Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Dvomim, da na povprečni tekmi NBA-ja več kot 20% gledalcev pozna več kot 3 igralce na terenu in pravila košarke (no to še sodniki ne vedo ponavadi). Pri tem dance cam-u in raznih "analitičnih" oddajah se pa vedno vprašam kaj je šlo narobe pri ameriškem narodu. Kot da so kolektivno vsi malo retardirani... Je treba res ogromno neumnosti odmisliti oz. ignorirati, da lahko spremljaš NBA. :D

Povezava do prispevka
reder reče pred 53 minutami:

Dvomim, da na povprečni tekmi NBA-ja več kot 20% gledalcev pozna več kot 3 igralce na terenu in pravila košarke (no to še sodniki ne vedo ponavadi). Pri tem dance cam-u in raznih "analitičnih" oddajah se pa vedno vprašam kaj je šlo narobe pri ameriškem narodu. Kot da so kolektivno vsi malo retardirani... Je treba res ogromno neumnosti odmisliti oz. ignorirati, da lahko spremljaš NBA. :D

NBA itak ne gledaš kot basket razen specifičnih playoff matchupov pa mogoče od CF naprej, ampak kot žajfnico

dilar reče pred 1 minuto:

A je kšna fora, da Duncan Robinson nč ne igra na zadnjih tekmah? A ni mel par dobrih tekem na začetku končnice?

3 no D k mu ne gre 3

pač Bertans

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

vem ja, včeraj sem lih pred spanjem pogledal

 

ta channel pa tist k je Coach Nick bballbreakdown sta nuja

ma bballbreakdown je šel v zadnjem letu v kurac se mi zdi; preveč se trudi z nekimi zgodbicami in divjimi izjavami in analiza je padla v drugi plan :hmm:

Povezava do prispevka
Boba-Fett reče pred 4 urami:

Miami tole kar mojstrsko speljal. Začel sicer slabo, a ujel Boston in ga prehitel v fantastični 3/4 in nadzoroval tekmo do konca. Butler spet odlično, pa še Herro pa Vincent pa je 1:0. Nekako sem več od Bostona pričakoval, pa daleč od tega da bi bili nerazpoloženi. Ok 3/4 je bil odklop, mrk s strani Bostona. 

 

 

Brez Smarta in Horforda nimajo šans 

Povezava do prispevka
Boba-Fett reče pred 7 urami:

Miami tole kar mojstrsko speljal. Začel sicer slabo, a ujel Boston in ga prehitel v fantastični 3/4 in nadzoroval tekmo do konca. Butler spet odlično, pa še Herro pa Vincent pa je 1:0. Nekako sem več od Bostona pričakoval, pa daleč od tega da bi bili nerazpoloženi. Ok 3/4 je bil odklop, mrk s strani Bostona. 

 

 

 

Vseeno treba priznat da so igral brez Smarta in Horforda tko da tole tekmo je Miami enostavno moral zmagat.

Povezava do prispevka
Vrhovni_Plenum_OF reče pred 4 urami:

ma bballbreakdown je šel v zadnjem letu v kurac se mi zdi; preveč se trudi z nekimi zgodbicami in divjimi izjavami in analiza je padla v drugi plan :hmm:

Men so ti youtube analitiki vsi nekonsistentni in jih ne morem jemat resno.

 

Vsi vedno pametni po tekmi, si zamislijo nek razlog za zmago in pol zrežejo posnetke ki to podpirajo. Čez dva tedna pa pol sami sebe demantirajo kako je nekaj kar je blo takrat slabo je potem kar naenkrat dobro.

Povezava do prispevka

sej ni ekipe, k bi lah stalno furala eno in isto k jim ful gre pa da se ne bi neka nasprotna ekipa vsaj mal pripravila na to. To je lih čar takih ekip kot je GSW, da so tako nepredvidljive

 

Karkoli je že tvoje mnenje o youtube esejih o basketu, dejstvo je, da so v obrambi namerno se fokusirali na Bookerja, neki kar na prvih 5 tekem mogoče ni blo tok izrazito

 

(Ne da se mi o temu)

 

 

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 3 urami:

Men so ti youtube analitiki vsi nekonsistentni in jih ne morem jemat resno.

