Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Berbasecks reče pred 8 minutami:

 

maš po svoje prav

zame je sicer pretender nekdo, ki se ga hypa, pa mu sam ne pripisujem nobenih šans za naslov :D

 

Ja dobo, sej po tvoje je tudi Giannis lani bil "pedestrian", pol pa je pokazal res zgodovinske predstave. Vrjetno ker je igral v finalu proti "pretenderjem", jbtg.

Povezava do prispevka
Galko reče Dne, 11. 5. 2022 at 8:03:

tista serija kjer so pobegnili za 15 pik je bila precej čista Powell simultanka drgač. Ene dva zafuka v napadih kjer je model POPOLNOMA neuporaben (dejansko neigralen), en lep TO ko model ne zna ujeti žoge drugače kot na zabijanje, Aytonovo filanje koša mimo njega kot da ga ni (s tem da se Aytona v prvem polčasu sploh videlo ni na igrišču), še kakšen izgubljen skok v obrambi oziroma izbijanje žoge v roke PHX igralcev in je to to, si naredil svoje proti ekipi kot je PHX. Je Kidd klical timeout in ga zamenjal s Kleberjem, ma je bilo že prepozno. Sploh ker so PHX igrali zares granitno obrambo.

 

Dwindiddija tudi ni že celo serijo, prov uno MODEL JEDI GOVNA A LAHKO DAŠ KAKŠEN KOŠ?? Pizda no.

 

Booker mi pa tud dela Jordan / Kobe flasbacke s tem svojim scoranjem, mater mu jebem ej :D Prov uno ista insane midrange igra, ali skasiraš fadeaway skok šut nekam med gledalce pa je vseeno 99% koš, ali pa finta v dvokorak v prodor. No vsaj tako brutalno atletski ni v prodorih, so ga sfukali belski / kitajski geni, hvala kurcu :D 

that aged well

 

also slik enih gat tle čakamo :D

Povezava do prispevka
Stasis reče pred 2 minutama:

 

Ja dobo, sej po tvoje je tudi Giannis lani bil "pedestrian", pol pa je pokazal res zgodovinske predstave. Vrjetno ker je igral v finalu proti "pretenderjem", jbtg.

 

Ne mi polagat besed v usta.  To so vse še stvari iz tekom sezone. Pač tud za Utah, vsakič k se jih je lani hypalo, sem povedal, da zame niso resni contender ...

Povezava do prispevka

Najboljše je pa, da se to dogaja v sezoni ko res ni nikogar, ki bi izstopal in je vse mogoče. Ni nikogar niti blizu GSW in Cavsom pred leti ali celo Lakersom v bubbleu. Se mi zdijo kar enakovredne vse 4 ekipe, vse z minusi in plus. Na papirju je Dallas seveda znova najslabši ampak to smo rekli že pred to serijo. 

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 21 minutami:

 

Ne mi polagat besed v usta.  To so vse še stvari iz tekom sezone. Pač tud za Utah, vsakič k se jih je lani hypalo, sem povedal, da zame niso resni contender ...

 

Kaj? Da so Phoenix bili lani pretenderji, si izrekel danes, ne tekom redne sezone. Da je Giannis "spet" "pedestrian" si izrekel lani po prvi tekmi Milwaukeeja v koncnici, kar mi je ostalo v spominu ker je ravno tedaj imel relativno dobro tekmo, kasneje pa je itak pokazal predstavo za FMVP, in zopet ni bilo izreceno tekom redne sezone.

Povezava do prispevka
Stasis reče pred 36 minutami:

Ce vrjamem da se GSW da premagat, se MI vseeno zdi da sta tako Boston kot Miami kr konkretno stopnico visje.

 

Ma boston so na zadnji tekmi rednega dela premagal? Drugače se itak strinjam, sam kok kompletna ekipa je Phoenix, pa so jih zmogl... ne vem, mam filing da zmaga v tej seriji ful obrne mizo, valda ne pravim da bodo prvaki samo težko rečeš kdo ima koga. Imo bi bil milwejk z povratkom  Middletona težji nasprotnik kot Boston. 

 

Pač pred začetkom POja nebi dajal v seriji Dallas:GSW mavsom nobenih šans, ampak modeli so ne samo izloćili PHO ampak prišli nazaj po 0:2, noro. Props Kidu, bral sem neke nore statse da je z Frankom čist zaprl Booka in CP3ja, pa Dallas mi res zgleda kot dober PO team, ker znajo met tekme ko jim nič ne leti not, sam na srečo majo je v POju tok tekem, da v nekem povprečju dobro šutirajo. Poli pa itak zgleda kot tip človeka, ki gre pred game 7 na čevape, medtem k sta Booker in CP3 pri psihologu. 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 2 minutama:

 

Ma boston so na zadnji tekmi rednega dela premagal? Drugače se itak strinjam, sam kok kompletna ekipa je Phoenix, pa so jih zmogl... ne vem, mam filing da zmaga v tej seriji ful obrne mizo, valda ne pravim da bodo prvaki samo težko rečeš kdo ima koga. Imo bi bil milwejk z povratkom  Middletona težji nasprotnik kot Boston. 

