Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Gatsu reče pred 1 uro:

Minnesota je FUKNJENA LOL

 

+1

 

4 first round picki (od tega trije nezaščiteni) pa še cela paleta solidnih bench playerjev za fakin Gobertja? Tipa, ki stane 40+ milijonov letno za to da ne igra v napadu in ga vsako končnico dobesedno posiljujejo, ko ga zvabijo, da mora branit perimeter? Bože moj. Če je to neko merilo bo Durant končal samo v OKCju lahko v zameno za njihovih 65 pickov.

Povezava do prispevka

Deal je kisel ko kurac za Minnesotto, ampak jebomater da bodo imeli ekipo ki bo ful fun in zanimiva za gledat :D

 

Dva brutalna 220 cm centra v ligi leta 2022, od katerih je en turbo scorer, ta drugi pa defenzivni zid

 

Ant

 

DLo

 

Jaz sem fan ko vas jebe :D

 

Edit: a mislite da bo Jazz še Mitchella zatrejdal in šel v komplet rebuild ali ga bodo pustili in delali nov tim z njem?

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 urami:

Deal je kisel ko kurac za Minnesotto, ampak jebomater da bodo imeli ekipo ki bo ful fun in zanimiva za gledat :D

 

Dva brutalna 220 cm centra v ligi leta 2022, od katerih je en turbo scorer, ta drugi pa defenzivni zid

 

Ant

 

DLo

 

Jaz sem fan ko vas jebe :D

 

Edit: a mislite da bo Jazz še Mitchella zatrejdal in šel v komplet rebuild ali ga bodo pustili in delali nov tim z njem?

 

Pri Clevelandu so letos cesto bili na igriscu istocasno Allen, Mobley, Markanen in Love. Kr zanimivo videt, zraven najveckat kaksen Garland in lepo tece igra ne glede na visino.

Povezava do prispevka
Galko reče Dne, 2. 7. 2022 at 8:45:

Deal je kisel ko kurac za Minnesotto, ampak jebomater da bodo imeli ekipo ki bo ful fun in zanimiva za gledat :D

 

Dva brutalna 220 cm centra v ligi leta 2022, od katerih je en turbo scorer, ta drugi pa defenzivni zid

 

Ant

 

DLo

 

Jaz sem fan ko vas jebe :D

 

Edit: a mislite da bo Jazz še Mitchella zatrejdal in šel v komplet rebuild ali ga bodo pustili in delali nov tim z njem?

Tudi jaz bom z veseljem spremljal, mi KAT ni bil preveč všeč do zdaj, ampak z Gobertom mi bo team zanimiv. Dobili so tudi slo-moja Kylea Andersona, ki bo odličen za depth. Malo navijam za njih kolko so se vsi spravli na to kako slab je trade.

 

Mitchell mora biti trejdan, zelo veliko faktorjev nakazuje na to... Ainge je vzel mladega nedokazanega coacha pri Utahu in ga podpisal na daljšo pogodbo, enako je naredu pri Bostonu z Bradom Stevensom. Trejdali so Roycea O'Neilla samo za 1st rounderja in Erica Paschalla spustili kot free agenta. Oba sta baje Mitchellova dobra kolega, sploh Paschall mu je menda BFF. Samo zaradi Duranta je tajming malo neroden, čaka se kaj bo tam pa se bodo potem ostali trejdi izvedli. Miami je bil zelo dolgo interesent za Mitchella, ampak je KD izrazil željo, da tam nadaljuje kariero.

 

Btw zgleda, da bodo Lakersi uspeli trejdati Westbrooka, "untradable contract" je bil že dva tradea nazaj 😁

Povezava do prispevka
Flaming_C reče pred 11 urami:

That's a lot of burgers

edino logično. človek je črni Luka D.

brez max max bi ga nekdo speljal. Dallas pa žal, kot Jurus pravi, letos bo manj kot lani. je pa res da letos je še vedno lani. kmalu bo pa letos naslednje leto ... 

NO> DAL

Povezava do prispevka
HaBiBiAmish reče pred 2 urama:

Ne vem, če si vidu un topic na r/nba, imajo 9 igralcev na rostru, ki so bili espnovih top 100 v high school... Fultz, Carter, Bamba, Bol Bol, Hampton, Anthony, Suggs, Houstan, Banchero

 

Bamba je free

Povezava do prispevka

Dallas je prtegnjen. Že zard Dončiča in kemije bi ga mogu podpisat. Tuki neki tok smrdi, da ni res. In kva bodo zdej? Krilo pa playa še rabjo...

 

Rookieja bodo v ognj vrgl THJ v playa spremenil pa podpisal neko olupek krilo in bo to to? Pismu jih ne razumem...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...