Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Berbasecks reče pred 56 minutami:

pa še "prav" igrajo, res užitek

to je pomoje 2. v lajfu, da bi mi blo kul, če bodo prvaki (drgač jih res ne maram)

prvič je blo z big 3, pa še to sam zato, ker sem bil kr Ray Allen in KG fan (Pierca pa nikol nisem maral)

 

Tudi meni niso najljubši, jih pa "spoštujem" ali kako bi temu rekli. Klub z največjo tradicijo in eden zelo redkih pri katerih imaš občutek, da imajo na nek način prave navijače pa v zadnjih 35 letih le en naslov.  Če smo že tem, zanimiva je nova serija Winning time glede Showtime Lakersov čeprav naj bi bilo precej izmišljeno, na Areni pa v tem času predvajajo tudi dokumentarec o tem dvoboju v 80-ih, vredno ogleda. 

Povezava do prispevka
Stasis reče pred 1 uro:

 

To je una z opicami in tipkalnimi stroji.

 

Ne ravno, nooo. Kelti že par sezon gradijo ekipo in iščejo tisti zadnji košček mozaika, ki bi prevagal. To ni bil Kyrie, niti Kemba, se je pa najbolj poklopilo z Udoko, vrnitvijo Horforda in prihodom Whitea. Poleg napredka Tatuma, Browna, Timelorda, jasno. In pa fenomenalno rešitvijo, da Smart prevzame kreiranje igre. Ja, ni najboljši play, kar se znanja in tehnike tiče, ampak model nadoknadi s srcem. Govorim že nekaj let, da je on pravi lider te ekipe.

Povezava do prispevka

meni so tudi svinjsko hudi. Sploh v obrambi, kjer so še v vsaki tekmi, ki sem jo gledal, prikazali najboljšo obrambo v NBA-ju letos (poleg PHX v njihovih dobrih tekmah in Dallasa). Mi je pa noro, koliko folka jih hejta ko prasce :D  Že kle, v jebeni Sloveniji, ti kkšen folk prov angry looka spusti, ko omeniš da so ti carski. Mogoče zaradi žabje barve dresov al neki :D

 

DAL : BOS bi bil insane finale kar se obrambnih predstav tiče. Res upam na ta scenarij.

 

Povezava do prispevka

Baje da so Bostonovi navijači specifični; v vseh športih Major League... :D Jaz sicer za njih navijam samo v basketu, jebiga, Larry Bird fan, še ko smo tekme gledali na Koper Cappodistria in sem ravno še ujel njegov konec kariere. Potem pa so tu še uspehi vseh teh njihovih ekip in je jasno, da so osovraženi.

Povezava do prispevka

men je najbl carski fakt o Larry Birdu tole

02.14.86 - Larry Bird tells his team and the media that he plans to play the next game left-handed. He ends up scoring 10 of his 21 field goals with his left hand. Bird finished the game with 47 points, 14 rebounds and 11 assists. Bird also scored a clutch basket to send the game into OT and eventually hits the game winning shot with 3 seconds left to lift the Celtics to a 120-119 victory over the Trail Blazers.

 

 

 

Kak Megachad je bil ta model

Povezava do prispevka
Navedek

“I hear he’s sick today,” Harlan told KNBR’s Greg Papa and John Lund on Thursday. “I guess he was up most of the night and ill. I’ve heard it now from two different people, so I’m assuming it’s probably true.”

 

 

Donko baje neki bolen 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 1 uro:

 

 

Donko baje neki bolen 

 

Zgodovina se ponavlja. Pokvarjen pir so mu dal v Frisco bayu, kot so Jordanu dal pokvarjeno pico v Utahu al kje je že blo to.

 

Weraziel reče pred 1 uro:

men je najbl carski fakt o Larry Birdu tole

02.14.86 - Larry Bird tells his team and the media that he plans to play the next game left-handed. He ends up scoring 10 of his 21 field goals with his left hand. Bird finished the game with 47 points, 14 rebounds and 11 assists. Bird also scored a clutch basket to send the game into OT and eventually hits the game winning shot with 3 seconds left to lift the Celtics to a 120-119 victory over the Trail Blazers.

