Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

blazersi so nahajpani ampak me ne prepričajo, obrambo imajo totalno v kurcu vsaka ekipa jim nameče 130 pik

 

je pa res da majo lillarda v formi, ki je beast in lahko sam zmaguje tekme, morajo pa prvo še premagat memphis, kar tudi imo nebo glih enostavno glede na to, da vse tekme zmagujejo z parimi pikami razlike

Povezava do prispevka
sskj reče pred 1 uro:

blazersi so nahajpani ampak me ne prepričajo, obrambo imajo totalno v kurcu vsaka ekipa jim nameče 130 pik

 

je pa res da majo lillarda v formi, ki je beast in lahko sam zmaguje tekme, morajo pa prvo še premagat memphis, kar tudi imo nebo glih enostavno glede na to, da vse tekme zmagujejo z parimi pikami razlike

Memphis nima sans da dvakrat zapored premaga Portland. Itak jim pol ekipe manjka.

 

Portland se bo pa prot Lakersom streznu. Nimajo sans razen ce Lillard uspe konstantno metat po 60 pik.

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 5 minutami:

Memphis nima sans da dvakrat zapored premaga Portland. Itak jim pol ekipe manjka.

 

Portland se bo pa prot Lakersom streznu. Nimajo sans razen ce Lillard uspe konstantno metat po 60 pik.

ja sej imo gre portland naprej, lakersi so bli v bubblu totalno za kurac ampak sej podobn so bli bucksi recimo, teh osem iger so resno vzele itak sam te ekipe k so se borile za PO

Povezava do prispevka

mah davis bo že odbijal svojih za playoff standardnih 30 pik, pa metal bo ogromno prostih metov

 

imo če je lebron še vedno pravi ne bi smelo bit večjih težav, ker bo sam uničeval tako zanič obrambo, kot jo ma portland

 

lillard obrambe sploh ne igra, ampak na srečo lakersi nimajo nekih ultra nevarnih scorerjev na zunanjih položajih

 

je bil pa ta basket včeraj totalno divjanje brez organizacije z ogromno glupimi potezami na obeh straneh, če bo vogel uspel umirit igro z trdno obrambo potem bojo blazersi zgubljeni

 

Povezava do prispevka

zaradi formata bubbla in zaradi več cajta sem zadnje dni spremljal mal več ekip kot samo Dallas - in mi ni jasno, kako bo izgledala zahodna konferenca naslednje leto. Čist prehude ekipe so :D Že od teh osmih ki so zdaj v PO so vse ekipe hude, notri imaš Clipperse ki so dejansko god tier, pa razne Denverje, pa Houston, pa Lakerse... Potem imaš pa zunaj PO še slatki Golden State (ajde Curry je res 32 let star, ma ima gotovo še 2-3 leta dinamita, Clay je šele 30), pa Pelicanse s fenomenalnim mladim corom in eno tono pickov, pa Phoenix je začel nakazovat, da bi lahko postali hudi... Sam še določen nabit grk naj sklizne kam na zahod pa je to to.

 

Ne vem, mogoče bi morali spremeniti format PO-ja al neki, ampak West se mi zdi res svinjsko (pre)močen. 

Povezava do prispevka

Zdaj ne moremo več govorit o delitvi na močan West in šibak East. Dejstvo je, da še nikoli v zgodovini lige ni bilo v ligi tako velikega števila vrhunskih igralcev. Več jih je trenutno razporejenih v ekipah Zahoda, ampak to ne pomeni, da je Vzhod kaj slabši, imo bo prvak letos spet ekipa iz Vzhoda. Kar se tiče talenta spremljamo peak NBA, ~40 perennial ALL STAR igralcev naenkrat v primu če temu lahko to rečemo. Vsi so vedno boljši scorerji in najboljši branilci imajo danes vsi extended range in noro realizacijo šutov, ki bi jih 6 let nazaj Martič oklical za nerezonske. 

 

Đikić podcast s playoff preview:

 

Povezava do prispevka

Mnja kaj pa vem. Sicer premalo spremljam, da bi lahko tukaj suvereno žgal 100% točne lajnerje, ampak meni se zdi East manj brutalen :)  Milwaukee, Phila, Toronto, Boston pa Brooklyn ko bo zdrav, ajde še Miami mi ima res cool vibe :)  Sej so hudi, itak, ma v Westu se bo pa naslednje leto prav klalo za PO

 

Se pa tisoč procentno strinjam glede nenormalne količine talenta v NBA ja. V tejle konkurenci postati prvak... svaka čast.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...