Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

carek reče pred 7 minutami:

Tu se vidi razlika v mentalni moči oz zmagovalni mentaliteti. Tale poraz bo pustil Sunsom brazgotine, k bodo lahko še kar nekaj časa vidne. Mental midgeti so. Mavsi pa bodo nevarni v cf, saj so si nabili samozavest do neba :D . Ampak GSW je ekipa, ki ima ogromno izkušenj, dobrih in slabih. Pa mentaliteto zmagovalca imajo. Ker sem fan GSW, sem bias in bom rekel GSW in 6/7 :P 

 

Mavs in 6 če bodo GSW tako slabo igral kot proti Memphisu. Predvsem bodejo v oči njihove izgubljene žoge ki sploh niso bile posledica obrambe ampak so jih sami metali v avt. Seveda so premagal Grizlije, sploh pa ko se je poškodoval Morant ker pač niso dopustil protinapadov na račun katerih je bil Memphis tako visoko v rednem delu sezone. Vseeno pa imajo cel kup težav na obeh straneh igrišča ki jih Dallas nima in ker ima Dallas najboljšega igralca v seriji sem prepričan da bodo Mavsi brez kake ključne poškodbe tole zmagal. Itak bodo pa spet underdogi, kar je voda na njihov mlin. Bo pa definitivno manj podcenjevanja oz ga sploh ne bo s strani GSW ekipe. 

Povezava do prispevka
Flaming_C reče pred 7 minutami:

A?

Odgovoru sm na tvoje vprašanje

 

Sej valda veš zakaj je reku Luka a ho

 

 

Razumel bi zakaj bi bli Luka fanboyi salty pa napadalni če bi Mavs izgubili, tko mi je pa čudn zakaj več energije posvečate širjenju negative kukr uživanju v napredovanju

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 12 minutami:

 

Mavs in 6 če bodo GSW tako slabo igral kot proti Memphisu. Predvsem bodejo v oči njihove izgubljene žoge ki sploh niso bile posledica obrambe ampak so jih sami metali v avt. Seveda so premagal Grizlije, sploh pa ko se je poškodoval Morant ker pač niso dopustil protinapadov na račun katerih je bil Memphis tako visoko v rednem delu sezone. Vseeno pa imajo cel kup težav na obeh straneh igrišča ki jih Dallas nima in ker ima Dallas najboljšega igralca v seriji sem prepričan da bodo Mavsi brez kake ključne poškodbe tole zmagal. Itak bodo pa spet underdogi, kar je voda na njihov mlin. Bo pa definitivno manj podcenjevanja oz ga sploh ne bo s strani GSW ekipe. 

GSW res mora poraviti TO, ker so bili v zadnji seriji naravnost katastrofalni. Sploh Steph in njegove "over the head" podaje. . Am, kakšne težave imajo po tvoje? Grizzi niso bili dobri zaradi Morantovih protinapadov... Si gledal splohj kakšno tekmo? Kaj je tip delal v game 1-3. Grizzi so imeli superduper score brez Moranta. Res da niso dubsi igrali najbolje/najlepše skozi te serije, ampak so zmagovali, ko je bilo to potrebno. Lahko bi rekel, da so dobili na izkušnje. Itak so blowout zmage animalija in so nevzdržne v po, kjer se igra na BO7. 

Pravzaprav so si grizzi in mavsi zelo podobni po strukturi igralcev (in načinu igranja). Obe ekipi imata ball dominant PGja, okoli katerih se vrti cela igra. S to razliko, da imajo grizzi na ostalih položajih boljše igralce. V GSW/Grizz seriji sem prtičakoval kaj več od Bana. Ampak se je ti očitno preveč utrudil v obrambi, da bi prispeval v napadu kaj več. 

 

Imo bodo dubsi vsaj 2x igrali tako, da bodo pustili Lukata, da jih premaga sam, role playerje pa omejili. Itak bo LukaMagic zmagal vsaj 1 tekmo na tak način, pa še na kaki se prikaže marija kakemu Brunsonu ali Powelu/Klebberju :D. 4x pa malce težje.

 

Bolj me skrbi "starost" dubs glavnih igralcev (čeprav Curry prelaufa na tkemi ogromno skozi razne screene etc in ima energije za konec, ampak ga včasih zmanjka ). Bi rekel, da imajo Mavsi prednost mladosti, ampak kdo je sploh tam rosno mlad razn Lukata? Plus, da donketova igra ni nikoli bazirala na atletskih sposobnostih. 

 

Če gremo breakdown ekip: 

 

Key players:

PG: Luka/Brunson vs Steph/Poole > GSW, čeprav bi lahko rekli izenačeno \o/ 

SG: Dinwiddie vs Klay > GSW

SF: DSF/Bullock vs Wiggings/OPJ > GSW, čeprav je blizu

PF/C: Powel/Klebber vs Green/Looney >GSW

 

Bench mob:

Bertans/Ntlikina/Bobi/Burke vs Kuminga/Lee/Bjelica/Moody/IIguodala > niso nek faktor

 

Ziher nekaj pozabil, ampak še dopišem :D . overall, zanimiva serija bo. Če kdo dobi/izgubi prednost domačega igrišča, bo to velika prednost....

