Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

fak, ker comeback

pa končno spet Luka CLUTCH, k mu letos res ni šlo

res škoda, škoda za uno prvo tekmo in sodnike (smz, da je tud včeri v prvih dveh četrtinah blo neki čudnih)

kok upam, da bi jim ratalo, momentum sigurno majo 

 

nerealno pa res Iverson Burke

from lottery bust to g-league to Mavs playoff legend :D

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 42 minutami:

fak, ker comeback

pa končno spet Luka CLUTCH, k mu letos res ni šlo

res škoda, škoda za uno prvo tekmo in sodnike (smz, da je tud včeri v prvih dveh četrtinah blo neki čudnih)

kok upam, da bi jim ratalo, momentum sigurno majo 

 

nerealno pa res Iverson Burke

from lottery bust to g-league to Mavs playoff legend :D

 

Sta bla ena dva neklicana ocitna favla, pa tehnicna Luke takoj na zacetku je bila tudi malce pretirana, po drugi strani je tudi Dallas dobil kaksen podarjen klic (recimo prekrsek nad Hardawayejm na trojki). Tako da zopet ni bilo katastrofalno.

Povezava do prispevka
sskj reče pred 7 minutami:

kva ga dela donovan, je pa denver očitno brez obrambe

 

 

Zame osebno je Denver precejsnje razocaranje tega PO. Po odlicnih predstavah v prejsnjih letih, bi rekel da bi se vseeno lahko prebili kaj dlje. Po drugi strani pa je Utah sele zdaj zaprav uigran, cez redno sezono so igrali bolj nekje na 3/4 svojih zmoznosti. Je pa ta PO res po dolgem casu da imas tako izenaceno igro in dejansko imas toliko moznih kandidatov za naslov kot ze dolgo ne. Pa tudi ekipe ala Toronto in Boston, ki so dobesedno pometli konkurenco, je temu tako v glavnem ker igrajo proti ekipam s polovicnimi zasedbami.

Povezava do prispevka
sskj reče pred 39 minutami:

kva ga dela donovan, je pa denver očitno brez obrambe

Murray zaj**** k je objavlju tista prcanja

 

 

Drgač pa najhujši call k bi lahk uniču tekmo je bil Lou W. steal žoge Luku, ki je bil foul. To je praktično 4 points swing v tistem momentu izjemno pomembn

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka

Pa tisti meti Kawhija s polrazdalje kjer pred tem ocitno odrine igralca za prostor bi tud lahk kaznoval. Sej ponavadi si uspe brez tega ustvart prostor za met, sam vcasih si pa pomaga in vcerej je kar konkretno odrinu Kleberja tik pred koncem zadnje cetrtine.

 

Je bil pa Kawhi kar zmeden ko so ga podvajal. Zgleda da ni prcakval da bo pr tolk dobrih igralcih nekdo dejansko probal s podvajanjem.

Povezava do prispevka

Tut jst se morm posut s pepelom in sm po 15. minutah mislu, da je tekma zgubljena. Da so se s to ekipo, s pošodovanim Dončičem v playoffih vrnil proti Clippersom in dejansko nekako zmagali close game v OT je nevrjetno. Lahk zard mene zgubijo vse ostale tekme pa so carji.

 

Glede Porzingisa me pa skrbi. On tale knee sorness ni mel prvič to sezono, kr nekajkrat že in to neki ne štima, sploh pa, da te ne upajo dat v igro v taki tekmi, pa te rajš scratchajo. Not ok

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 38 minutami:

Pa tisti meti Kawhija s polrazdalje kjer pred tem ocitno odrine igralca za prostor bi tud lahk kaznoval. Sej ponavadi si uspe brez tega ustvart prostor za met, sam vcasih si pa pomaga in vcerej je kar konkretno odrinu Kleberja tik pred koncem zadnje cetrtine.

