Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Slick reče pred 1 minuto:

Samo KP na centru je minus za Dallas pomojem. On je small forward po poklicu.

v napadu je kul (ker potegne iz rakete nasprotnega centra), v obrambi pa odivsno koga ima nasproti; proti random centrom je ok, proti embiidu pa ne lih, ker nima dost moči;

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 3 urami:

Letos ni glih top FA opcij, ampak naprimer Harrell bi Dallasu prav prsu. Ampak dvomim da ma kak interes pridt.

Pismo Montrezl je men ena taka dost tvegana investicija, tip ima tolk psihičnih problemov, da samo čakam kak ultimate meltdown....

Povezava do prispevka
dilar reče Dne, 12. 8. 2020 at 7:17:

Tole sranje so si res čist sami zakuhal, pa bi verjetno res mel čist lepe šanse pridt vsaj v drugi krog brez teh nepotrebnih porazov :/

Mene prav zanima na čemu temelji ta optimizem...Fak, vsaj 2 krog PO, resno.... Dallas bo contendal čez par let, do takrat pa bo pridno nabiral izkušnje in popolnil roster. Dozorevanje je naraven proces in se ga ne da prehitevati (razen, če naploniš ekipo iz par all stari etc)...

Povezava do prispevka

David Fizdale reveals what DWade said about LeBron after the 2011 Finals:

 

“I’m gonna tell this dude that it’s his team, because he obviously doesn’t see that it is his. And so I think he needs to hear it from me, cause I think he’s giving me too much respect."

 

(Knuckle Heads)

Povezava do prispevka
carek reče pred 35 minutami:

Mene prav zanima na čemu temelji ta optimizem...Fak, vsaj 2 krog PO, resno.... Dallas bo contendal čez par let, do takrat pa bo pridno nabiral izkušnje in popolnil roster. Dozorevanje je naraven proces in se ga ne da prehitevati (razen, če naploniš ekipo iz par all stari etc)...

 

Pa sej govorim sam o tem, da bi mel šanso za drug krog, ne da bi blo karkol 100-odstotno. Prot Clippersom pa če bodo 1 zmago nabral, bo že velik imo.

Povezava do prispevka
carek reče pred 13 minutami:

Sori, sam napisal si vsaj 2 krog :) . Nič osebnega, samo zanimalo me je :)

 

Dobr, to se pa strinjam, da 3. krog (a je to že finale konference) je res total overkill že :) Se posipam s pepelom. Sam 2. krog pa realno bi mel opcije proti ekipam izven LA-ja, vsaj da bi ble tekme kokr tok izenačene, spet sam moj opinion :)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...