Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Celotna narativa, ki se je zgradila okoli tega je čist pozitivna, vsi uporabljajo dejstvo, da mu je foter tam kot dodaten pull, noben v negativno smer. 

 

Lahko pa valda vsak zase reče ne, meni to smrdi in v lajfu nebi tega storil, ampak modrisin je to uporabil kot argument v debati za Jalena, kjer se je dal v njegovo vlogo ("raje kraljujem sam v Dallasu), zato samo odgovarjam da je meni čisto mimo da mi impliciramo neka svoja čustva v to in mislimo da bo to njemu nek faktor, ker prihajamo iz popolnoma drugega okolja in ozadja kot oni. 

 

@Galko - vse alineje so domneve kaj se lahko zgodi, niso nek določnik v katerem ti pišeš. Če ne bo rat in nosil slačilnice na domačo večerjo bo verjetno ok, pa mogoče bo z delom obratno - bo mali brunson moral delat 2x močneje za mesto v ekipi kot pa mladi črnec zraven njega? 

 

Navedek

Jst mam s svojim fotrom super odnos tako da to so buce.

 

Mislim, ne namigujem niti malo na to, lahko maš dober odnos s fotrom pa ti gre vseeno na kurac če ti reče kaj moraš narest. 

 

 

 

 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Seveda so domneve, niso noben "določnik". Sej sem napisal, da mi ta situacija deluje kot da bo kisla, in napisal argumente, zakaj se mi tako zdi.

 

Bo pa po drugi strani mega awkward scena, če Brunson NE gre v NY. Uno wat da fak model, foter sem ti, rojen si v NY, tvoj agent je v klubu, tvoj boter je v klubu, a mi hočeš ti kej povedat??? :D IMO bo kar zanimivo prvo skupno družinsko kosilo hehe, o kje si sine, kako kaj košark... O FAK SORRY MISLIL SEM DA SEM ZAREZAL V PIŠČANCA O FAK

 

Aja tudi to je seveda samo moje mnenje, prosim da se me ne toži zaradi morebitnih razžalitev ,lp.

Povezava do prispevka

Mah, sej to mamo pomoje sam mi balkanci v genu zapisano, da se vsakega mladiča od fotra, ki je imel uspešno kariero, načeloma dissa in se ga meče v nič. Češ, če ne b blo fotra, bi on kurac igral v Olimpiji, Zvezdi, Dinamu, Partizanu... Mariboru. Ok, Maribor lahk, to je vaški klub pa mali Zaho lahk prođe :D.

 

V NBA, pa tudi drugih ML športih je ogromno športnikov, ki majo gene svojih slavnih starcev/fotrov, pa se pomoje veliko manj zmrdujejo nad mulci, kao, nimajo kaj iskat v franšizah. Tko tut na te odnose fotr/sin gledajo verjetno mal drugače kot mi. Če so to zdravi odnosi, lahk mladiča resno boli organ, kaj si drugi mislijo.

 

 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 5 urami:

ja res fino no, kdo bo pa zdaj dajal še tistih 15 pik na tekmo, ki jih ne kreira Poli salaminko? Dwindiddi na vsako polno luno? Dragič s kisikovo bombo na hrbtu? Bo Kidd strgal rekelc sredi tekme in šel malo nakazat?

Hardway se vraca po poskodbi. Wood. Dragic. Novinec 

 

Brunson za 30 milijonov GTFO. Hecni nicksi

 

:D

uredilo bitje Vrhovni_Plenum_OF
Povezava do prispevka

Ena dobra serija prot Jazzu ki ne igra obrambe in podvoji vrednost. Iz nekje 15mio do 30mio na leto. Sheeeeesh.

 

Se mi zdi da so Brunsonu mal zrasla krila ko je Luka sedel zarad poškodbe in hoče zdej bit all star. Ko bo starter, prva opcija in se bodo ekipe pripravle nanjga bo kar naenkrat manj prostora. Ampak dnar pa bo mel.

Povezava do prispevka

ajde to je pa že počasi copium material, kot bi rekel uporabnik Sovica, Bog mu daj v miru počivat

 

JB je mega kul v vlogi malega kanončka, ki pride v igro in iz nikjer dosega random koše, uspe prodirat v levo tudi če mu tam hišo parkirajo, pač res zna doseči tiste svoje pike proti vsem, ki jim ni ime LA Clippers :D Model je jeben 7. najbolj učinkovit ISO scorer v ligi, ffs.

 

Most-efficient-Isolation-Scorers-copy-1.

 

Ni pa tudi po mojem vreden več kot 20 mio na leto niti ga ne bi imel v prvi postavi, ker se mi zdi, da obstajajo beki, ki so še bolj na kožo pisani Kiddovim Mavsom. Idealka bi mi bila da je flamethrower od druge postave in da je za to plačan tam 17 - 18 mio. To bi bilo res perfektno in tak je bil verjetno tudi plan, če se pač ne bi norcem iz New Yorka skisalo :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...