Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

MIHA_IS_GOD reče pred 16 urami:

Zdej kaj točno je razlog za padec v metu lahk pa ugibamo. Jest bi reku da kratka klop in mal počitka. IMO ne bi bil blowout če bi se prej srečal.

Dorian in Bullock sta prvi in drugi igralec v playoffu po minutah igranja in prelaufanih kilometrih. Med top 10 igralci po preigranih minutah sta pa še Brunson ter Dončič. Pač brez THJ enostavno ni dost igralcev ki lahko igrajo v playoffu in on je tud edini poleg treh branilcev ki zna kej druzga kot metat trice v napadu...

 

 

 

 

Povezava do prispevka

A se še komu zdi urnik tehle PO tekem tako brutalen, da preprosto niste sposobni držati zanimanja? Meni je bil prvi krog do jajc hud, ful zanimiv, presenečenja levo desno, emocije, ni da ni. Drugi krog mi je bil highlight plus DAL vs PHX zaplet, drama in razplet mi je bilo uno, vrhunec NBAja zadnjih treh let. Pol pa namesto 10 - 14 dni pavze... sam direkt WCF / ECF po faci, in to tko, vsak dan en tekma. Wtf. Prov drainan sem, sploh me ne zanima tok niti nisem 20% investan :( Po moje pol tekm skippam, kar se mi no zgodilo odkar spet spremljam basket. 

 

Brutalen tempo imajo, im too old for this shit al neki :D

Povezava do prispevka

Fuck you all, dallas se bo dvignil, začele bodo cepat trice, DAL in 7 lp

 

Donke bo navil obrate še za eno stopnjo, dokumentarec se bo kar sam napisal, prvi ki je crap team v finalu konference dvignil iz 3:0 <3 The story of 7/11

uredilo bitje Kastor
Povezava do prispevka

Evo vidš pa jim je ratal z nenormalnim metom za 3 pa s tem da so jih outreboundal itd.
Zadnjo četrtino so potem spet collapsnil iz 29 pik prednosti na 10 pik. So nehal napadat paint pa je bil prec problem.

 

Ampak evo prva. V Golden State zdej na polno pa nekak upset pa je 3:2 za nazaj v Dallasu. Potem v Dallasu odlomt pred domačimi pa je 3:3 pol je pa on like kingdom come.

 

Nima šans Golden State naslednjo

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...