Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Ekipa počasi deluje kar dobra in konkurenčna, če ostane v približno taki obliki. Brunson, Luka, DFS, Bullock, Wood ter potem z klopi Dinwiddie, Hardaway, Bertans, Powell... Če vse skupaj klikne kot je na koncu te sezone bi lahko šli daleč. Praktično gre za ekipo, ki je prišla v polfinale + Wood in Hardaway. Veliko boljša situacija kot v prejšnjih letih, je le uspel ta preboj.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 7 urami:

rumour: Brunson bo šel najverjetneje v Knicks, ker bo fotr pomočnik trenerja

 

Dvomim, da ima interes it v Knickse. Ne glede na fotra. IMO ga bolj mika ring, ki ga bo vsekakor dobil prej v Dallasu kakor v New Yorku. Človek, ki je zmagal v NCAA, bo hotel tudi NBA prstan. 

 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 26 minutami:

No kje so zdej tisti ki so po 3 tekmah odpisal GSW lol? :rofl:

 

 

Bostončani so neizkušeni in so choknili...  Izkušnje so tule prevagale. Še vedno vztrajam, da tale GSW je daleč od tistega izpred 5 let npr.

uredilo bitje Waslich
Povezava do prispevka

Tatum je mel od 6 tekem 3 arguably OK tekme in 3 zelo slabe tekme. Niti ene tekme ni mel, da bi igrou res dobr.

Realno je edino dejstvo zakaj je Boston sploh mel 6 tekem njihova obramba in to da so njihovi Roleplayerji igral zlo dobr. Sploh prve 3 tekme ko je še Derick White zadel mete

 

Sem vesel za GSW :D

Povezava do prispevka
Ignis reče pred 2 urama:

Tatum je mel od 6 tekem 3 arguably OK tekme in 3 zelo slabe tekme. Niti ene tekme ni mel, da bi igrou res dobr.

Realno je edino dejstvo zakaj je Boston sploh mel 6 tekem njihova obramba in to da so njihovi Roleplayerji igral zlo dobr. Sploh prve 3 tekme ko je še Derick White zadel mete

 

Sem vesel za GSW :D

Tatum je overrated. Ja, lahk da 50 pik ko mu gre met, sam jih ima lahk tud 10 ko mu ne.

 

GSW pa rutinirano.

Povezava do prispevka
Waslich reče pred 4 urami:

 

Bostončani so neizkušeni in so choknili...  Izkušnje so tule prevagale. Še vedno vztrajam, da tale GSW je daleč od tistega izpred 5 let npr.

 

Ja itak Wiggins pač ni Durant, Thompson je pa tud na večini tekem metal cegle.

Povezava do prispevka

jaz sem fan Tatuma (oz. cenim večino playoff first team igralcev če smo že pri temu) in verjamem da mu lah nekoč rata ring osvojit

 

nism pa mnenja, da je v top10 igralcev lige, mogoče tud ne v top20, je pa možno da bo nekoč. Razen mentalitete ima vse predizpozicije, da je lah champion

Povezava do prispevka
Weraziel reče Pravkar:

jaz sem fan Tatuma (oz. cenim večino playoff first team igralcev če smo že pri temu) in verjamem da mu lah nekoč rata ring osvojit

 

nism pa mnenja, da je v top10 igralcev lige, mogoče tud ne v top20, je pa možno da bo nekoč. Razen mentalitete ima vse predizpozicije, da je lah champion

 

Točno to razmišljam tudi sam; in ponavljam že nekaj časa. Tatum nima tiste fakin' mamba mentalitete, ki jo tako rad poudarja za svojega idola. In to se je letos še najbolje videlo. OK, še vedno je mlad in lahko osvoji prstan, ampak, če se mu je prej oproščalo za nekatere playoff neuspehe, je letošnji v celoti razgalil Jasona, kaj mu manjka. Cojones y leadership. Danes zjutraj takoj zasledil odličen čivk, s katerim se 100% strinjam. Sedaj se je videla razlika med Luko in Jasonom. Luka ne bi choknil in dal samo 10 pik...

Povezava do prispevka
Ignis reče pred 5 urami:

Tatum je mel od 6 tekem 3 arguably OK tekme in 3 zelo slabe tekme. Niti ene tekme ni mel, da bi igrou res dobr.

Realno je edino dejstvo zakaj je Boston sploh mel 6 tekem njihova obramba in to da so njihovi Roleplayerji igral zlo dobr. Sploh prve 3 tekme ko je še Derick White zadel mete

 

Sem vesel za GSW :D

Best tu vej player. Nodi.press

Povezava do prispevka

Doncic najboljši igralec vseh časov, evo da bo v skladu z lajtmotivom tega topic, ko zgubijo so krivi soigralci, ko zmagajo je zaslužen samo on, več pa bosta povedala dva največja strokovnjaka v tej temi mihakle oz jason wiley ter mihaisgod aka nick wright 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...