Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Gatsu reče pred 10 urami:

DLO ni vreden niti THJ-a kaj šele da zraven daš DFS lol? A tist k je proposal ta shit trade sploh gleda košarko kdaj?!? 

 

 

Btw Kemba bo baje spet waivan :P Pizda kako se vid da "superzvezdniki" iz trash ekip ne morejo nič narest v ekipah kjer se dejansko rabi zmagovat lol. Še dobro da je takrat zavrnil Dallas drugač bi imel hkrati 2 trash pogodbi - Kemba Walker + KP :rofl:

Al pa če je Kemba bil undersized guard brez šuta in si je odfental koleno do konca, zdej pa ne more več mim stožca pridet

model je bil na sposojenem času odkar si je prvič odbil koleno, zdaj je pač zaključil

Povezava do prispevka

Hahaha se mi je zdelo čudno kva so to ene random čudne fraze gorovoril včer med tiskovko :D  Pizda če že nima najbolj talentiranih soigralcev Luka ima pa res ene najbolj posrečenih soigralcev v ligi. Dejansko ni igralca ki bi bil špilfrderber v ekipi. 

 

 

WTF is this shit? :avadodo:

 

 

Povezava do prispevka
raven reče pred 13 urami:

Pol pa gledaš posnetke iz Bostona in nobenmu pol kurca ni jasno, kaj se dogaja v klubu.

Tatum je izvedu preko twitterja za Udoko. In vejo lih toliko kot mi.

 

Fun times.

 

Jah, to ni nujno res. Verjetno so jim kaj povedal, ampak je lažje rečt novinarjem, da nimaš pojma in te vsaj glede tega pustijo pri miru. Je pa res, da bo to stvar vodstva in vpletenih. Kakor sem bral, po notranji preiskavi ni vpleten nihče drug. To je vse, kar igralci rabijo vedet zaenkrat.

Povezava do prispevka

Lahk kir k točno ve, kaj točno je poškodba Kawhija? Sem bil ziher da bo 100% prpravlen na začetk sezone, ampak kakor neki berem sploh še ni točno timetable kdaj bo sploh začel igrat:nicjasno:

 

Drugače pa bomo lahk gledal zastonj cirkus v LAju...dam max 10 tekem pa se bota že Westbrick pa Beverley stepla. Kaka žalost jao.

Povezava do prispevka

Slišal danes na radiu hecno zgodbo.

 

Številko 6 se na veliko upokojuje, obvious reason, in aktivni igralci jo lahko še zadržijo ali pa se odločijo za drugo cifro in se to ukine. Baje je tudi Caruso pri Bullsih hotel menjat cifro, pa mu ne pustijo, ker je njegov dres med 75 najbolj prodajanimi v ligi...:rofl:

Povezava do prispevka
Aquilani reče pred 9 urami:

Lahk kir k točno ve, kaj točno je poškodba Kawhija? Sem bil ziher da bo 100% prpravlen na začetk sezone, ampak kakor neki berem sploh še ni točno timetable kdaj bo sploh začel igrat:nicjasno:

 

Drugače pa bomo lahk gledal zastonj cirkus v LAju...dam max 10 tekem pa se bota že Westbrick pa Beverley stepla. Kaka žalost jao.

Kawhi zgleda ene 10-15 kil predebel. pomoje je on zaključu z resnim basketom

Povezava do prispevka
Gogy reče pred 3 urami:

 

 

Ouuuuuu jeeeeaaaaa!!! 

Berem, da so vsi navdušeni nad Zionom 2.0

 

Pojma nimam kako izgleda Zion 2.0, ampak meni je bil že Zion 1.0 noro dobra verzija :D Nenormalen pregled, atleticizem, filing za skok, filing za koš, za tako ogromno nabito gorilo od človeka neverjeten basket IQ, pa še iskreno mi deluje mega prijazen in topel tip...

 

Ne vem če me je kdo od mladih igralcev pol toliko navdušil, poleg seveda Lukata.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 19 minutami:

 

Pojma nimam kako izgleda Zion 2.0, ampak meni je bil že Zion 1.0 noro dobra verzija :D Nenormalen pregled, atleticizem, filing za skok, filing za koš, za tako ogromno nabito gorilo od človeka neverjeten basket IQ, pa še iskreno mi deluje mega prijazen in topel tip...

 

Ne vem če me je kdo od mladih igralcev pol toliko navdušil, poleg seveda Lukata.

 

Ma, delovna verzija je bila najmanj deset kil pretežka. Zdaj, s patchi in popravki je baje še skinil mal in so mediji navdušeni.  Upam, da bo zato manj nevarnosti poškodb in bo letos to to. Glede ostalega se pa strinjam s tabo, brez debate.

uredilo bitje Gogy
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...