Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

boš reku da ne morš neki hejtat, ker so slovenci zravn? a dej no, z lahkoto dam en primer - UEFA

 

drgač še dobr da je zmagal evropsko, ker ima Dragič par failov v svoji NBA karieri, kjer je v Shaqtin' a fool maniri izgubu žogo. Prej sem ga bolj po temu poznal

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 minutama:

boš reku da ne morš neki hejtat, ker so slovenci zravn? a dej no, z lahkoto dam en primer - UEFA

 

drgač še dobr da je zmagal evropsko, ker ima Dragič par failov v svoji NBA karieri, kjer je v Shaqtin' a fool maniri izgubu žogo. Prej sem ga bolj po temu poznal

 

Model, odkar obstajamo kot država imamo 2 zares relevantna košarkarja v NBA in js naj hejtam ekipo od enega od njiju? :D  I think not

Mi gre pa brookin kot tak še vedno na rac, niso funkcionalna ekipa, kej tazga bi js sestavil kot noob iz kavča. 

Povezava do prispevka

Točno to. Meni je bil Brooklyn veliko bolj všeč z Allenom in Russelom, pa Harrisom in bolje bi bilo, če bi gradili z Allenom naprej. Sem vesel, da so Netsi out, skačem od veselja, ker je bla metla ampak, mi je žal Gogija ko sto mater. Ampak, če igra Boston, me ne zanima, kje igra kak Slovenec; proti Bostonu se navija za ekipo. Naj naš hommie odigra dobro tekmo, ampak naj puhne. žal.:)

 

par failov.... pa kateri športnik jih nima? kdor dela, ta greši. še Zidane ma fail. Ker je francoz, jebiga...:blush:

uredilo bitje Gogy
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 5 urami:

:( ne maram ljudi, ki so uspešni v življenju a se vseeno obnašajo razvajeno :( 

Kaj točno je oa naredu narobe? A ker je v slovenskem intervjuju reku da mu ne dogaja ker so ga trejdal v Toronto? Kar so pol konkretno napihnil v medijih po slabem prevodu.

 

Sej je šel v Toronto in igral par tekem. Nakar so ga nehal igrat ker so hotli igrat z mladimi. Z dovoljenjem Toronta je pol šel v Miami kjer ma familijo namest da bi celo zimo ždel v kanadi.

 

Čist isto kt Simmons, ja.

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 20 minutami:

Kaj točno je oa naredu narobe? A ker je v slovenskem intervjuju reku da mu ne dogaja ker so ga trejdal v Toronto? Kar so pol konkretno napihnil v medijih po slabem prevodu.

 

Sej je šel v Toronto in igral par tekem. Nakar so ga nehal igrat ker so hotli igrat z mladimi. Z dovoljenjem Toronta je pol šel v Miami kjer ma familijo namest da bi celo zimo ždel v kanadi.

 

Čist isto kt Simmons, ja.

 

To da je nespoštljivo rekel, da ima večje ambicije kot nek Toronto, nato dobesedno lahko izbere katerkoli klub v NBA in izbere klub, ki je še veliko manj konkurenčen od Toronta in ki izpade še pred Torontom. Verjamem, da jim je v Kanadi bolj smešno kot pri nas kjer je nek igralec svetnik brez napak zato ker dobro igra basket. :D

  • Račka +1 1
  • Trol 3
Povezava do prispevka
reder reče pred 49 minutami:

 

To da je nespoštljivo rekel, da ima večje ambicije kot nek Toronto, nato dobesedno lahko izbere katerkoli klub v NBA in izbere klub, ki je še veliko manj konkurenčen od Toronta in ki izpade še pred Torontom. Verjamem, da jim je v Kanadi bolj smešno kot pri nas kjer je nek igralec svetnik brez napak zato ker dobro igra basket. :D

Je pač slabo izbral jebiga, ampak od contenderjev vprašanje kolk je mel kej izbire. Vem da so ga Lakersi resno hotli, kar bi bil še bolj zajeb. Bucksi bi bli boljša opcija sam vprašanje če so mu sploh dal ponodbo. Dallas je bil zagret do trejda za dinwiddija, pol ga niso več rabil.

 

Kar nima nič s tem da v Torontu ne bi igral. Zdej ko se je Freddy poškodval mogoče clo bi, sam takrat to ni blo glih v planu, ane. Po slabem začetku sezone je njihov športni direktor reku da je rebuild season pa da nimajo ambicij in hočejo igrat mlade za prihodnost. Siakam je gnojil. Da še niso izpadli ni tolk njihov uspeh kt je spet kolaps Philadelphie, podobno kt lani ko so jih Hawksi izločil.

 

Za svetnika si ga sam ti oklical. Ko je folk še mislu da bodo Netsi resni contenderji ni noben govoru da je zajeb. Lahko je bit po vojni pameten al nekej.

