Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

MIHA_IS_GOD reče pred 1 minuto:

Dons bo verjetno konc PO za Dallas. Porabil so vse trike, resi jih lahk sam se odlicen met za 3, sam dvomim da jim bo Phoenix puscal odprte mete.

 

Upam da Luka pol ne gre popivat cez poletje pa da dela na kondiciji in moci. Sam sej vemo da bo konc septembra spet bajsi.

 

Dej dej, tist trener od Michaela Jeffreya Jordana ga bo vprašu, call me when you wanna start training for next season, pa mu bo Donke reku:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"I'll see you in October..."

 

Michael_Jordan_crying.jpg

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 3 urami:

Dons bo verjetno konc PO za Dallas. Porabil so vse trike, resi jih lahk sam se odlicen met za 3, sam dvomim da jim bo Phoenix puscal odprte mete.

 

Upam da Luka pol ne gre popivat cez poletje pa da dela na kondiciji in moci. Sam sej vemo da bo konc septembra spet bajsi.

 

Pomojem, dobi letos kakega nutricionista iz kluba, ki mu bo delal družbo čez poletje.  Nema više burekov in podobnega junka. 

Povezava do prispevka

Uf nedelja torej. 

Mi je res neverjetno, tista ekipa ki igra doma, kot da bi bila neka druga kot tista v gosteh. Ok ja so sodniki, ampak vseeno. Kar seveda ni v plus Mavsom. CP3 dans povsem neprepoznaven, Crowder nula. Na drugi strani celo Dinwiddie opraviči svojo plačo. Luka pa :avadodo:

 

Nič grem nazaj zdaj še mal Marjanoviča gledat :mafija: Ko on vstopi, se lahko sprostiš, ker je tekma že odločena. 

 

 

Povezava do prispevka
dilar reče pred 36 minutami:

 

Mogoče bo pa en 60 game prhranu za nazadnje :)

 

A je drgač igral kej obrambe včer al je spet igral drevo na impro ligi?

Dober je bil. Pač hecno je gledat, ker ne igra nič posebnega, da bi rekel, kolk mu not leti, pol pa kr naenkrat na 30 točkah :D

Povezava do prispevka
dilar reče pred 1 uro:

A je drgač igral kej obrambe včer al je spet igral drevo na impro ligi?

 

Kar solidno, za njegove standardne pa odlično hehe. Predvsem je PHX deloval popolnoma, ampak res popolnoma brez energije, idej in želje. Meni to res ni jasno, kaj se ti mora zgoditi, da pride do take situacije. Prov samo pokazati so se prišli. Če bi bil manj inteligenten ali levičar, bi verjetno začenjal verjeti v teorije zarote, ker tole je bilo res mega weird :D Pizda igraš za jebene conf final, na igrišču pa izgleda, kot da si prišel namerno zgubit in da bi rad šel čimprej domov na dodatno tekmo.

 

Je bil pa Poli že v 3. četrtini tako skurjen, da je komaj hodil. Prov videl si ko je recimo bil favel nad njem in se oglasi piščalka, pa je tip samo obstal in dihal - navadno vedno potem še izvaja neke trick shotse, meče od semaforja itd, zdej pa sam ninja deth. Še dobro, da je bila tekma nameščena ekipa PHX tako mega neučinkovita, ker model ne bi mogel narediti absolutno nič v zadnji četrtini, če bi ga resno prijeli.

Povezava do prispevka
Jurus reče pred 16 urami:

 

On ali Saddiq Bey. Bey je itak bil choice polovice FOja in pol fanbase-a vključno z mano. Bane pa isto, s tem da kot si rekel, mu je še Dallas bila prva želja, je bil na treningu pri njih pred draftom in še sam je rekel, da odlično paše v ekipo.

 

Fak, ne mi tega govort. Z Baneom se sploh nebi več o Phoenixu pogovarjal. 

 

Drugače res čudna serija, Dallas že zdavnaj presegel pričakovanja. Ta Phoenix ma dva obraza, sicer jih ma tut Dallas, sam od njih se je ta on-off sistem nekak pričakoval glede na ekipo. Sam da si Phoenix, ki prej 11x ni zgubu prot Dallasu in s tremi heroji na igrišču pa nemorš enga Lukca domov poslat v zglednem času... spizde. Če sem jim pred začetkom serije še mal privošču naslov se mi sedaj kr mal gabijo, + Booker s temi ogabnimi forami, CP3 mi je sicer kralj samo ko ga več gledam mi res dosadi ta njegov skisan fris, res upam da jih ven fuknejo za max pain. 

 

Edit: kok je šans, da fašemo tekmo v nedeljo po nekem zglednem času? 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
kemik reče pred 3 minutami:

 

Fak, ne mi tega govort. Z Baneom se sploh nebi več o Phoenixu pogovarjal. 

 

Drugače res čudna serija, Dallas že zdavnaj presegel pričakovanja. Ta Phoenix ma dva obraza, sicer jih ma tut Dallas, sam od njih se je ta on-off sistem nekak pričakoval glede na ekipo. Sam da si Phoenix, ki prej 11x ni zgubu prot Dallasu in s tremi heroji na igrišču pa nemorš enga Lukca domov poslat v zglednem času... spizde. Če sem jim pred začetkom serije še mal privošču naslov se mi sedaj kr mal gabijo, + Booker s temi ogabnimi forami, CP3 mi je sicer kralj samo ko ga več gledam mi res dosadi ta njegov skisan fris, res upam da jih ven fuknejo za max pain. 

 

Edit: kok je šans, da fašemo tekmo v nedeljo po nekem zglednem času? 

če bo game 7 celics bucks potem bo, če ne bo pa ameriški večerni termin

Povezava do prispevka

Ne me jebat kako lahko sodniki ta njegov manever spregledajo že četrtič to serijo? In spet je bil prekršek dosojen Mavsom lol. Skupil jo je pa CP3 po prstih ampak premalo na žalost. Nisem škodoželjen ampak majkemi do stropa bi skakal če bi Crowder svojega poškodoval s temi rokobroskimi...

 

 

Povezava do prispevka

Če Sunsi tole izgubijo potem se lahko Booker z njegovimi izjavami, kremženjem in flopanjem res samo v zemljo pogrezne od sramu lol, da ne omenjam njihovih navijačev na twitterju. Konkretno boljša ekipa ki je res perfektno sestavljena ima razen proti Dončiču tudi zeeeeelo dolgo klop pa ne morjo zmagat serije v 6 tekmah... In to ob dejstvu da Luka ni pri metu lol.

 

Sam ja danes je bil Dallas pripravljen na pretep na obeh straneh igrišča. Tud ko jih fašejo se ne kremžijo ko kisle kumare ampak igrajo naprej, ter se očitno še šalijo na račun Aytonovega komolca :)

 

LD77+JB 

51 točk

12 skokov

10 asistenc

7 ukradenih

1 izgubljena

 

DB+CP3

32 točk

10 skokov

7 asistenc

3 ukradene

13 izgubljenih

 

Dallas je to serijo absolutno presegel zmožnosti svoje ekipe in neglede na rezultat lahko gredo res zelo zadovoljni na počitnice, če jim ne uspe. V nasprotnem primeru so pa pripravljeni na pretep z naslednjo ekipo, ki bo na papirju absolutno lažji nasprotnik neglede na to kdo zmaga MEM:GSW serijo.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...