Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

 

 

fak, do zadnjih pet minut so se Memphis dobr držal, pol pa dve srečni trojki pri GSW in bye bye

 

Memphis imajo komot championship worthy ekipo v roku treh let, ker Lakers se ne bodo nazaj sestavil, Clippers so uganka, GSW se stara (čeprou majo hudo ekipo tud za pol), Suns bodo zgubil Paula in bodo vseen močni, sam ne tok

Povezava do prispevka

Sem pogledal obe tekmi, ker mi tako narekije kvota gledanja ne-Dallasa, ki mi jo vsilil uporabnik Mutombo

 

Ko noč pa dan tekmi.

 

BOS VS MIL res mega hud basket, organizirana igra, izjemno posamezniki na obeh straneh, pri BOS še posebaj taka obramba, da je mene doma na kavču stiskalo v kosteh. Res uno totalno atomski basket, tko prov vidiš da bi najjači EU klubi izgubili za 60 pik razlike vsak dan.

 

MEM VS GSW pa sam pasji iztrebki po čevljih, raztrgana igra, nobene organizacije nikjer, kr ene akcije in meti, pri MEM za bonus še izgleda kot da ima polovica folka pod 175 cm. So pri MEM vsaj živalsko borili, vsaj to. Res crap basket :D Sodeč po tejle tekmi sta tako PHX kot DAL ful boljši ekipi...

Povezava do prispevka

Lepa noč, je blo vredno počakat do 1.30. Trenutno najjača tekma te serije, vsaj malo dinamike in posledično razmeroma kratka tekma. Če bi pa še sodniki Giannisu sodili po normalnem kriteriju, bi grk predčasno končal tekmo in zadeve bi bile rešene že prej. Pohvale končno tudi Areni, da so mel zvok iz dvorane malo glasneje, je prec boljše vzdušje. Bravo Kukovica! :D

 

Zdej pa to nadgradit pa dejmo eno celo zmagat doma, pasmater!<_<

Povezava do prispevka

Mah, Dončić bo razmontiral tele sončke, kot je Srbijo sredi Istanbula leta 2017 za naslov evropskega prvaka. 

 

Naj bosta vsaj dva njegova igralca razpoložena. Motiva menda ne manjka. Jebeni finale zahodne konference, jih potem čaka z GSW.  Komaj čakam na večer! 

uredilo bitje Boba-Fett
Povezava do prispevka
Boba-Fett reče pred 10 minutami:

Mah, Dončić bo razmontiral tele sončke, kot je Srbijo sredi Istanbula leta 2017 za naslov evropskega prvaka. 

 

Naj bosta vsaj dva njegova igralca razpoložena. Motiva menda ne manjka. Jebeni finale zahodne konference, jih potem čaka z GSW.  Komaj čakam na večer! 

 

A ni bil Dončić poškodovan večino tekme v finalu? :lol: Pa kokr se jst spomnem že pred tem ni igral lih najbolš.

Povezava do prispevka
Waslich reče pred 57 minutami:

 

Tako je.

 

Že po izbiri sodnikov vidiš koga NBA forsira naprej. 

 

Jaz sicer močno dvomim v uspeh Dallasa, zato po mojem ne bom vstajal ponoči.

 

Jaz sem vedno našel kakega kolega, ki je bil zagrizen enbijejevc, in sem mel deal, da me pošljejo sms, v tretjini četrtini, če je tekma napeta. Telefon sem mel na nočni. Če je zapiskal, sem vstal. 

 

No zdaj mi je kar lukzus, ker delam čez lužo. In lepo zvečer na easy tekme. 

Povezava do prispevka
Boba-Fett reče pred 42 minutami:

 

Jaz sem vedno našel kakega kolega, ki je bil zagrizen enbijejevc, in sem mel deal, da me pošljejo sms, v tretjini četrtini, če je tekma napeta. Telefon sem mel na nočni. Če je zapiskal, sem vstal. 

 

No zdaj mi je kar lukzus, ker delam čez lužo. In lepo zvečer na easy tekme. 

 

 

bil v USA. Ja... poezija gledanje NBAja v USA :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...