 

Je bil pa Kawhi kar zmeden ko so ga podvajal. Zgleda da ni prcakval da bo pr tolk dobrih igralcih nekdo dejansko probal s podvajanjem.

mah tega ne bojo nikoli piskali nobenemu superstarju

 

pg pa kawhi pa dejansko nimata nobene sinergije sploh ne opaziš, da sta skupaj na igrišču, se mi zdi problem teh clippersov da nimajo nobenega dobrega playmakerja vsi vidijo samo koš pred sabo, kawhi je edini, ki zna najt odprtega igralca pa še to ni njegova glavna kvaliteta

Povezava do prispevka
sskj reče pred 8 urami:

carlise je šef, ki iz te ekipe vleče maksimum, še razni olupki ala burke majo samozavest 

 

Stasis reče pred 8 urami:

 

Kaj bi pa moral naredit? Uno zadnje izvajanje avta v rednem delu je bilo kr malce bizarno. Donjo sicer fukne visoko da imajo cas se zbrat, Boban in Maksi skocita oba prezgodaj in ko je zoga pri obrocu ravno pristaneta. :D


Ciljal sem na to, da bi pri +2 in manj kot 20sekund do konca pri izpoljenem bonusi morali it na faul, ne pa tvegat, da prejmeno trojko - in prejeli so jo. :) V najslabsem primeru bi bilo izenaceno in imeli bi zadnji napad :) 

 

K sreci je Luka to uredil potem. 
 

Ne pravim, da slab trener, to je po moje bolj povezani z neko nacelno zadevo v NBA, da branis zadnji napad brez favla. Al se motim? :))

Povezava do prispevka
BlueSan reče pred 33 minutami:

Tut jst se morm posut s pepelom in sm po 15. minutah mislu, da je tekma zgubljena. Da so se s to ekipo, s pošodovanim Dončičem v playoffih vrnil proti Clippersom in dejansko nekako zmagali close game v OT je nevrjetno. Lahk zard mene zgubijo vse ostale tekme pa so carji.

 

Ma to smo večina nas mislili. Če v drugi so zaostajal že za 21.  Jaz k sreč nisem šel spat pa potem uletel sredi tretje četrtine. Četrta in podaljšek sta bila pa za izvabljanje srčne kapi.

Legendarna tekma.

 

Sodnike pa... škoda komentarja.

Povezava do prispevka

Mene je par stvari izjemno presenetilo:

  •  ceglanje PG 13%
  •  footwork v obrambi od donketa, več ali manj smrdi do kraja, včeraj je pa parkrat zelo lepo s telesom ustavil, sicer bednega PGja, mu je pa uspelo tudi kawhija ene 2x, plus 1 ukradena kawhiju in še ena banana... tko da propsi mulotu za tole včeraj tudi na defenzivnem koncu
  •  seth je strupen ko pes, best curry time <3
  •  burke lol, tip je penetriral ko mašina
  •  sweet lou, faking nezaustavljiv res, dejansko bi se moral skoncentrirat skoraj bolj nanj, ker zmeraj zvleče klipse iz dreka na napadalnem koncu....
Povezava do prispevka
kmjr reče pred 24 minutami:

 


Ciljal sem na to, da bi pri +2 in manj kot 20sekund do konca pri izpoljenem bonusi morali it na faul, ne pa tvegat, da prejmeno trojko - in prejeli so jo. :) V najslabsem primeru bi bilo izenaceno in imeli bi zadnji napad :) 

 

K sreci je Luka to uredil potem. 
 

Ne pravim, da slab trener, to je po moje bolj povezani z neko nacelno zadevo v NBA, da branis zadnji napad brez favla. Al se motim? :))

ja v nba res nikoli ne delajo teh faulov na koncu

Povezava do prispevka
kmjr reče pred 25 minutami:

Ciljal sem na to, da bi pri +2 in manj kot 20sekund do konca pri izpoljenem bonusi morali it na faul, ne pa tvegat, da prejmeno trojko - in prejeli so jo. :) V najslabsem primeru bi bilo izenaceno in imeli bi zadnji napad :) 

 

K sreci je Luka to uredil potem. 
 

Ne pravim, da slab trener, to je po moje bolj povezani z neko nacelno zadevo v NBA, da branis zadnji napad brez favla. Al se motim? :))

No hotl so preprect da bi Kawhi metal. Sej pred tem so ga prislil v TO glede na to da ne blesti ravno kt podajalc. Je pa ostal Morris sam, jebiga.

 

Mene pr Carlisleju moti ta ISO na koncu. Zdej ne vem a je to namerno da sili Lukata metat zadnje mete kt trening za prihodnost, al samo nima boljsih idej? Ker glede na razmerje prejetih in danih tock bi moral bit po rednem delu nekje na tretjem mestu, da niso je samo zato ker zgubljajo tekme ki so blizu.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...