 

Vsi vedno pametni po tekmi, si zamislijo nek razlog za zmago in pol zrežejo posnetke ki to podpirajo. Čez dva tedna pa pol sami sebe demantirajo kako je nekaj kar je blo takrat slabo je potem kar naenkrat dobro.


zato jaz nikoli ne gledam studiev pred tekmo ali po tekmi. Pa naj bo to v ZDA ali v Sloveniji. Vedno neko nakladanje s katerim nimaš kaj početi. Huje so sam še intervjuji športnikov pred tekmo ali po tekmi…”dali bomo vse od sebe”,”na nasprotnika smo se pripravili”; ali “vsi smo igrali po najboljših močeh”..ker waste of time. 15 stavkov, ki se vrti od nastankov medijev.  Vedno prižgem sliko pol minute pred tekmo in ugasnem, ko je konec. Vse drugo je balast.   Verjetno tudi ni hujšega poklica kot biti sportni novinar. 

uredilo bitje Boba-Fett
Povezava do prispevka

No sej pomembni so jim kliki/obiski/ogledi ker s tem pač služijo. Zarad tega pol vsi delajo videje za splošno rajo, tisti ki so sposobni kake boljše analize pa verjetno tko al tko že za klube al pa stavnice delajo.

 

Teli neodvisni youtuberji so men dost smešni tud ker jih večina govori z isto govorno napako Govorijo kt da berejo alineje in ne zaključijo stavka, kt da bi našteval z neko verzijo kalifornijskega slenga. Kar da men vedet da en druzga gledajo in nevede kopirajo, noben pa nima proper treninga javnega govorjenja. Tko da prav ne morem poslušat, od te analize pa itak nič nimam.

 

Ampak ajd vsaj probavajo s kej več kt neumnostmi a la clutch, posterized, unstoppable,...

Povezava do prispevka

Najdeš nekaj dobrih v poplavi teh klonov. Recimo jimmxhighroller, athletic alchemy, coach nick so fajni. Vsak ima drugačen stil. En analizira igro, drug vključi psihološki efekt (tangibles), tretji pa pripoveduje zgodbo. Meni so tile fajni.

Povezava do prispevka
twEEneR reče pred 10 urami:

 

 

Jst sm definitivno za.

 

To kar se dogaja mi je čisti umor, da se prekinja igra in se spodbuja prekinjanje protinapadov. Tko kt maš pr nogometu rumeni karton za prekinitev proti napada in rdeč karton če si zadnji igralc, bi mogl bit tle neki podobnga

Povezava do prispevka

Jst bi mogoče naredil tole

 

1. 2 prosta in žoga

2. Pustiš prednost in če zadane = 1 prosti še dodatno pa seveda favl kretenu k ga je favliral namenoma

 

 

Pa nekak bi mogl skenslat tisto favliranje zadnje 2 minut, k čist ubije tekmo

 

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka
BlueSan reče pred 7 minutami:

Pa nekak bi mogl skenslat tisto favliranje zadnje 2 minut, k čist ubije tekmo

 

 

Rešitev za to bi bila mogoče avtomatske pike za nasprotno ekipo za favle v zadnjih X minutah igre... sam to so že zlo nevarne stvari za počet verjetno in ni nekega preprostega odgovora in rešitve.

Povezava do prispevka
Vrhovni_Plenum_OF reče pred 5 minutami:

Cestitke. Ubila sta vso taktiko in napetost, ko ekipa, ki zaostaja, prekinja napade in sili nasprotnika, da ohrani mirno roko na crti prostih. 

Se strinjam, ni enoznačnega odgovora in je tako kot je verjetno boljš. Ampak po drugi strani lahko 4 minute tekme trajajo 50 minut, kar se je že zgodilo letos recimo... kar pa spet ni normalno in to ubije napetost in zabavo gledanja... tut če bo mogoče po 50ih minutah en slučajno game winner zadel

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...