Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Jurus reče pred 1 uro:

Je pa Hardy še en guard, tako da je mogoče malo rezerve za primer, da Brunson gre.

 

Nah jaz mislim da THJ ne bo v Dallasu dlje kot do prestopnega roka v februarju. Pri Brunsonu so imo vprašanje samo še številke in dolžina pogodbe vse ostalo je done deal.

Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 2 urama:

Eh tole lahko naredis za vec ali manj vse ekipe.

 

Ja, ma letos je bilo isto. Praktično vse ekipe na njihovem mestu so hotele draftat Iveyja in komot bi lahko trejdali down in dobili še kakšen pick ter vzeli Murrayja s kasnejšim pickom. Ne glede na to kateri igralec bo na koncu boljši. Kingsi pač vedno draftajo glede na trenutne potrebe, namesto za najvrednejšo opcijo, ki je na voljo.

 

  

Gatsu reče pred 57 minutami:

 

Nah jaz mislim da THJ ne bo v Dallasu dlje kot do prestopnega roka v februarju. Pri Brunsonu so imo vprašanje samo še številke in dolžina pogodbe vse ostalo je done deal.

 

To itak. Samo tudi tiste številke so problem. Knicksi so dovolj fuknjeni, da mu vržejo od 25 milijonov na leto dalje in če mu to dajo Mavsi je obupna napaka.

uredilo bitje Jurus
Povezava do prispevka
Jurus reče pred 2 urama:

Ja, ma letos je bilo isto. Praktično vse ekipe na njihovem mestu so hotele draftat Iveyja in komot bi lahko trejdali down in dobili še kakšen pick ter vzeli Murrayja s kasnejšim pickom. Ne glede na to kateri igralec bo na koncu boljši. Kingsi pač vedno draftajo glede na trenutne potrebe, namesto za najvrednejšo opcijo, ki je na voljo.

Nekje sm zasledu da ga imajo namen trejdat, tko da možno da so draftal za koga drugega.

 

Ker Kingsi so v win now mode. Kar je za njih to da pridejo v PO.

 

Povezava do prispevka

The Mavericks will sign Michigan State’s Marcus Bingham to an Exhibit 10 contract, tweets Chris Haynes of Yahoo Sports.

 

An Exhibit 10 deal is a one-year, minimum-salary contract that counts toward a team's 20-man offseason roster limit, but doesn't count against the cap unless the player makes the regular season roster

 

 

Povezava do prispevka
seattle reče pred 4 urami:

"Adrian Wojnarowski on ESPN: The only team with “actual interest” in Kyrie Irving is the Lakers. The Clippers, Mavs, and 76ers are out, and Miami is showing little interest"

 

Thx god .)

Sem bral, da je samo Kyrie sposoben it v free agency sedaj in potem podpisat MLE z lakersi za eno leto.

Povezava do prispevka
seattle reče pred 4 urami:

The Mavericks will sign Michigan State’s Marcus Bingham to an Exhibit 10 contract, tweets Chris Haynes of Yahoo Sports.

 

An Exhibit 10 deal is a one-year, minimum-salary contract that counts toward a team's 20-man offseason roster limit, but doesn't count against the cap unless the player makes the regular season roster

 

 

 

Nico sledi debatam na Mavs forumih očitno, dela vse kar predlagajo :D

Povezava do prispevka

Brunson ja ali ne debata je za nas cisti gamble, nakonc je lahko vreden svojega kesa tut ce se nam ne zdi tako. Od lani do letos je naredil nor napredek, kdo pravi da ne more s tem nadaljevat? Ce se jim izide kak drug trade z njim pa tut dobr, imo kar win win situacija za dallas zdej ko majo dejansko cloveka z mozgani ki skrbi za trejde.