 

 

 

Povezava do prispevka

 

Vrhovni_Plenum_OF reče pred 55 minutami:

A bo prot GSW spet Powell aktualen, ker ni nekih Aytonov, Goberjev, Whitesideov in McGeejev, da mu kvalitetno preprečujejo zaključevanje Dončičevih lobov? 20 points Powell tekme incoming?

 

Saj je Looney. 

 

Pomoje bo šel Dallas small ker bo tudi GSW igral small lineup. 

Povezava do prispevka
Gogy reče pred 58 minutami:

@carek - Dinwiddie - Klay ni tako enostranska. Klay na žalost ni več tisti prime time splash guy.. Gledal par tekem v končnici in ima kar težave.

 

100/100 nba analitikov/trenerjev/GMov bi vzelo Klaya any given day. Sploh ni debate. Klay ima za seboj 2 in 1/3 sezone neigranja. Itak je bilo prvih 15 tekem na minute restriction, manjka mu tekem. Je bilo za pričakovati, da ne bo več isti igralec kot prej (je starejši, 2 hudi poškodbni, ni več isti branilec, kot je bil prej), ampak tip ni pozabil igrati oz metrati za 3. Se pa vidi, da je počasnejši, ne more več kriti najboljše igralce nasprotnikove ekipe. 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 4 urami:

Zelo dobro pove kako neumnost so šli narest z delanjem norca iz Dončiča :) 

 

 

 

 

Ma ta okol tega norčevanja mi je drgač dost krneki :D Kao "he took it personally". Model čist realno zadnje 4 tekme pred tole danes sploh ni odigral ne vem kok dobro, govorim za njegov standarde. Met je mel slab iz igre, za 3 pa sploh.

Povezava do prispevka
Gogy reče pred 1 uro:

Saj zato pravim. Klay je (bil) top igralec. Od poškodbe, ki je bila res huda , ni več isti. Nekako tako kot Hayward, ko je prišel v Boston. Kot rečeno, gledal sem par tekem play offa in dejansko se pozna razlika napram staremu Klayu.

Sej Klay ne bo več nikoli isti igralec. Ampak njegova igra ne bazira na atletskih sposobnostih. Dokler bo + oz nevtralen branilec, zadefval trice, vmes ratal human torch, bo imel svojo vrednost.

Povezava do prispevka
Gogy reče pred 2 urama:

Saj zato pravim. Klay je (bil) top igralec. Od poškodbe, ki je bila res huda , ni več isti. Nekako tako kot Hayward, ko je prišel v Boston. Kot rečeno, gledal sem par tekem play offa in dejansko se pozna razlika napram staremu Klayu.

wiggins je najboljši defender te ekipe in bo tudi kril dončiča večino časa, bil je imo tudi najboljši igralec serije proti memphisu...

Povezava do prispevka
Nodi reče pred 1 uro:

wiggins je najboljši defender te ekipe in bo tudi kril dončiča večino časa, bil je imo tudi najboljši igralec serije proti memphisu...

 

Govorimo o matchup Klay - Dinwiddie, kje je prednost. Ja, če se Klay vsaj na pol vrne na prime time Klay, je jasno, da je GSW v prednosti. Tega zaenkrat v playoffu še nismo videli.

Povezava do prispevka
carek reče pred 7 urami:

 

Če gremo breakdown ekip: 

 

Key players:

PG: Luka/Brunson vs Steph/Poole > GSW, čeprav bi lahko rekli izenačeno \o/ 

SG: Dinwiddie vs Klay > GSW

SF: DSF/Bullock vs Wiggings/OPJ > GSW, čeprav je blizu

PF/C: Powel/Klebber vs Green/Looney >GSW

 

Bench mob:

Bertans/Ntlikina/Bobi/Burke vs Kuminga/Lee/Bjelica/Moody/IIguodala > niso nek faktor

 

Ziher nekaj pozabil, ampak še dopišem :D . overall, zanimiva serija bo. Če kdo dobi/izgubi prednost domačega igrišča, bo to velika prednost....

 

 

 


Pa glej če bi delal breakdown za PHX:DAL, bi sli Mavsi domov,  verjetno isto pri Utah. 

Čist nepomembno v taki vrsti tekem, ko gre za psihološko pripravljenost ekip, sploh če maš posameznika kot je Doncic, in ki je tako samozavesten in ne klecne pod pritiskom. Tudi ni nepomembno, kdo je sel bolje fizično pripravljen v playoff, glej kako so brooker, cp3 in ostali dobesedno pregoreli. 
 

 

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 10 urami:

Jaz nisem verjel, da dallas lahko pripleza do sem, sploh s tisto shit igro v prvem delu in fat donketom :D Hvala kurcu so me čist demantiral, upam da sterajo v 3pm še gsw, je pa res, da težko vidim kako bi premagali heat al pa kelte.

sej ne da so celticse premagal na vseh tekmah leto

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...