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 25 minutami:

Je pač slabo izbral jebiga, ampak od contenderjev vprašanje kolk je mel kej izbire. Vem da so ga Lakersi resno hotli, kar bi bil še bolj zajeb. Bucksi bi bli boljša opcija sam vprašanje če so mu sploh dal ponodbo. Dallas je bil zagret do trejda za dinwiddija, pol ga niso več rabil.

 

Kar nima nič s tem da v Torontu ne bi igral. Zdej ko se je Freddy poškodval mogoče clo bi, sam takrat to ni blo glih v planu, ane. Po slabem začetku sezone je njihov športni direktor reku da je rebuild season pa da nimajo ambicij in hočejo igrat mlade za prihodnost. Siakam je gnojil. Da še niso izpadli ni tolk njihov uspeh kt je spet kolaps Philadelphie, podobno kt lani ko so jih Hawksi izločil.

 

Za svetnika si ga sam ti oklical. Ko je folk še mislu da bodo Netsi resni contenderji ni noben govoru da je zajeb. Lahko je bit po vojni pameten al nekej.

 

Ne moti me, da je izbral Netse, tudi sam nisem mislil, da je slaba izbira v tistem trenutku. Je pa smešno in pravilno, da so po takem komentarju prilezli dlje od njega. Me prav zanima kaj ti ti rekel, če bi nek igralec o tebi ljubem kljubu (če ga imaš) rekel, da tam noče bit, ker ima večje ambicije. In to to klubu ki je bil daleč pred Netsi že v rednem delu in so bili pred kratkim prvaki  Zelo nesramno ne glede na to, da ga tudi sam zelo cenim na terenu. 

Povezava do prispevka

A si sploh vidu intervju? Polet med dopustom ko so ga trejdal je za slovenskega novinarja mal mencal da za Toronto pa glih ne bi. Takrat se je itak mislilo da ga bodo takoj trejdal naprej al pa ga izplačal ker v trejdu je bil sam za izenačenje pogodbe Lowrya. Ko je odgovarjal je mislu da ne bo začel sezone v Torontu.

 

Ja lahk bi dal kak bolj profesionalen generičen odgovor.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 3 urami:

Toronto ma vsaj šanse, Netsi so bli sweepani

 

Mogoče pa slovenci niste tok drgačni od srbov, skos treba svoje hajpat in branit pred drugimi, da se vam da, majketi


Če česa ne gre očitati Goranu je to ošabnost ali razvajenost. Veliko prej vrsti drugih slovenskih košarkarjev ali športnikov nasploh, kar ovrže tvojo tezo. To da na plan prinašaš etnično/nacionalno pripadnost (kateri deloma pripada tudi Goran) pa več pove o tebi, kot o tistih ki njegovo kariero na (kot ob) igrišču globoko spoštujemo.

Ex-post seveda lahko zaključimo da je šlo za slabo odločitev. Lahko mu očitamo kratkovidnost ali pomankanje strateškega mišljenja. Morda celo preveliko čustveno labilnost glede na informacije kaj ga je v podpis v Brooklynu prepričalo. Da pa bi mu privoščili trenutni izplen njegove slabe odličitve ... res ne vem iz kakšnih temnih globočin privre takšna zloba, in kakšni ljudje se naslajajo v nesreči drugih.

Kdo ve, morda pa je športni rezultat celo postranskega pomena in mu je novo dinamično okolje v NY/BKN pomagalo odmisliti bolečine v zasebni sferi.

Če bi bil le kanec tega hejterstva sposoben preliti v samokritiko, verjetno v roki ne bi več držal mikrofona.

uredilo bitje Melaho
Povezava do prispevka

Gogi je profi kosarkas…nima veze ki spila pa zakaj spila. Tisti ki ga po vsem tem hejtate ste bol za aba ligo pa se tam osredotocite na igralce.

 

edino kaj mu jaz malo zamerim je…da ni hoto it na olimpijske ko bi gladko lahko..pa si ga bluzo o neki penziji…..se picko bi pozabo doli pa kako drugo teensico magari kresno in spilo basket…a on samo komentiro vse tekme…na igriscu pa ga krvavo potrebovali…medaljo odnesli z njim.

Povezava do prispevka

Me zanima kaj bo Dallas naredil proti PHX big menom, če pridejo oboji naprej. Dans sta zelo lepo kuhala Ayton in McGee proti New Orleansu, s tem da imajo slednji Valančunisa in Nanca, ki ni sta glih smollerja :D Nekajkrat so celo igrali z obema naenkrat, aytonom in mcgeejem. Joj ko bo luštno pod košem, če bodo isto sprobali VS Mavs :D  

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...