 

 

 

Kak Megachad je bil ta model

 

Plus to da si je model že pred NBA-jem zjebal prst na roki. Baje je pred poškodbo še ful boljš met imel :D

Povezava do prispevka
Gogy reče pred 2 urama:

 

Ne ravno, nooo. Kelti že par sezon gradijo ekipo in iščejo tisti zadnji košček mozaika, ki bi prevagal. To ni bil Kyrie, niti Kemba, se je pa najbolj poklopilo z Udoko, vrnitvijo Horforda in prihodom Whitea. Poleg napredka Tatuma, Browna, Timelorda, jasno. In pa fenomenalno rešitvijo, da Smart prevzame kreiranje igre. Ja, ni najboljši play, kar se znanja in tehnike tiče, ampak model nadoknadi s srcem. Govorim že nekaj let, da je on pravi lider te ekipe.

 

Super, a ne. Dejstvo pa je da so od finala konference 2018 razocarali vsako posamezno koncnico ... in letos so na polno gnojili se celo prvo polovico sezone, ko so se pa uspeli koncno sestavit.

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 5 urami:

pa še "prav" igrajo, res užitek

to je pomoje 2. v lajfu, da bi mi blo kul, če bodo prvaki (drgač jih res ne maram)

prvič je blo z big 3, pa še to sam zato, ker sem bil kr Ray Allen in KG fan (Pierca pa nikol nisem maral)

 

Tut jst. Raje Miami ali Golden State

Povezava do prispevka
reder reče pred 7 urami:

 

Tudi meni niso najljubši, jih pa "spoštujem" ali kako bi temu rekli. Klub z največjo tradicijo in eden zelo redkih pri katerih imaš občutek, da imajo na nek način prave navijače pa v zadnjih 35 letih le en naslov.  Če smo že tem, zanimiva je nova serija Winning time glede Showtime Lakersov čeprav naj bi bilo precej izmišljeno, na Areni pa v tem času predvajajo tudi dokumentarec o tem dvoboju v 80-ih, vredno ogleda. 


Serija je zabavna, a košarke je še najmanj. Je pa zanimivo gledat kako je NBA postal NBA.  Zanimiv bo sploh  razvoj lika Pat Rileya, ki ga igra izvrstni Adrian Brody. Se veselim druge sezone. Sicer pa v njej se Larrya Birda prikazuje kot največjega retardiranega rednecka :D

Povezava do prispevka
Stasis reče pred 3 urami:

 

Super, a ne. Dejstvo pa je da so od finala konference 2018 razocarali vsako posamezno koncnico ... in letos so na polno gnojili se celo prvo polovico sezone, ko so se pa uspeli koncno sestavit.

 

Jah, razočarali... Itak da so razočarali. Franšiza, kot je Boston, z največ naslovi, pač redno cilja na prstan. Tut če bi igrali z Omićem, Blažićem, Golemcom na klopi... Toj tko ko Real v Ligi prvakov. ko izpade v polfinalu je to razočaranje...

Povezava do prispevka

danes pa konec zajebancij. enako kot je boston dobesedno spočil par igralcev game 1, so tud mavsi dal skoz svoj feel out game 1. ni jim blo treba bit tak slabi, sam ok, luka še ne razume kolk so hit lahk redke take priložnosti. na tiskovki pred prvo tekmo je izjavu da noben ni pričakoval da bojo v konferenčnem finalu, pa da se bojo zdel fajn mel, kar se mi zdi mal tak, preko kurca ... bli so skor 3. seed, marsikdo jim je napovedoval deep run nekje od druge tretjine sezone dalje. luka je mentalno mal razočaru in upam da spremeni mišljenje v kratkem in neha guzit za brezveze tem warriorsom, ker tole je 50/50 matchup v realnosti. če pa luka gleda 2k ratinge pa misli da mu morjo prpelat bolše igralce ga bi pa v rit pehno. 115-116 Dallas W

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...