Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Od teh zgornjih upam, da gre v Chicago, drgač pa kaki Bucksi bi bli tut proper.

 

A Dallasu se pa ne da al kako

 

Glede LeBrona malega pa res tist k te fotr z resourci, svojim legacyem pa potem še stimulacijo ekipam porine da si en izmed prvih pickov -> in ti dobesedno zagotovi en konkretn keš in najboljše možno izhodišče za NBA. Po eni strani edino pravilno in well played. Po drugi strani se ti zdi pa cringy :)

 

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 3 urami:

Zgleda da je Dragič najbližje Netsom. 

 

Glede na to, da je njegov bivši mentor tam trener, je bila to vedno zelo verjetna opcija. Vsaj po temu, ko je Dallas izpadel. Pa še Kyrie je fuknjen in zna še večjo vlogo dobit :D

 

Naj bi mu zaenkrat pa samo Nash pitchal

uredilo bitje Jurus
Povezava do prispevka

Sem ga imel v fantasy ekipi lani. Vsako tretjo tekmo je bil out zaradi "Personal reasons". Enkrat je sredi najostrejših covid ukrepov izginil in šel na zabavo brez mask. Niti se mu ni dalo potem prist nazaj. En teden ja samo partyjal, preden se je potem lotil izolacije za vrnitev v ligo :)

Povezava do prispevka

Pomojem zadnji Allstar Saturday da sem gleal v zivo.....

Ajd trice so mi fajn, pa pac ne mors neki vel9ik spreminjat in mi je kul

 

Ampak druga dva eventa, kaj je p'a to eno sranje ratalo....

Za cesnjo na torti ti pa se med eventi  Stephova zena reklamiria njen nov reality, Steph pa zraven stoji ves cucknjen....:wacko:

Povezava do prispevka

  

vlaho reče pred 3 urami:

 

 

Respect 

 

 

 

na zgornjem screenshotu izgleda ko da mu bo na polno zlomil nos, pol bo pa vreščal Komu si ti šlatal pičko?!?! medtem ko ga bodo stran vlekli varnostniki 

 

pizda no, model izgleda jezen ko prasec tudi pri 60ih in ko gre prijateljsko objet nekoga, res absolute goat v vseh ozirih :D 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 minutami:

  

 

 

na zgornjem screenshotu izgleda ko da mu bo na polno zlomil nos, pol bo pa vreščal Komu si ti šlatal pičko?!?! medtem ko ga bodo stran vlekli varnostniki 

 

pizda no, model izgleda jezen ko prasec tudi pri 60ih in ko gre prijateljsko objet nekoga, res absolute goat v vseh ozirih :D 

 

:D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...