega kroga PO ker je sel popivat dva vecera pred tem. Mmocno upam da tistti njihovi testi uspejo zaustavt sirjenje.

Povezava do prispevka
Slick reče pred 6 minutami:

A ni tako, da gredo vsi ob prihodu v Orlando v karanteno in šele po nekaj zaporednih negativnih testih v mehurček? Je pa tudi Silver pojasnil, da ob prvem primeru širitve virusa znotraj mehurčka, se zadeva prekine v celoti.

 

Če sem jaz prav zastopil, naj bi bli najprej ob prihodu v Orlando vsi v izolaciji nekaj časa. Silve je reku, da ob posameznih primerih ne bodo ustavljal tekem, če se bo pa zadeva začela širit, potem bodo pa ustavili ja.

Povezava do prispevka

Breaking news: Jamal Crawford in Michael fucking Beasley podpisujeta za Brooklyn Nets! Tole bo finale konference fantje :D

 

Čakam, da bo kakšna ekipa podpisala še koga iz BIG3. Amare Stoudemire, Corey Maggette in Cuttino Mobley so moji favoriti.

uredilo bitje Slick
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...