Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Mi je blo kr malo slabo na koncu ko se je zacela topit prednost in pocasi GSW vrne na igrisce prvo postavo, fak ... smo ze videli ta filem. Na koncu pa jim je uspelo zdrzat, ce bi tudi drugo tekmo tako, bi bili sedaj v moralni prednosti, tako da pa bo kar bo ... upam da stisnejo vsaj se eno, ceprav je ravno ta tranzicija nazaj v goste najtezja.

Povezava do prispevka

Ko so vrnil prvo postavo je prednost nehala kopnet.

 

Dallasovi rezervisti se žal ne morejo primerjat z Warriorsevimi. Potem ko so razpolovil razliko je moral Luka nazaj na igrišče.

 

Warriorsi seveda vroči so zadel še par trojk, pol sta pa Luka s par prodori in Brunson z enim izsiljenim favlom uspela umirit situacijo.

Povezava do prispevka

Ste že obupali :mafija: ?

 

Bo kdo dans še spremljal? Če jim dans uspe, nikoli ne veš, bi bila velika psihološka prednost in bi se na novo pisalo zgodovino. No mal sanjarimo lahko. Da se sam da se še trikrat vse poklopi, pa še v gosteh…  sounds easy haha. Sploh si ne morem predstavljat, koliko mora biti Luka že izmučen. 

uredilo bitje Boba-Fett
Povezava do prispevka
Vrhovni_Plenum_OF reče pred 4 urami:

Izmučen od česa? Being 23 years old?

 

Ne vem ali si se kdaj ukvarjal s športom ali ne, ampak jaz vem ko bil aktiven (in niti ne profesionalno, ko imaš zraven še medije, sponzorje, intervjuje, itd) in so bili treningi in tekme, pa res, so bili dnevi ko nisem mogel skoraj iz postelje vstat. Pa sem bil mljaši od Luke.  Tu majo pa zdaj še tekme na 2 dni!! Fak. Čudim se da sploh še stoji na nogah, sploh ker ni med najbolj fit igralci v ligi. 

uredilo bitje Boba-Fett
Povezava do prispevka

En mega +1 na tole.

 

Jaz sem sfukan že samo od gledanja končnice, kaj šele ti reveži ki dejansko špilajo na faking 2 dni in se vmes fijakajo z avioni gor / dol čez pol kontinenta in kaj šele Poli, ki mora pri 145 kg in pri precej vprašljivi kondiciji iz tekme v tekmo nositi ekipo.

 

Bom pisal Adamu da tole ni za nikamor ffs. Preveč brutalno in preveč na silo je vse skupaj stlačeno v tako kratek termin.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...