Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Vrhovni_Plenum_OF reče Pravkar:

Dal že tak overachieva, blusean pa kr neki tečn :D

 

To pa tak al tak, ceprav se vedno mislim da so GSW premagljivi, sploh ker zaenkrat ni se starega Thompsona, pa tudi Curry vceraj ni imel neke izjemne predstave.

Povezava do prispevka

Za resno potegovanje pa bi morali podpisat se kaksnega spodobnega uveljavljenega igralca ... malce sem bral tole in a si predstavljate da Brunsona zamenjajo z Bealom? :w00t:

https://www.nba.com/news/10-most-intriguing-free-agents-2022

 

Dvomim da bi ga hotel Dallas placat sicer in tudi Beal bo vrjetno vzel siguren, ampak OKEJ: recimo da pripeljejo se enega allstarja in uspejo nekako uredit obrambo pod kosem je finale 2023 garantiran.

Povezava do prispevka

ampak a ni ta možakar Beal tko dosti negativen lik v smislu da ne podaja ama NIČ, ball hoga, nažiga isote še bolj ko jaz mlade ženske, sika folku pod tušem, objavlja fotke mini belskih tičev na instagramu itd?

 

Tko no, kolikor sem bral razne reddite ga večina folka nima za nekega sončka, še washington fani ne :D 

Povezava do prispevka
BlueSan reče pred 6 urami:

tole bo blow out. Easily

 

 

 

 

:rofl:

 

Sej ne da so zgubil še vsak G1 v seriji

In da si po vsakem pisal da bo gladka pušonja 

 

Never change my man 

 

edit: vidim da je že vlaho doreku, +1 :D

 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

sicer tekme nisem še pogledal ampak dallas je sigurno malo drained od serije s phoenixom. upam, da se spravijo k sebi v naslednjih tekmah. pušiona na prvi tekmi v gosteh ni kritična.

 

GSW so itak favoriti ampak ni dallas brez šans imo.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 38 minutami:

ampak a ni ta možakar Beal tko dosti negativen lik v smislu da ne podaja ama NIČ, ball hoga, nažiga isote še bolj ko jaz mlade ženske, sika folku pod tušem, objavlja fotke mini belskih tičev na instagramu itd?

 

Tko no, kolikor sem bral razne reddite ga večina folka nima za nekega sončka, še washington fani ne :D 

 

Dej link.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 minutama:

ko je šel Porzingis v Washington in je imel dobre tekme sem šel brati njihov subreddit

 

in je bilo ful komentarjev a la "naj počaka da se vrne Beal pa bo potem videl, če bo še vedno kdaj dobil žogo" itd  :D 

 

 

A ni ta Beal nek gengstah?

Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 minutami:

ko je šel Porzingis v Washington in je imel dobre tekme sem šel brati njihov subreddit

 

in je bilo ful komentarjev a la "naj počaka da se vrne Beal pa bo potem videl, če bo še vedno kdaj dobil žogo" itd  :D 

 

Kje so slike posranih gat?

  • Račka +1 3
  • Na jagodo +1 4
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
coupet reče pred 8 urami:

Modri san se razburja kot da so igral proti žoltastim trotom, ne pa proti ekipo v kateri jih ma večina več odigranih finalnih tekem, kot pa dallasovi igralci samo v končnici

 

Pa dobr no ob 2:00 sm se zbudu da sm jih šu lahko gledat, pa spet ni blo ne. Veš da sm bil razočaran in zaspano utrujen :P

 

Sej zdej bodo mel šanse, k zihr ne mislm ponovit :sorcerer:

 

Drgač pa lepa igra Golden State-a sem ventilator!

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...