 

Pač pred začetkom POja nebi dajal v seriji Dallas:GSW mavsom nobenih šans, ampak modeli so ne samo izloćili PHO ampak prišli nazaj po 0:2, noro. Props Kidu, bral sem neke nore statse da je z Frankom čist zaprl Booka in CP3ja, pa Dallas mi res zgleda kot dober PO team, ker znajo met tekme ko jim nič ne leti not, sam na srečo majo je v POju tok tekem, da v nekem povprečju dobro šutirajo. Poli pa itak zgleda kot tip človeka, ki gre pred game 7 na čevape, medtem k sta Booker in CP3 pri psihologu. 

 

Boston je iz tekme v tekmo jaci, prav ni mi jasno kako jim to uspeva ... res da so vsi ze zelo dolgo skupaj in igrajo res lepo skupinsko kosarko, kjer vsak ve kje mu je mesto in kaj mora naredit da cim vec izstisnejo iz vsakogar. Ce bi igral Middleton bi bilo itak vse drugace ampak okej, nimas kaj s tem. Glede GSW je itak neznanka ker so oni zaceli igrat kompletno sele v zadnjih nekaj tekmah sezone, oziroma mislim da so igrali skupaj Green + Curry + Thompson zgolj nekih 11 minut v redni sezoni al neki takega.

Povezava do prispevka
kemik reče pred 1 uro:

GAME 7 AKA THE LUKA SPECIAL 

 

image.png.aa993db8c101a5365db81c61edf011d4.png

 

Resno kdaj je ta idiot videl Lukata takole flopnit bilokakšen prekršek? To mi res ni jasno kaj se v tej puhli glavi modela dogaja, da gre delat take gluposti in provocirat krepko boljšega igralca od sebe?!? Pa na tisti tiskovki po drugi tekmi ko so dejansko osmešili Lukca v zadnji četrtini sta bila z CP3 tolk idiota da sta ga zasmehovala še na tiskovki... Tega Luka nikoli in verjamem tudi nikoli ne bo naredil.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 8 minutami:

 

Resno kdaj je ta idiot videl Lukata takole flopnit bilokakšen prekršek? To mi res ni jasno kaj se v tej puhli glavi modela dogaja, da gre delat take gluposti in provocirat krepko boljšega igralca od sebe?!? Pa na tisti tiskovki po drugi tekmi ko so dejansko osmešili Lukca v zadnji četrtini sta bila z CP3 tolk idiota da sta ga zasmehovala še na tiskovki... Tega Luka nikoli in verjamem tudi nikoli ne bo naredil.

 

Virgin Booker 

 

image.png.1888734e42aaeb5876246c3895367b53.png

 

Fak kero zadoščenje. Zakaj se to dogaja ob 2 ponoči, ko pošteni moški spimo. 

Povezava do prispevka

Men ni jasno, kako so jih lahko doma do zdaj čist uničili, DAL ni mogel v napadu nič, zdaj pa to. The fuck happend resno? To je pač noro, ne vem. Na sploh ta serija, sami blowouti skor. Zgubiš za 30 in čez 2 dni isto ekipo, ki te je nažgala za 30 ti nažgeš za 30. TFQ

uredilo bitje Vrhovni_Plenum_OF
Povezava do prispevka
Vrhovni_Plenum_OF reče pred 7 minutami:

Men ni jasno, kako so jih lahko doma do zdaj čist uničili, DAL ni mogel v napadu nič, zdaj pa to. The fuck happend resno? To je pač noro, ne vem. Na sploh ta serija, sami blowouti skor. Zgubiš za 30 in čez 2 dni isto ekipo, ki te je nažgala za 30 ti nažgeš za 30. TFQ

 

Psiha na obeh straneh

Luka je začel kot podivjan bik in takrat je blo konc Bookerja in CP3ja, pol sta sicer kraljevo odigrala tut Spence in Brunson, ampak realno je blo konec že na začetku 

 

Todays menu: komentarji PXH fanov na social media 

 

image.png.2a9ba210fb677349764da4f0e33798d2.png

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Ful so dobr pokrival, tko da se je parkrat zgodil da je phx dobesedno vrgel zogo dallasu v roke. Tud noben ni bil razpolozen, noben ni zadel kak tezek met recimo.
Na drugi strani poli simultanka, potem pa uleti se Dinwidi, ki ni mogel zgresit, morala je padla in kr naenkrat je blo 20+.  Prakticno kerkol od dallasa je bil sam je zadel, morala je se dodatno padla, in smo na +30 in je blo konc.

uredilo bitje seattle
Povezava do prispevka
kemik reče pred 2 minutama:

 

Psiha na obeh straneh

Luka je začel kot podivjan bik in takrat je blo konc Bookerja in CP3ja, pol sta sicer kraljevo odigrala tut Spence in Brunson, ampak realno je blo konec že na začetku 

 

This.  To je tisto, kar danes poudarjajo vsi strokovnjaki. Veličino se vidi na tekmah, ki JIH JE TREBA zmagat. Fascinanten podatek, da je CP3 izgubil sedmo tekmo že petič v karieri. Največ od vseh. Drugi na lestvici ima tri take izgubljene tekme. Očiten looser, torej. Da ne govorimo o Devonu 'the raptor mascot' Bookerju...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...