 

 

Povezava do prispevka

Jao jao kaj so se v tako situacijo spravl.
Spremlju sm ga od College basketa pred draftom sem še na tem forumu reku, da bo dober igralc, bil vesel da so ga draftal, sam 25-30 mils ni šans da je vredn, da vzame tok cap space-a. Pač naj ga zdej podpišejo pa je, kva čjo pa druzga. Še sign and trade ne morjo narest :P

Povezava do prispevka

Verjetno jih kar peče rit, ker ga niso podaljšali za 4/55 kot je hotel :D

 

Sam jebat ga, po temu kako je odpovedal v playoffsih lani, je dokaj razumljivo. Tako pa bo namesto ene najboljših bang for your buck pogodb v ligi, bila verjetno ena bolj preplačanih :)

Povezava do prispevka

a pa res my bad šele 30. je ker fail

 

Drgač pa tko. Da men ekipa zaposli fotra al pa mt pa me hoče dobit, lol ni šans da grem za/s fotrom delat, raj kraljujem sam v Dallasu, ne da mi fotr pred soigralci daja nasvete, pa da mam kao privilegije in podobne buče. Tko, da to da mi fotra zaposlijo je prej minus k pa plus da bom šu jst tja. 

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka
kemik reče pred 2 urama:

To kar ti opisujes je klasicen slovenski predolgo sem zivel doma najstniski fotr sin odnos

 

Dvomim, da imata onadva isto sceno

 

 

Jst mam s svojim fotrom super odnos tako da to so buce. Gre se samo za to da sem raje tm sam v Dallasu, sej mam cist kul role pa vse, ne pa da mi je fotr trener. Dej no... 

Pač sej je sam svoj človek to da ti nekdo zaposli fotra, imo za večino ljudi ni plus, da boš šel zato tja delat. Al pa da mi zaposlijo punco v podjetju, a zato bom šel tja delat? Ne raj delam sam, ne pa da gledam akward situacije, k kdo mene napizdeva, fotra, punco...itd...

 

Če mam svoje podjetje je to drugo, če sem pa del korporacije pa je še fotr zravn....ful dobr ja 

 

Vpraši 10 random ljudi kje bi raje delal za isti keš itd pr korporaciji. Tam kjer je fotr tut zaposlen al tm k ga ni....

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka
BlueSan reče pred 6 minutami:

 

 

Vpraši 10 random ljudi kje bi raje delal za isti keš itd pr korporaciji. Tam kjer je fotr tut zaposlen al tm k ga ni....

 

Ok, sam vpraši 10 črnskih športnikov, potem bo anketa relevantna. 

 

Itak nima veze ta debata in to kaj ti misliš, men so sam buče da ti to analiziraš k prihajaš iz čist drugega okolja. 

Povezava do prispevka

Pa sej je logično da je to njegovo mnenje a ne, sej je BlueSan the Forumaš, ni BlueSan the ESPN Analyst. Če že kej, potem ti tukaj strawmanaš z "predolgo sem zivel doma najstniski fotr sin odnos"

 

Se drgač precej strinjam z Blusanom, pa sploh nimam več živega fotra niti nisem nikdar živel z njem. Plus delam v firmi, kjer je lastnica firme moja ženska :D  Ajde neki je da te foter "spravi" v ekipo in da je nekje zadaj, to je top in wery nice. Neki čisto drugega mi pa deluje, da je tvoj foter (ali mater, ali brat, ali kdorkoli) direktno tvoj šef in to v tako cutthroat sceni, kot je faking NBA.

 

- Soigralci te bodo gledali malo postrani (trener mu popušča ker je foter, ne moreš biti 100% odkrit z njem da ne omeni fotru itd),

- vodstvo ne ve čist točno kje je s tabo (mogoče dobiva tako minutažo in vlogo samo zaradi fotra),

- sam imaš verjetno kr orenk kisle dileme (dvom a si sploh tako dober ali te samo fotr forsira, kako boš odreagiral ko kdo pred tabo pisne da je tvoj foter smrdljiv kos dreka, kva boš naredu ko bo na treningu fuknu en fotru žogo v glavo itd)

 

Ne vem, jaz sem precej bolj team Ne mešaj familije in frendov v biznis. Sploh pa ne v tak, kjer so v igri desetine miljonov $$$ in kjer folk vlači drug drugega po twitterju in se čizari bolj kot na tem forumu hehe

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...